Radunia Stężyca po wygranej w Kleczewie wskoczyła na najniższy stopień podium III ligi i jest jedną z trzech niepokonanych ekip w stawce. IV lidze przewodzą GKS Przodkowo i Cartusia 1923 Kartuzy mające na koncie komplet punktów. Mimo porażki z Wietcisą, Sporting Leźno plasuje się na dobrej, szóstej pozycji w klasie okręgowej.
III liga
⇒ Sokół Kleczew - Radunia Stężyca 0:2
Bałtyk Koszalin - Grom Nowy Staw 2:2
Gwardia Koszalin - KKS 1925 Kalisz 0:2
Chemik Police - Polonia Środa Wlkp. 0:2
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 1:2
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 1:0
Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin 4:3
Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin 3:1
Świt Szczecin - Nielba Wągrowiec 0:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
KKS Kalisz |
6 |
16 |
15:5 |
2 |
Mieszko Gniezno |
6 |
15 |
12:7 |
3 |
Radunia Stężyca |
6 |
14 |
11:3 |
4 |
Świt Szczecin |
6 |
12 |
10:2 |
5 |
Kotwica Kołobrzeg |
6 |
12 |
14:9 |
6 |
Polonia Środa Wlkp. |
6 |
10 |
11:4 |
7 |
Pogoń II Szczecin |
6 |
10 |
12:12 |
8 |
Sokół Kleczew |
6 |
10 |
7:8 |
9 |
KP Starogard Gdański |
6 |
9 |
6:5 |
10 |
Jarota Jarocin |
6 |
8 |
11:10 |
11 |
Unia Janikowo |
6 |
7 |
8:13 |
12 |
Bałtyk Koszalin |
6 |
6 |
7:8 |
13 |
Chemik Police |
6 |
5 |
4:8 |
14 |
Górnik Konin |
6 |
4 |
7:13 |
15 |
Grom Nowy Staw |
6 |
4 |
7:12 |
16 |
Nielba Wągrowiec |
6 |
3 |
6:9 |
17 |
Bałtyk Gdynia |
6 |
3 |
2:12 |
18 |
Gwardia Koszalin |
6 |
2 |
3:13 |
IV liga
⇒ GKS Przodkowo - GKS Kowale 4:1
⇒ Lipniczanka Lipnica - Cartusia 1923 Kartuzy 0:3
Gedania Gdańsk - Jantar Ustka 6:3
Kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino 1:1
Jaguar Gdańsk - Wierzyca Pelplin 1:3
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 2:3
Arka II Gdynia - Wda Lipusz 5:2
Lechia II Gdańsk - KTS-K Wikęd Luzino 2:2
Gryf Słupsk - Gwiazda Karsin 5:3
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Cartusia 1923 Kartuzy |
5 |
15 |
16:3 |
2 |
GKS Przodkowo |
5 |
15 |
16:4 |
3 |
Kaszubia Kościerzyna |
5 |
13 |
17:6 |
4 |
Arka II Gdynia SSA |
5 |
13 |
17:6 |
5 |
Gryf Słupsk |
5 |
9 |
11:8 |
6 |
Powiśle Dzierzgoń |
5 |
8 |
10:12 |
7 |
Wierzyca Pelplin |
5 |
7 |
10:13 |
8 |
Stolem Gniewino |
5 |
6 |
11:10 |
9 |
Gedania Gdańsk |
5 |
6 |
10:9 |
10 |
Wda Lipusz |
5 |
6 |
8:13 |
11 |
GKS Kowale |
5 |
6 |
5:10 |
12 |
KTS-K Wikęd Luzino |
5 |
5 |
5:7 |
13 |
Gwiazda Karsin |
5 |
4 |
7:10 |
14 |
Jaguar Gdańsk |
5 |
4 |
5:13 |
15 |
Pogoń Lębork |
5 |
3 |
5:8 |
16 |
Lipniczanka Lipnica |
5 |
3 |
7:13 |
17 |
Lechia II Gdańsk |
5 |
2 |
4:10 |
18 |
Jantar Ustka |
5 |
0 |
10:19 |
Klasa okręgowa
⇒ Sporting Leźno - Wietcisa Skarszewy 0:4
Czarni Pruszcz Gdański - Orzeł 1955 Trąbki Wielkie 2:3
Sztorm Kosakowo - GSS Potok Pszczółki 1:3
Orkan Rumia - MKS Władysławowo 0:1GKS Kolbudy - Orlęta Reda 4:1
Sopocka Akademia Piłkarska - GLKS Różyny 7:0
Bałtyk II Gdynia - Zenit Łęczyce 7:0
GTS Mokry Dwór - Błyskawica Reda Rekowo 1:6
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
4 |
12 |
14:2 |
2 |
MKS Władysławowo |
4 |
12 |
11:0 |
3 |
Wietcisa Skarszewy |
4 |
10 |
10:1 |
4 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
4 |
8 |
7:5 |
5 |
Błyskawica Reda Rekowo |
4 |
7 |
14:8 |
6 |
Sporting Leźno |
4 |
6 |
8:10 |
7 |
GSS Potok Pszczółki |
4 |
5 |
5:7 |
8 |
GKS Kolbudy |
4 |
4 |
7:8 |
9 |
Sztorm Kosakowo |
4 |
4 |
8:10 |
10 |
GLKS Różyny |
4 |
4 |
9:14 |
11 |
Orlęta Reda |
4 |
4 |
8:11 |
12 |
GTS Mokry Dwór |
4 |
3 |
6:15 |
13 |
Orkan Rumia |
4 |
3 |
4:5 |
14 |
Bałtyk II Gdynia |
4 |
3 |
9:9 |
15 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 |
2 |
6:11 |
16 |
Zenit Łęczyce |
4 |
1 |
1:11 |
Komentarze (0)