Cztery zespoły ma ziemia kartuska w III, IV i V lidze i wszystkie plasują się w czołówkach swoich tabel. Radunia Stężyca po szczęśliwej wygranej z Chemikiem plasuje się na czwartej pozycji w III ligi, tracąc tylko dwa oczka do prowadzącego KKS-u Kalisz. W IV lidze GKS Przodkowo i Cartusia 1923 Kartuzy wygrywają wszystko i wespół z Kaszubią Kościerzyna otwierają tabelę. Na czwartą pozycję w okręgówce awansował Sporting Leźno, który wygrał w Redzie z Błyskawicą.
III liga
⇒ Radunia Stężyca - Chemik Police 2:1
Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin 1:2
Grom Nowy Staw - Górnik Konin 1:3
Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno 5:1
Polonia Środa Wlkp. - Unia Janikowo 6:0
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia 2:0
KKS 1925 Kalisz - KP Starogard Gdański 1:0
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin 0:0
Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin 1:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
KKS Kalisz |
5 |
13 |
13:5 |
2 |
Mieszko Gniezno |
5 |
12 |
9:6 |
3 |
Świt Szczecin |
5 |
11 |
10:2 |
4 |
Radunia Stężyca |
5 |
11 |
9:3 |
5 |
Pogoń II Szczecin |
5 |
10 |
9:8 |
6 |
Sokół Kleczew |
5 |
10 |
7:6 |
7 |
KP Starogard Gdański |
5 |
9 |
6:4 |
8 |
Kotwica Kołobrzeg |
5 |
9 |
12:8 |
9 |
Jarota Jarocin |
5 |
8 |
10:7 |
10 |
Polonia Środa Wlkp. |
5 |
7 |
9:4 |
11 |
Bałtyk Koszalin |
5 |
5 |
5:6 |
12 |
Chemik Police |
5 |
5 |
4:6 |
13 |
Górnik Konin |
5 |
4 |
6:11 |
14 |
Unia Janikowo |
5 |
4 |
4:10 |
15 |
Grom Nowy Staw |
5 |
3 |
5:10 |
16 |
Nielba Wągrowiec |
5 |
2 |
6:9 |
17 |
Gwardia Koszalin |
5 |
2 |
3:11 |
18 |
Bałtyk Gdynia |
5 |
0 |
1:12 |
IV liga
⇒ Cartusia 1923 Kartuzy - Gedania Gdańsk 2:0
⇒ KTS-K Wikęd Luzino - GKS Przodkowo 1:3
Gwiazda Karsin - Lipniczanka Lipnica 2:4
Wda Lipusz - Lechia Gdańsk 3:0
GKS Kowale - Kaszubia Kościerzyna 0:3
Stolem Gniewino - Pogoń Lębork 1:2
Powiśle Dzierzgoń - Gryf Słupsk S.A. 1:1
Wierzyca Pelplin - Arka Gdynia 1:1
Jantar Ustka - Jaguar Gdańsk 2:3
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Kaszubia Kościerzyna |
4 |
12 |
16:5 |
2 |
Cartusia Kartuzy |
4 |
12 |
13:3 |
3 |
GKS Przodkowo |
4 |
12 |
12:3 |
4 |
Arka Gdynia |
4 |
10 |
12:4 |
5 |
Gryf Słupsk |
4 |
6 |
6:5 |
6 |
Wda Lipusz |
4 |
6 |
6:8 |
7 |
GKS Kowale |
4 |
6 |
4:6 |
8 |
Stolem Gniewino |
4 |
5 |
10:9 |
9 |
Powiśle Dzierzgoń |
4 |
5 |
7:10 |
10 |
Gwiazda Karsin |
4 |
4 |
4:5 |
11 |
KTS-K Wikęd Luzino |
4 |
4 |
3:5 |
12 |
Wierzyca Pelplin |
4 |
4 |
7:12 |
13 |
Jaguar Gdańsk |
4 |
4 |
4:10 |
14 |
Gedania Gdańsk |
4 |
3 |
4:6 |
15 |
Pogoń Lębork |
4 |
3 |
3:5 |
16 |
Lipniczanka Lipnica |
4 |
3 |
7:10 |
17 |
Lechia Gdańsk |
4 |
1 |
2:8 |
18 |
Jantar Ustka |
4 |
0 |
7:13 |
Klasa okręgowa
⇒ Błyskawica Reda Rekowo - Sporting Leźno 1:4
Wietcisa Skarszewy - Czarni Pruszcz Gdański 0:0
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie – GKS Kolbudy 2:1
MKS Władysławowo - Zenit Łęczyce 1:0
Sopocka Akademia Piłkarska - Bałtyk II Gdynia 1:0
Orlęta Reda - Sztorm Kosakowo 3:5
GLKS Różyny - GTS Mokry Dwór 5:2
GSS Potok Pszczółki - Orkan Rumia 2:2
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
MKS Władysławowo |
3 |
9 |
10:0 |
2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 |
9 |
7:2 |
3 |
Wietcisa Skarszewy |
3 |
7 |
6:1 |
4 |
Sporting Leźno |
3 |
6 |
8:6 |
5 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
3 |
5 |
4:3 |
6 |
Sztorm Kosakowo |
3 |
4 |
7:7 |
7 |
GLKS Różyny |
3 |
4 |
9:7 |
8 |
Błyskawica Reda Rekowo |
3 |
4 |
8:7 |
9 |
Orlęta Reda |
3 |
4 |
7:7 |
10 |
Orkan Rumia MKS |
3 |
3 |
4:4 |
11 |
GTS Mokry Dwór |
3 |
3 |
5:9 |
12 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 |
2 |
4:8 |
13 |
GSS Potok Pszczółki |
3 |
2 |
2:6 |
14 |
Zenit Łęczyce |
3 |
1 |
1:4 |
15 |
GKS Kolbudy |
3 |
1 |
3:7 |
16 |
Bałtyk II Gdynia |
3 |
0 |
2:9 |
Komentarze (0)