Radunia Stężyca, mimo porażki ze Świtem Szczecin, nie straciła czwartej pozycji w tabeli III ligi, ale przegapiła okazję by wyprzedzić Mieszko Gniezno, a uciekły jej drużyny z Poznania i Kalisza. GKS Przodkowo remisując z Kaszubią spadł z trzeciego na czwarte miejsce w IV lidze. W okręgówce awansował Sporting Leźno dzięki trzem punktom otrzymanym za walkower, a nie zmieniły się lokaty Cartusii Kartuzy i GKS-u Sierakowice.
III liga
⇒ Radunia Stężyca - Świt Szczecin 1:2
Bałtyk Gdynia - Wierzyca Decka Pelplin 1:1
Bałtyk Koszalin - Górnik Konin 0:2
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 0:1
Mieszko Gniezno - Chemik Moderator Bydgoszcz 0:1
Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin 3:1
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Polonia Środa Wlkp. 2:1
KKS Lech II Poznań - Jarota Jarocin 4:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
KKS Lech II Poznań |
23 |
54 |
59:19 |
2 |
KKS Włókniarz 1925 Kalisz |
23 |
53 |
51:23 |
3 |
Mieszko Gniezno |
23 |
49 |
57:32 |
4 |
Radunia Stężyca |
23 |
48 |
50:24 |
5 |
Kotwica Kołobrzeg |
23 |
45 |
41:29 |
6 |
Bałtyk Gdynia |
23 |
42 |
40:26 |
7 |
Sokół Kleczew |
23 |
39 |
38:34 |
8 |
KP Starogard Gdański |
23 |
35 |
36:21 |
9 |
Świt Szczecin |
23 |
35 |
28:24 |
10 |
Polonia Środa Wlkp. |
23 |
35 |
37:33 |
11 |
Górnik Konin |
23 |
32 |
33:34 |
12 |
Pogoń II Szczecin |
23 |
23 |
29:48 |
13 |
Bałtyk Koszalin |
23 |
21 |
29:57 |
14 |
Jarota Jarocin |
23 |
21 |
23:36 |
15 |
Chemik Moderator Bydgoszcz |
23 |
19 |
26:45 |
16 |
Gwardia Koszalin |
23 |
18 |
25:46 |
17 |
Wierzyca Decka Pelplin |
23 |
12 |
24:55 |
18 |
Wda Świecie |
23 |
8 |
20:60 |
IV liga
⇒ GKS Przodkowo - Kaszubia Kościerzyna 0:0
Jaguar Gdańsk - Jantar Ustka 3:1
Grom Nowy Staw - Powiśle Dzierzgoń 2:0
Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia 2:3
Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze 1:0
Pogoń Lębork - Wda Lipusz 4:0
Bytovia II Bytów - Stolem Gniewino 1:5
Lechia II Gdańsk - KTS-K Wikęd Luzino 5:2
GKS Kolbudy - GKS Kowale 0:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Gryf Słupsk |
25 |
59 |
64:24 |
2 |
Grom Nowy Staw |
25 |
56 |
76:26 |
3 |
Lechia II Gdańsk |
25 |
50 |
62:30 |
4 |
GKS Przodkowo |
25 |
48 |
50:26 |
5 |
Stolem Gniewino |
25 |
46 |
69:40 |
6 |
Arka II Gdynia SSA |
24 |
43 |
68:34 |
7 |
KTS-K Wikęd Luzino |
24 |
40 |
38:37 |
8 |
Powiśle Dzierzgoń |
25 |
35 |
45:43 |
9 |
Kaszubia Kościerzyna |
24 |
34 |
33:48 |
10 |
Gedania Gdańsk |
25 |
33 |
35:39 |
11 |
Jantar Ustka |
24 |
30 |
36:61 |
12 |
GKS Kowale |
24 |
29 |
35:34 |
13 |
Pogoń Lębork |
25 |
28 |
30:38 |
14 |
Wda Lipusz |
25 |
28 |
41:59 |
15 |
Jaguar Gdańsk |
25 |
26 |
32:46 |
16 |
Bytovia II Bytów |
25 |
21 |
27:63 |
17 |
GKS Kolbudy |
25 |
20 |
34:61 |
18 |
Orkan Rumia MKS |
24 |
16 |
28:60 |
19 |
Anioły Garczegorze |
24 |
12 |
13:47 |
Klasa okręgowa
⇒ Cartusia 1923 Kartuzy - FSP Portowiec Gdańsk 2:0
⇒ GKS Sierakowice - Polonia Gdańsk 1:1
Sztorm Kosakowo - Orzeł 1955 Trąbki Wielkie 2:0
Czarni Pruszcz Gdański - GSS Potok Pszczółki 0:0
Wietcisa Skarszewy - Zenit Łęczyce 2:2
Gedania II Gdańsk - Orlęta Reda 1:2
Bałtyk II Gdynia - MKS Władysławowo 4:2
Pauza: Sporting Leźno
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
MKS Władysławowo |
20 |
43 |
61:29 |
2 |
Cartusia Kartuzy |
20 |
42 |
44:23 |
3 |
Orlęta Reda |
20 |
37 |
41:37 |
4 |
Wietcisa Skarszewy |
20 |
36 |
47:30 |
5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
20 |
34 |
37:31 |
6 |
GSS Potok Pszczółki |
20 |
34 |
42:31 |
7 |
SZTORM KOSAKOWO |
20 |
33 |
38:35 |
8 |
Bałtyk II Gdynia |
20 |
29 |
59:46 |
9 |
Zenit Łęczyce |
20 |
28 |
43:40 |
10 |
Sporting Leźno |
20 |
27 |
29:42 |
11 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
20 |
27 |
35:34 |
12 |
FSP Portowiec Gdańsk |
20 |
22 |
30:40 |
13 |
GKS Sierakowice |
20 |
18 |
25:37 |
14 |
Gedania II Gdańsk |
20 |
14 |
23:42 |
15 |
Polonia Gdańsk |
20 |
5 |
23:59 |
16 |
KS Kamienica (wycofana) |
20 |
18 |
23:44 |
⇒ Zobacz tabele i wyniki z poprzedniego weekendu
Komentarze (0)