Rewelacyjny beniaminek ze Stężycy, po ważnej wygranej w Starogardzie Gdańskim, wciąż lideruje III lidze, GKS Przodkowo utrzymał czwarte miejsce w IV lidze, ale powiększyła się jego strata do podium, niewiele zmieniła się sytuacja naszych drużyn w okręgówce - tak jest w tabelach po minionym piłkarskim weekendzie.
III liga
⇒ KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 0:1
Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin 6:2
Gwardia Koszalin - Górnik Konin 0:4
Polonia Środa Wlkp. - Wierzyca Decka Pelplin 3:0
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 1:2
Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia 4:1
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Wda Świecie 3:1
Pogoń II Szczecin - Chemik Moderator Bydgoszcz 2:0
KKS Lech II Poznań - Świt Szczecin 5:2
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Radunia Stężyca |
13 |
27:9 |
30 |
2 |
KKS Włókniarz 1925 Kalisz |
13 |
26:12 |
29 |
3 |
MIESZKO Gniezno |
13 |
35:18 |
27 |
4 |
KKS Lech II Poznań |
12 |
27:13 |
26 |
5 |
Sokół Kleczew |
13 |
23:17 |
26 |
6 |
KP Starogard Gdański |
13 |
22:8 |
25 |
7 |
Kotwica Kołobrzeg |
13 |
23:19 |
24 |
8 |
Bałtyk Gdynia |
13 |
23:14 |
23 |
9 |
Polonia Środa Wlkp. |
13 |
20:17 |
22 |
10 |
Bałtyk Koszalin |
13 |
23:31 |
15 |
11 |
Górnik Konin |
12 |
16:16 |
14 |
12 |
Gwardia Koszalin |
13 |
14:23 |
13 |
13 |
Jarota Jarocin |
13 |
10:19 |
12 |
14 |
Świt Szczecin |
13 |
8:18 |
12 |
15 |
Wierzyca Decka Pelplin |
13 |
16:29 |
8 |
16 |
Wda Świecie |
13 |
16:29 |
7 |
17 |
Pogoń II Szczecin |
13 |
11:28 |
7 |
18 |
Chemik Moderator Bydgoszcz |
13 |
12:32 |
6 |
IV liga
⇒ Gedania Gdańsk - GKS Przodkowo 1:0
Arka Ii Gdynia - Stolem Gniewino 2:2
Anioły Garczegorze - KYS-K Wikęd Luzino 0:0
Jantar Ustka - GKS Kowale 2:2
Powiśle Dzierzgoń - Bytovia II Bytów 5:0
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 2:1
Gryf Słupsk S.A. - Jaguar Gdańsk 2:1
Grom Nowy Staw - Lechia Ii Gdańsk 2:0
Orkan Rumia - Wda Lipusz 1:5
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Gryf Słupsk |
14 |
37:13 |
37 |
2 |
Stolem Gniewino |
15 |
47:22 |
30 |
3 |
Grom Nowy Staw |
14 |
37:14 |
30 |
4 |
GKS Przodkowo |
14 |
29:14 |
26 |
5 |
Lechia II Gdańsk |
14 |
32:19 |
26 |
6 |
KTS-K Wikęd Luzino |
14 |
21:15 |
25 |
7 |
Wda Lipusz |
15 |
29:23 |
24 |
8 |
Powiśle Dzierzgoń |
14 |
27:22 |
24 |
9 |
Arka II Gdynia SSA |
14 |
35:27 |
20 |
10 |
Jantar Ustka |
14 |
23:39 |
18 |
11 |
Gedania Gdańsk |
14 |
20:27 |
17 |
12 |
Kaszubia Kościerzyna |
14 |
19:31 |
15 |
13 |
GKS Kowale |
14 |
19:20 |
15 |
14 |
Orkan Rumia MKS |
13 |
17:29 |
13 |
15 |
Bytovia II Bytów |
15 |
14:33 |
13 |
16 |
Jaguar Gdańsk |
14 |
14:23 |
13 |
17 |
GKS Kolbudy |
14 |
21:36 |
10 |
18 |
Anioły Garczegorze |
14 |
7:25 |
9 |
19 |
Pogoń Lębork |
14 |
12:28 |
7 |
Klasa okręgowa
⇒ Sporting Leźno - Gedania II Gdańsk 1:1
⇒ KS Kamienica Królewska - MKS Władysławowo 4:2
⇒ Cartusia 1923 Kartuzy - Czarni Pruszcz Gdański 4:0
⇒ Wietcisa Skarszewy - GKS Sierakowice 2:0
Sztorm Mosty - Bałtyk II Gdynia 4:0
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie - GSS Potok Pszczółki 1:2
Zenit Łęczyce - Orlęta Reda 5:1
FSP Portowiec Gdańsk - Polonia Gdańsk 2:1
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
MKS Władysławowo |
12 |
38:14 |
28 |
2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
12 |
28:21 |
26 |
3 |
Orlęta Reda |
12 |
30:27 |
25 |
4 |
Cartusia Kartuzy |
12 |
30:15 |
25 |
5 |
GSS Potok Pszczółki |
12 |
27:18 |
22 |
6 |
Wietcisa Skarszewy |
12 |
23:19 |
19 |
7 |
Sporting Leźno |
12 |
21:23 |
18 |
8 |
Sztorm Mosty |
12 |
23:28 |
18 |
9 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
12 |
25:21 |
17 |
10 |
Zenit Łęczyce |
12 |
30:28 |
17 |
11 |
Bałtyk II Gdynia |
12 |
37:29 |
15 |
12 |
FSP Portowiec Gdańsk |
12 |
20:26 |
11 |
13 |
KS Kamienica Królewska |
12 |
18:26 |
11 |
14 |
Gedania II Gdańsk |
12 |
11:27 |
9 |
15 |
GKS Sierakowice |
12 |
14:27 |
8 |
16 |
Polonia Gdańsk |
12 |
11:37 |
3 |
Komentarze (2)
• Jan 29.10.2018, 20:27 Zgłoś naruszenie
Radunia Stężyca klub który cieszy się z wyników i budżetu jakim dysponuje jedynie dzięki mieszkańca gminy. Czy ktoś się kogoś pytał czy chce płacić na ten klub 2miliony???
• Stezyca 29.10.2018, 22:32 Zgłoś naruszenie
Wlasnie !!!!!!!!! Tregediia ten. Klub !!!!