Trzy punkty zdobyte przez Radunię w Pelplinie nie poprawiły co prawda jej czwartej pozycji w tabeli III ligi, ale zmniejszyły stratę do najlepszej czwórki w tym do nowego lidera, którym zostały rezerwy Lecha Poznań. Przodkowo umocniło się na trzecim miejscu w IV lidze, a w okręgówce nie zmieniły się lokaty Cartusii i Sierakowic, kolejny spadek zanotował za to Sporting Leźno.
III liga - 22. kolejka
⇒ Wierzyca Decka Pelplin - Radunia Stężyca 0:4
Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański 0:2
Górnik Konin - Bałtyk Gdynia 1:4
Chemik Moderator Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin 1:2
Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno 2:2
Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 2:0
Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 1:1
KKS Lech II Poznań - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 4:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
KKS Lech II Poznań |
22 |
51 |
55:19 |
2 |
KKS Włókniarz 1925 Kalisz |
22 |
50 |
49:22 |
3 |
Mieszko Gniezno |
22 |
49 |
57:31 |
4 |
Radunia Stężyca |
22 |
48 |
49:22 |
5 |
Kotwica Kołobrzeg |
22 |
42 |
38:29 |
6 |
Bałtyk Gdynia |
22 |
41 |
39:25 |
7 |
Sokół Kleczew |
22 |
36 |
35:33 |
8 |
KP Starogard Gdański |
22 |
35 |
36:20 |
9 |
Polonia Środa Wlkp. |
22 |
35 |
36:31 |
10 |
Świt Szczecin |
22 |
32 |
26:23 |
11 |
Górnik Konin |
22 |
29 |
31:34 |
12 |
Bałtyk Koszalin |
22 |
21 |
29:55 |
13 |
Jarota Jarocin |
22 |
21 |
23:32 |
14 |
Pogoń II Szczecin |
22 |
20 |
28:48 |
15 |
Gwardia Koszalin |
22 |
18 |
24:43 |
16 |
Chemik Moderator Bydgoszcz |
22 |
16 |
25:45 |
17 |
Wierzyca Decka Pelplin |
22 |
11 |
23:54 |
18 |
Wda Świecie |
22 |
8 |
20:57 |
IV liga – 25. kolejka
⇒ GKS Kowale - GKS Przodkowo 1:2
Jantar Ustka - Gryf Słupsk S.A. 0:0
Stolem Gniewino - Lechia II Gdańsk 3:3
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 4:0
Wda Lipusz - Bytovia II Bytów 2:2
Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Gdańsk 2:1
Anioły Garczegorze - Gedania Gdańsk 0:1
Kts-K Wikęd Luzino - GKS Kolbudy 4:0
Orkan Rumia - Grom Nowy Staw 1:6
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Gryf Słupsk |
24 |
56 |
63:24 |
2 |
Grom Nowy Staw |
24 |
53 |
74:26 |
3 |
GKS Przodkowo |
24 |
47 |
50:26 |
4 |
Lechia II Gdańsk |
23 |
44 |
55:28 |
5 |
Stolem Gniewino |
24 |
43 |
64:39 |
6 |
Wikęd Luzino |
23 |
40 |
36:32 |
7 |
Arka II Gdynia |
23 |
40 |
65:32 |
8 |
Powiśle Dzierzgoń |
24 |
35 |
45:41 |
9 |
Gedania Gdańsk |
24 |
33 |
33:36 |
10 |
Kaszubia Kościerzyna |
23 |
33 |
33:48 |
11 |
Jantar Ustka |
23 |
30 |
35:58 |
12 |
Wda Lipusz |
24 |
28 |
41:55 |
13 |
GKS Kowale |
23 |
28 |
35:34 |
14 |
Pogoń Lębork |
24 |
25 |
26:38 |
15 |
Jaguar Gdańsk |
24 |
23 |
29:45 |
16 |
Bytovia II Bytów |
23 |
21 |
26:56 |
17 |
GKS Kolbudy |
24 |
19 |
34:61 |
18 |
Orkan Rumia MKS |
24 |
16 |
28:60 |
19 |
Anioły Garczegorze |
23 |
12 |
13:46 |
Klasa okręgowa – 19. kolejka
⇒ Zenit Łęczyce - Sporting Leźno 2:0
⇒ Polonia Gdańsk - Cartusia 1923 Kartuzy 1:2
⇒ Orlęta Reda - GKS Sierakowice 1:1
GSS Potok Pszczółki - Bałtyk II Gdynia 5:0
FSP Portowiec Gdańsk - Wietcisa Skarszewy 2:2
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie - Czarni Pruszcz Gdański 1:0
MKS Władysławowo - Gedania II Gdańsk 2:2
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
MKS Władysławowo |
19 |
43 |
59:25 |
2 |
Cartusia 1923 Kartuzy |
19 |
39 |
42:23 |
3 |
Wietcisa Skarszewy |
19 |
35 |
45:28 |
4 |
Orlęta Reda |
19 |
34 |
39:36 |
5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
19 |
33 |
37:31 |
6 |
GSS Potok Pszczółki |
19 |
33 |
42:31 |
7 |
Sztorm Kosakowo |
19 |
30 |
36:35 |
8 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
19 |
27 |
35:32 |
9 |
Zenit Łęczyce |
19 |
27 |
41:38 |
10 |
Bałtyk II Gdynia |
19 |
26 |
55:44 |
11 |
Sporting Leźno |
19 |
24 |
26:42 |
12 |
FSP Portowiec Gdańsk |
19 |
22 |
30:38 |
13 |
GKS Sierakowice |
19 |
17 |
24:36 |
14 |
Gedania II Gdańsk |
19 |
14 |
22:40 |
15 |
Polonia Gdańsk |
19 |
4 |
22:58 |
16 |
KS Kamienica (wycofany) |
19 |
18 |
23:41 |
Komentarze (0)