Radunia Stężyca po skromnej wygranej z Bałtykiem Gdynia wskoczyła na drugie miejsce w tabeli III ligi. W IV lidze GKS Przodkowo i Cartusia 1923 Kartuzy zgubiły pierwsze punkty w sezonie i przez to wyprzedziły je rezerwy Arki Gdynia. Sporting Leźno po remisie zachował szósta pozycję w tabeli okręgówki.
III liga
⇒ Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia 1:0
Pogoń II Szczecin - Chemik Police 2:1
Grom Nowy Staw- Świt Szczecin 0:0
Nielba Wągrowiec - Unia Janikowo 1:4
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 3:0
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 2:0
Jarota Jarocin - Górnik Konin 1:2
KKS 1925 Kalisz - Mieszko Gniezno 1:0
Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 2:3
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
KKS 1925 Kalisz |
7 |
19 |
16:5 |
2 |
Radunia Stężyca |
7 |
17 |
12:3 |
3 |
Kotwica Kołobrzeg |
7 |
15 |
16:9 |
4 |
Mieszko Gniezno |
7 |
15 |
12:8 |
5 |
Świt Szczecin |
7 |
13 |
10:2 |
6 |
Pogoń II Szczecin |
7 |
13 |
14:13 |
7 |
Sokół Kleczew |
7 |
13 |
10:10 |
8 |
KP Starogard Gdański |
7 |
12 |
9:5 |
9 |
Polonia Środa Wlkp. |
7 |
10 |
13:7 |
10 |
Unia Janikowo |
7 |
10 |
12:14 |
11 |
Jarota Jarocin |
7 |
8 |
12:12 |
12 |
Górnik Konin |
7 |
7 |
9:14 |
13 |
Bałtyk Koszalin |
7 |
6 |
7:10 |
14 |
Grom Nowy Staw |
7 |
5 |
7:12 |
15 |
Chemik Police |
7 |
5 |
5:10 |
16 |
Nielba Wągrowiec |
7 |
3 |
7:13 |
17 |
Bałtyk Gdynia |
7 |
3 |
2:13 |
18 |
Gwardia Koszalin |
7 |
2 |
3:16 |
IV liga
⇒ Cartusia 1923 Kartuzy - Gryf Słupsk S.A. 2:3
⇒ Stolem Gniewino - GKS Przodkowo 1:1
Gedania Gdańsk - Lipniczanka Lipnica 4:0
GKS Kowale- Lechia II Gdańsk 0:1
Wda Lipusz - Jaguar Gdańsk 4:3
Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna 1:1
Jantar Ustka - Wierzyca Pelplin 2:1
KTS-K Wikęd Luzino - Arka II Gdynia 0:3
Pogoń Lębork - Gwiazda Karsin
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Arka II Gdynia |
6 |
16 |
20:6 |
2 |
GKS Przodkowo |
6 |
16 |
17:5 |
3 |
Cartusia Kartuzy |
6 |
15 |
18:6 |
4 |
Kaszubia Kościerzyna |
6 |
14 |
18:7 |
5 |
Gryf Słupsk |
6 |
12 |
14:10 |
6 |
Gedania Gdańsk |
6 |
9 |
14:9 |
7 |
Powiśle Dzierzgoń |
6 |
9 |
11:13 |
8 |
Wda Lipusz |
6 |
9 |
12:16 |
9 |
Stolem Gniewino |
6 |
7 |
12:11 |
10 |
Wierzyca Pelplin |
6 |
7 |
11:15 |
11 |
GKS Kowale |
6 |
6 |
5:11 |
12 |
Lechia II Gdańsk |
6 |
5 |
5:10 |
13 |
KTS-K Wikęd Luzino |
6 |
5 |
5:10 |
14 |
Gwiazda Karsin |
5 |
4 |
7:10 |
15 |
Jaguar Gdańsk |
6 |
4 |
8:17 |
16 |
Pogoń Lębork |
5 |
3 |
5:8 |
17 |
Jantar Ustka |
6 |
3 |
12:20 |
18 |
Lipniczanka Lipnica |
6 |
3 |
7:17 |
Klasa okręgowa
⇒ Sporting Leźno - Orzeł 1955 Trąbki Wielkie 1:1
Wietcisa Skarszewy - GTS Mokry Dwór 6:0
MKS Władysławowo - Sztorm Kosakowo 3:1
GLKS Różyny - Bałtyk II Gdynia 2:1
Orlęta Reda - Czarni Pruszcz Gdański 1:5
Zenit Łęczyce - Orkan Rumia 1:2
GSS Potok Pszczółki - GKS Kolbudy 2:3
Błyskawica Reda Rekowo - Sopocka Akademia Piłkarska 1:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
MKS Władysławowo |
5 |
15 |
14:1 |
2 |
Wietcisa Skarszewy |
5 |
13 |
16:1 |
3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
5 |
13 |
15:3 |
4 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
5 |
9 |
8:6 |
5 |
Błyskawica Reda Rekowo |
5 |
8 |
15:9 |
6 |
Sporting Leźno |
5 |
7 |
9:11 |
7 |
GKS Kolbudy |
5 |
7 |
10:10 |
8 |
GLKS Różyny |
5 |
7 |
11:15 |
9 |
Orkan Rumia MKS |
5 |
6 |
6:6 |
10 |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 |
5 |
11:12 |
11 |
GSS Potok Pszczółki |
5 |
5 |
7:10 |
12 |
Sztorm Kosakowo |
5 |
4 |
9:13 |
13 |
Orlęta Reda |
5 |
4 |
9:16 |
14 |
GTS Mokry Dwór |
5 |
3 |
6:21 |
15 |
Bałtyk II Gdynia |
5 |
3 |
10:11 |
16 |
Zenit Łęczyce |
5 |
1 |
2:13 |
Komentarze (0)