Radunia Stężyca po drugim zwycięstwie zajmuje szóste miejsce w tabeli III ligi, tracąc cztery oczka do prowadzącego Mieszka Gniezno. W IV lidze Cartusia 1923 Kartuzy i GKS Przodkowo należą do czterech zespołów mających na koncie komplet punktów po trzech kolejkach. Jedna wygrana Sportingu Leźno wystarczyła temu zespołowi, by wskoczyć ba szóstą pozycję w okręgówce.
III liga
⇒ Unia Janikowo - Radunia Stężyca 0:1
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 1:2
Chemik Police - Sokół Kleczew 1:1
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 0:1
Górnik Konin - Nielba Wągrowiec 1:1
Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz 1:2
Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 0:2
Świt Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 3:1
Mieszko Gniezno - Grom Nowy Staw 2:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Mieszko Gniezno |
4 |
12 |
8:1 |
2 |
Świt Szczecin |
4 |
10 |
9:1 |
3 |
KKS 1925 Kalisz |
4 |
10 |
12:5 |
4 |
KP Starogard Gdański |
4 |
9 |
6:3 |
5 |
Pogoń II Szczecin |
4 |
9 |
8:7 |
6 |
Radunia Stężyca |
4 |
8 |
7:2 |
7 |
Jarota Jarocin |
4 |
7 |
10:7 |
8 |
Sokół Kleczew |
4 |
7 |
5:6 |
9 |
Kotwica Kołobrzeg |
4 |
6 |
7:7 |
10 |
Chemik Police |
4 |
5 |
3:4 |
11 |
Unia Janikowo |
4 |
4 |
4:4 |
12 |
Polonia Środa Wlkp. |
4 |
4 |
3:4 |
13 |
Grom Nowy Staw |
4 |
3 |
4:7 |
14 |
Nielba Wągrowiec |
4 |
2 |
5:7 |
15 |
Bałtyk Koszalin |
4 |
2 |
3:5 |
16 |
Górnik Konin |
4 |
1 |
3:10 |
17 |
Gwardia Koszalin |
4 |
1 |
3:11 |
18 |
Bałtyk Gdynia |
4 |
0 |
1:10 |
IV liga
⇒ Cartusia 1923 Kartuzy - Jantar Ustka 4:2
⇒ GKS Przodkowo - Wda Lipusz 4:0
Lechia Gdańsk - Wierzyca Pelplin 2:3
Gedania Gdańsk - Gwiazda Karsin 0:0
Arka Gdynia - Jaguar Gdańsk 5:0
Lipniczanka Lipnica - Powiśle Dzierzgoń 1:3
Kaszubia Kościerzyna - KTS-K Wikęd Luzino 2:1
Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 3:3
Pogoń Lębork - GKS Kowale 1:2
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 |
9 |
13:5 |
2 |
Cartusia Kartuzy |
3 |
9 |
11:3 |
3 |
Arka Gdynia SSA |
3 |
9 |
11:3 |
4 |
GKS Przodkowo |
3 |
9 |
9:2 |
5 |
GKS Kowale |
3 |
6 |
4:3 |
6 |
Stolem Gniewino |
3 |
5 |
9:7 |
7 |
Gryf Słupsk |
3 |
5 |
5:4 |
8 |
Gwiazda Karsin |
3 |
4 |
2:1 |
9 |
KTS-K Wikęd Luzino |
3 |
4 |
2:2 |
10 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 |
4 |
6:9 |
11 |
Gedania Gdańsk |
3 |
3 |
4:4 |
12 |
Wierzyca Pelplin |
3 |
3 |
6:11 |
13 |
Wda Lipusz |
3 |
3 |
3:8 |
14 |
Lechia Gdańsk |
3 |
1 |
2:5 |
15 |
Jaguar Gdańsk |
3 |
1 |
1:8 |
16 |
Pogoń Lębork |
3 |
0 |
1:4 |
17 |
Jantar Ustka |
3 |
0 |
5:10 |
18 |
Lipniczanka Lipnica |
3 |
0 |
3:8 |
Klasa okręgowa
⇒ Sporting Leźno - GLKS Różyny 2:1
Orkan Rumia - Orlęta Reda 1:1
Sztorm Kosakowo - Orzeł 1955 Trąbki Wielkie 1:1
Zenit Łęczyce - Potok Pszczółki 0:0
Czarni Pruszcz Gdański - Błyskawica Reda Rekowo 1:5
GTS Mokry Dwór - Sopocka Akademia Piłkarska 0:2
GKS Kolbudy - Wietcisa Skarszewy 0:3
Bałtyk II Gdynia - MKS Władysławowo 0:5
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
MKS Władysławowo |
2 |
6 |
9:0 |
2 |
Wietcisa Skarszewy |
2 |
6 |
6:1 |
3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 |
6 |
6:2 |
4 |
Błyskawica Reda Rekowo |
2 |
4 |
7:3 |
5 |
Orlęta Reda |
2 |
4 |
4:2 |
6 |
Sporting Leźno |
2 |
3 |
4:5 |
7 |
GTS Mokry Dwór |
2 |
3 |
3:4 |
8 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
2 |
2 |
2:2 |
9 |
Orkan Rumia MKS |
2 |
2 |
2:2 |
10 |
GLKS Różyny |
2 |
1 |
4:5 |
11 |
Zenit Łęczyce |
2 |
1 |
1:3 |
12 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 |
1 |
4:8 |
13 |
GSS Potok Pszczółki |
2 |
1 |
0:4 |
14 |
Sztorm Kosakowo |
2 |
1 |
2:4 |
15 |
GKS Kolbudy |
2 |
1 |
2:5 |
16 |
Bałtyk II Gdynia |
2 |
0 |
2:8 |
Komentarze (0)