Cartusia wskoczyła na szczyt I grupy klasy okręgowej, Radunia pozostaje współliderem III ligi, Przodkowo pozostaje w gronie najlepszych ekip IV ligi, swoje pozycje poprawiły Sporting, Kamienica i Sierakowie - taki jest bilans minionego weekendu dla drużyn z powiatu kartuskiego ligach od III do V..
III liga
KP Starogard Gdański - Chemik Moderator Bydgoszcz 4:0
Górnik Konin - Mieszko Gniezno 2:1
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin 3:1
Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin 0:0
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 2:1
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Gwardia Koszalin 1:0
Bałtyk Koszalin - Wierzyca Decka Pelplin 2:1
KKS Lech II Poznań - Polonia Środa Wlkp. 4:1
⇒ Radunia Stężyca - Wda Świecie 5:0
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
KP Starogard Gdański |
7 |
18:3 |
19 |
2 |
Radunia Stężyca |
7 |
17:4 |
19 |
3 |
Kotwica Kołobrzeg |
7 |
13:6 |
16 |
4 |
Mieszko Gniezno |
7 |
22:11 |
14 |
5 |
KKS Lech II Poznań |
7 |
13:8 |
14 |
6 |
Bałtyk Gdynia |
7 |
11:4 |
14 |
7 |
Sokół Kleczew |
7 |
9:10 |
11 |
8 |
KKS Włókniarz 1925 Kalisz |
7 |
9:5 |
11 |
9 |
Świt Szczecin |
7 |
5:8 |
8 |
10 |
Górnik Konin |
7 |
8:12 |
7 |
11 |
Wda Świecie |
7 |
8:13 |
7 |
12 |
Polonia Środa Wlkp. |
7 |
10:13 |
7 |
13 |
Jarota Jarocin |
7 |
4:6 |
6 |
14 |
Chemik Moderator Bydgoszcz |
7 |
9:17 |
6 |
15 |
Bałtyk Koszalin |
7 |
9:19 |
5 |
16 |
Gwardia Koszalin |
7 |
7:13 |
4 |
17 |
Wierzyca Decka Pelplin |
7 |
5:11 |
4 |
18 |
Pogoń II Szczecin |
7 |
5:19 |
1 |
IV liga
GKS Kowale - Bytovia II Bytów 5:0
KTS-K Wikęd Luzino - Wda Lipusz 1:2
Powiśle Dzierzgoń - Gedania Gdańsk 3:2
Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk 1:4
Jantar Ustka - GKS Kolbudy 6:3
Stolem Gniewino - Pogoń Lębork 0:0
Arka II Gdynia - Jaguar Gdańsk 2:0
Gryf Słupsk S.A. - MKS Orkan Rumia 0:1
⇒ Anioły Garczegorze - GKS Przodkowo 1:4
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Gryf Słupsk |
8 |
23:9 |
21 |
2 |
Grom Nowy Staw |
8 |
25:11 |
19 |
3 |
Powiśle Dzierzgoń |
8 |
17:7 |
17 |
4 |
Wda Lipusz |
9 |
22:18 |
17 |
5 |
GKS Przodkowo |
9 |
18:11 |
16 |
6 |
Lechia II Gdańsk |
9 |
21:12 |
16 |
7 |
Arka II Gdynia |
8 |
21:12 |
14 |
8 |
KTS-K Wikęd Luzno |
8 |
13:8 |
14 |
9 |
Stolem Gniewino |
9 |
19:15 |
14 |
10 |
GKS Kowale |
8 |
12:8 |
11 |
11 |
Bytovia II Bytów |
9 |
10:18 |
10 |
12 |
Jaguar Gdańsk |
9 |
7:13 |
9 |
13 |
Jantar Ustka |
8 |
15:27 |
9 |
14 |
Gedania Gdańsk |
9 |
14:19 |
8 |
15 |
GKS Kolbudy |
9 |
15:25 |
7 |
16 |
Pogoń Lębork |
9 |
9:18 |
7 |
17 |
Orkan Rumia |
7 |
8:15 |
6 |
18 |
Anioły Garczegorze |
8 |
5:16 |
4 |
19 |
Kaszubia Kościerzyna |
8 |
10:22 |
3 |
Klasa okręgowa
Sztorm Mosty - GSS Potok Pszczółki 0:3
Cartusia 1923 Kartuzy - GKS Sierakowice 4:1
Czarni Pruszcz Gdański – MKS Władysławowo 0:0
⇒ Sporting Leźno - Orzeł 1955 Trąbki Wielkie 3:2
⇒ Wietcisa Skarszewy – KS Kamienica Królewska 1:1
FSP Portowiec Gdańsk - Zenit Łęczyce 1:3
Bałtyk II Gdynia - Orlęta Reda 9:0
Gedania II Gdańsk - Polonia Gdańsk 1:1
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Cartusia Kartuzy |
6 |
16:6 |
15 |
2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
6 |
15:10 |
14 |
3 |
Orlęta Reda |
6 |
15:15 |
13 |
4 |
GSS Potok Pszczółki |
6 |
17:8 |
13 |
5 |
MKS Władysławowo |
6 |
21:6 |
13 |
6 |
Zenit Łęczyce |
6 |
18:14 |
10 |
7 |
Wietcisa Skarszewy |
6 |
15:8 |
10 |
8 |
Bałtyk II Gdynia |
6 |
24:13 |
9 |
9 |
Sporting Leźno |
6 |
11:16 |
7 |
10 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
6 |
15:15 |
7 |
11 |
Sztorm Mosty |
6 |
10:21 |
6 |
12 |
KS Kamienica Królewska |
6 |
8:14 |
5 |
13 |
GKS Sierakowice |
6 |
7:13 |
4 |
14 |
Gedania II Gdańsk |
6 |
4:16 |
4 |
15 |
FSP Portowiec Gdańsk |
6 |
9:15 |
3 |
16 |
Polonia Gdańsk |
6 |
5:20 |
2 |
Komentarze (0)