Drugie miejsce, pięć punktów straty do lidera z Kalisza i minimalna zaliczka nad liczną grupą pościgową - tak rundę jesienną III ligi kończy Radunia Stężyca. Ekipa z Kaszub jest jedyną niepokonaną w stawce, ale przy tym aż siedmiokrotnie remisowała i gdyby nie punkty potracone ze słabszymi rywalami, byłaby w znacznie lepszej sytuacji. Wiosną jest jeszcze mnóstwo punktów do zdobycia i do zgubienia, więc wciąż wiele może się zdarzyć.
Rundę zakończył też Sporting Leźno, jedenasty zespół I grupy okręgówki. Miał wzloty i wysokie miejsce w tabeli, ale na wiosnę musi szykować się na bój o utrzymanie.
Czwartoligowcy z Przodkowa i Kartuz rozegrają jeszcze jedną kolejkę.
III liga
⇒ Mieszko Gniezno - Radunia Stężyca 1:1
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 3:1
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 0:3
Górnik Konin - Sokół Kleczew 1:3
Gwardia Koszalin - Polonia Środa Wlkp. 1:3
Świt Szczecin - Unia Janikowo 1:0
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia 1:0
KKS Kalisz - Nielba Wągrowiec 5:0
Jarota Jarocin - Grom Nowy Staw 1:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
KKS 1925 Kallisz |
17 |
42 |
38:12 |
2 |
Radunia Stężyca |
17 |
37 |
35:9 |
3 |
Świt Szczecin |
17 |
36 |
28:7 |
4 |
Kotwica Kołobrzeg |
17 |
36 |
36:22 |
5 |
Mieszko Gniezno |
17 |
35 |
32:16 |
6 |
Unia Janikowo |
17 |
30 |
38:29 |
7 |
Sokół Kleczew |
17 |
24 |
20:21 |
8 |
Polonia Środa Wlkp. |
17 |
22 |
27:23 |
9 |
KP Starogard Gdański |
17 |
22 |
17:19 |
10 |
Chemik Police |
17 |
21 |
21:25 |
11 |
Pogoń II Szczecin |
16 |
20 |
22:26 |
12 |
Bałtyk Koszalin |
17 |
17 |
16:33 |
13 |
Nielba Wągrowiec |
16 |
15 |
20:35 |
14 |
Gwardia Koszalin |
17 |
15 |
16:37 |
15 |
Jarota Jarocin |
17 |
15 |
18:23 |
16 |
Górnik Konin |
17 |
14 |
21:35 |
17 |
Grom Nowy Staw |
17 |
14 |
19:32 |
18 |
Bałtyk Gdynia |
17 |
10 |
12:32 |
IV liga
⇒ GKS Przodkowo - Lechia II Gdańsk 4:1
⇒ Cartusia 1923 Kartuzy - GKS Kowale 1:1
Gedania Gdańsk - KTS-K Wikęd Luzino 1:4
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 2:2
Jantar Ustka - Powiśle Dzierzgoń 2:3
Gwiazda Karsin - Stolem Gniewino 0:3
Pogoń Lębork - Jaguar Gdańsk 4:1
Gryf Słupsk S.A. - Wierzyca Pelplin 5:2
Lipniczanka Lipnica - Wda Lipusz 1:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Arka II Gdynia SSA |
16 |
39 |
48:20 |
2 |
GKS Przodkowo |
16 |
37 |
46:22 |
3 |
Gryf Słupsk S.A. |
16 |
34 |
34:18 |
4 |
Kaszubia Kościerzyna |
16 |
32 |
38:21 |
5 |
Stolem Gniewino |
16 |
31 |
45:32 |
6 |
Pogoń Lębork |
16 |
24 |
33:24 |
7 |
Lechia II Gdańsk |
16 |
23 |
30:20 |
8 |
Cartusia Kartuzy |
16 |
22 |
29:31 |
9 |
KTS-K Wikęd Luzino |
16 |
22 |
33:27 |
10 |
Powiśle Dzierzgoń |
16 |
22 |
29:36 |
11 |
Wierzyca Pelplin |
16 |
21 |
33:42 |
12 |
Wda Lipusz |
16 |
21 |
34:34 |
13 |
Gedania Gdańsk |
16 |
19 |
27:31 |
14 |
Gwiazda Karsin |
16 |
16 |
29:43 |
15 |
GKS Kowale |
16 |
15 |
17:31 |
16 |
Jaguar Gdańsk |
16 |
11 |
21:42 |
17 |
Jantar Ustka |
16 |
9 |
28:43 |
18 |
Lipniczanka Lipnica |
16 |
5 |
14:51 |
Klasa okręgowa
⇒ Sporting Leźno - GTS Mokry Dwór 0:0
Czarni Pruszcz Gdański - Sopocka Akademia Piłkarska 0:3
Sztorm Kosakowo - Błyskawica Reda Rekowo 2:6
MKS Władysławowo - Orlęta Reda 3:1
GKS Kolbudy - GLKS Różyny 1:3
Zenit Łęczyce - Orzeł 1955 Trąbki Wielkie 0:1
GSS Potok Pszczółki - Bałtyk II Gdynia 1:1
Orkan Rumia - Wietcisa Skarszewy 4:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
MKS Władysławowo |
15 |
41 |
46:12 |
2 |
Wietcisa Skarszewy |
15 |
33 |
48:19 |
3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
15 |
33 |
37:12 |
4 |
Błyskawica Reda Rekowo |
15 |
26 |
46:36 |
5 |
Bałtyk II Gdynia |
15 |
25 |
41:29 |
6 |
GLKS Różyny |
15 |
24 |
35:37 |
7 |
GSS Potok Pszczółki |
15 |
21 |
31:27 |
8 |
Czarni Pruszcz Gdański |
15 |
20 |
32:31 |
9 |
GKS Kolbudy |
15 |
19 |
23:24 |
10 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
15 |
17 |
24:31 |
11 |
Sporting Leźno |
15 |
16 |
17:29 |
12 |
Sztorm Kosakowo |
15 |
16 |
28:42 |
13 |
Zenit Łęczyce |
15 |
14 |
18:29 |
14 |
Orlęta Reda |
15 |
12 |
27:44 |
15 |
Orkan Rumia MKS |
15 |
10 |
19:30 |
16 |
GTS Mokry Dwór |
15 |
7 |
17:57 |
Komentarze (0)