Radunia Stężyca po emocjonującym meczu utrzymała się na pozycji lidera III ligi, GKS Przodkowo przesunął się o jedno miejsce w dół, ale pozostał na podium IV ligi, niewiele zmieniła się sytuacja naszych zespołów w okręgówce. Niżej wyniki wszystkich meczów i tabele rzeczonych lig.
III liga
⇒ Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 2:5
Sokół Kleczew - Świt Szczecin 1:0
Gwardia Koszalin - Pogoń II Szczecin 1:3
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 5:2
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Wierzyca Decka Pelplin 6:3
Polonia Środa Wlkp. - Chemik Moderator Bydgoszcz 2:0
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 4:0
KP Starogard Gdański - Wda Świecie – w poniedziałek
KKS Lech II Poznań - Górnik Konin – przełożony na 7.11
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Radunia Stężyca |
11 |
26:9 |
26 |
2 |
Sokół Kleczew |
11 |
17:11 |
23 |
3 |
Mieszko Gniezno |
11 |
31:17 |
23 |
4 |
KKS Włókniarz 1925 Kalisz |
11 |
22:11 |
23 |
5 |
Bałtyk Gdynia |
11 |
21:8 |
23 |
6 |
KP Starogard Gdański |
10 |
20:5 |
22 |
7 |
KKS Lech II Poznań |
10 |
18:10 |
20 |
8 |
Polonia Środa Wlkp. |
11 |
16:14 |
19 |
9 |
Kotwica Kołobrzeg |
11 |
20:18 |
18 |
10 |
Świt Szczecin |
11 |
6:12 |
12 |
11 |
Gwardia Koszalin |
11 |
12:18 |
10 |
12 |
Jarota Jarocin |
11 |
5:13 |
9 |
13 |
Bałtyk Koszalin |
11 |
15:28 |
9 |
14 |
Górnik Konin |
10 |
9:15 |
8 |
15 |
Wierzyca Decka Pelplin |
11 |
15:22 |
8 |
16 |
Wda Świecie |
10 |
10:19 |
7 |
17 |
Chemik Moderator Bydgoszcz |
11 |
11:28 |
6 |
18 |
Pogoń II Szczecin |
11 |
9:25 |
4 |
IV liga
⇒ Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo 0:0
Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk S.A. 2:3
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy 1:1
GKS Kowale - Pogoń Lębork 2:0
Kaszubia Kościerzyna - KTS-K Wikęd Luzino 2:3
Jantar Ustka - Stolem Gniewino 1:8
Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 4:0
Anioły Garczegorze - Wda Lipusz 1:0
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk – przełożony na 1 grudnia
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Gryf Słupsk |
12 |
33:12 |
31 |
2 |
Stolem Gniewino |
13 |
41:20 |
26 |
3 |
GKS Przodkowo |
13 |
29:13 |
26 |
4 |
Grom Nowy Staw |
12 |
31:14 |
24 |
5 |
KTS-K Wikęd Luzino |
12 |
20:14 |
23 |
6 |
Lechia II Gdańsk |
12 |
28:17 |
23 |
7 |
Powiśle Dzierzgoń |
12 |
22:18 |
21 |
8 |
Wda Lipusz |
13 |
23:21 |
20 |
9 |
Arka II Gdynia SSA |
12 |
32:24 |
18 |
10 |
Jantar Ustka |
12 |
20:36 |
16 |
11 |
GKS Kowale |
12 |
17:16 |
14 |
12 |
Bytovia II Bytów |
13 |
13:26 |
13 |
13 |
Jaguar Gdańsk |
12 |
13:20 |
13 |
14 |
Gedania Gdańsk |
12 |
18:27 |
11 |
15 |
Orkan Rumia MKS |
11 |
14:23 |
10 |
16 |
GKS Kolbudy |
13 |
21:32 |
10 |
17 |
Kaszubia Kościerzyna |
12 |
15:30 |
9 |
18 |
Anioły Garczegorze |
12 |
7:21 |
8 |
19 |
Pogoń Lębork |
12 |
11:24 |
7 |
Klasa okręgowa
⇒ Sztorm Mosty - GKS Sierakowice 3:1
⇒ Cartusia 1923 Kartuzy - Bałtyk II Gdynia 2:3
⇒ KS Kamienica Królewska - Orzeł 1955 Trąbki Wielkie 3:3
⇒ Sporting Leźno - Polonia Gdańsk 0:0
Wietcisa Skarszewy - Orlęta Reda 1:4
Czarni Pruszcz Gdański - Gedania II Gdańsk 2:1
Zenit Łęczyce - GSS Potok Pszczółki 1:4
FSP Portowiec Gdańsk - MKS Władysławowo 1:2
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
MKS Władysławowo |
10 |
32:9 |
25 |
2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
10 |
24:16 |
23 |
3 |
Orlęta Reda |
10 |
26:21 |
22 |
4 |
Cartusia 1923 Kartuzy |
10 |
25:15 |
19 |
5 |
GSS Potok Pszczółki |
10 |
23:16 |
16 |
6 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
10 |
24:21 |
15 |
7 |
Bałtyk II Gdynia |
10 |
36:21 |
15 |
8 |
Sporting Leźno |
10 |
17:21 |
14 |
9 |
Zenit Łęczyce |
10 |
24:23 |
14 |
10 |
Wietcisa Skarszewy |
10 |
19:18 |
13 |
11 |
Sztorm Mosty |
10 |
17:28 |
12 |
12 |
KS Kamienica Królewska |
10 |
16:22 |
9 |
13 |
GKS Sierakowice |
10 |
13:22 |
8 |
14 |
Gedania II Gdańsk |
10 |
10:24 |
8 |
15 |
FSP Portowiec Gdańsk |
10 |
17:22 |
8 |
16 |
Polonia Gdańsk |
10 |
9:33 |
3 |
Komentarze (0)