Po pierwszej w tym roku porażce, Radunia Stężyca straciła nieco kontakt z czołówką III ligi i skomplikowała sobie drogę do awansu. Na czwartym miejscu, tyle że w IV lidze, plasuje się GKS Przodkowo, który spadł z pudła po przegranej w Gniewinie. W przeciwnym kierunku, czyli z trzeciego na czwarte miejsce, awansowała w klasie okręgowej Cartusia 1923 Kartuzy. O jedno oczko w dół przesunął się Sporting Leźno, a GKS Sierkakowice co prawda nie poprawił trzynastej pozycji, ale zmniejszył już wyraźnie stratę do dwunastego Portowca Gdańsk.
III liga
⇒ Chemik Moderator Bydgoszcz - Radunia Stężyca 2:1
KKS Lech II Poznań - KP Starogard Gdański 2:1
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 2:3
Jarota Jarocin - Świt Szczecin 1:1
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 1:2
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Sokół Kleczew 4:3
Polonia Środa Wlkp. - Mieszko Gniezno 2:4
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia – przełożony na 3.04
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
KKS Włókniarz1925 Kalisz |
20 |
47 |
47:18 |
2 |
Mieszko Gniezno |
20 |
45 |
51:28 |
3 |
KKS Lech II Poznań |
20 |
45 |
48:16 |
4 |
Radunia Stężyca |
20 |
42 |
42:22 |
5 |
Kotwica Kołobrzeg |
20 |
38 |
36:28 |
6 |
Sokół Kleczew |
20 |
36 |
33:28 |
7 |
Bałtyk Gdynia |
19 |
32 |
30:24 |
8 |
KP Starogard Gdański |
20 |
31 |
33:19 |
9 |
Polonia Środa Wlkp. |
20 |
31 |
33:30 |
10 |
Górnik Konin |
20 |
29 |
30:27 |
11 |
Świt Szczecin |
20 |
28 |
22:22 |
12 |
Bałtyk Koszalin |
20 |
18 |
26:50 |
13 |
Gwardia Koszalin |
20 |
18 |
23:37 |
14 |
Jarota Jarocin |
20 |
18 |
20:31 |
15 |
Pogoń II Szczecin |
19 |
16 |
22:41 |
16 |
Chemik Moderator Bydgoszcz |
20 |
16 |
24:42 |
17 |
Wierzyca Decka Pelplin |
20 |
11 |
23:49 |
18 |
Wda Świecie |
20 |
8 |
20:51 |
IV liga
⇒ Stolem Gniewino - GKS Przodkowo 1:0
Arka II Gdynia - Powiśle Dzierzgoń 4:1
Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk 0:2
Wda Lipusz - GKS Kolbudy 2:3
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw 1:4
KTS-K Wikęd Luzino - Jaguar Gdańsk 1:4
GKS Kowale - Gryf Słupsk 1:2.
Orkan Rumia - Pogoń Lębork 1:2
Bytovia II Bytów - Lechia II Gdańsk – przełożony na 10.04
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Gryf Słupsk |
22 |
55 |
62:22 |
2 |
Grom Nowy Staw |
22 |
49 |
67:24 |
3 |
Stolem Gniewino |
22 |
41 |
59:34 |
4 |
GKS Przodkowo |
22 |
41 |
46:24 |
5 |
Lechia II Gdańsk |
21 |
40 |
49:25 |
6 |
Arka II Gdynia SSA |
22 |
39 |
64:31 |
7 |
KTS-K Wikkęd Luzino |
21 |
37 |
31:30 |
8 |
Powiśle Dzierzgoń |
22 |
29 |
38:39 |
9 |
Gedania Gdańsk |
22 |
29 |
32:36 |
10 |
Jantar Ustka |
21 |
28 |
35:58 |
11 |
Kaszubia Kościerzyna |
21 |
27 |
29:46 |
12 |
Wda Lipusz |
22 |
27 |
39:50 |
13 |
GKS Kowale |
21 |
25 |
33:32 |
14 |
Jaguar Gdańsk |
22 |
23 |
28:42 |
15 |
Pogoń Lębork |
22 |
22 |
21:34 |
16 |
Bytovia II Bytów |
21 |
20 |
24:49 |
17 |
GKS Kolbudy |
22 |
18 |
32:55 |
18 |
Orkan Rumia |
22 |
16 |
25:51 |
19 |
Anioły Garczegorze |
22 |
12 |
13:45 |
Klasa okręgowa – grupa I
⇒ GSS Potok Pszczółki - GKS Sierakowice 1:5
⇒ Wietcisa Skarszewy - Sporting Leźno 5:0
⇒ Orlęta Reda - Cartusia 1923 Kartuzy 1:3
FSP Portowiec Gdańsk - Sztorm Kosakowo 1:0
MKS Władysławowo - Polonia Gdańsk 6:2
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie - Gedania II Gdańsk 1:0
Zenit Łęczyce - Czarni Pruszcz Gdański 1:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
MKS Władysławowo |
17 |
39 |
53:22 |
2 |
Wietcisa Skarszewy |
17 |
34 |
42:24 |
3 |
Cartusia Kartuzy |
17 |
33 |
38:21 |
4 |
Orlęta Reda |
17 |
30 |
37:35 |
5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
17 |
30 |
34:30 |
6 |
GSS Potok Pszczółki |
17 |
27 |
35:30 |
7 |
Bałtyk II Gdynia |
17 |
25 |
54:38 |
8 |
Zenit Łęczyce |
17 |
24 |
38:35 |
9 |
Sztorm Kosakowo |
17 |
24 |
30:34 |
10 |
Sporting Leźno |
17 |
24 |
26:39 |
11 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
17 |
23 |
33:31 |
12 |
FSP Portowiec Gdańsk |
17 |
18 |
27:36 |
13 |
GKS Sierakowice |
17 |
16 |
22:31 |
14 |
Gedania II Gdańsk |
17 |
13 |
19:36 |
15 |
Polonia Gdańsk |
17 |
4 |
21:55 |
16 |
KS Kamienica (wycofany) |
17 |
18 |
23:35 |
Komentarze (0)