Radunia Stężyca powróciła na fotel lidera III ligi, GKS Przodkowo awansował na drugą pozycję w IV lidze, a w okręgówce nieznacznie na plus swoje pozycje poprawił Sporting Leźno, na minus Cartusia 1923 Kartuzy GKS Sierakowice, a pozycję utrzymał KS Kamienica Królewska - to przyniósł ostatni weekend dla zespołów z powiatu kartuskiego w III, IV i V lidze.
III liga
⇒ Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia 2:0
Górnik Konin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1:2
Chemik Moderator Bydgoszcz - KKS Lech II Poznań 1:3
Sokół Kleczew - Wierzyca Decka Pelplin 3:1
Wda Świecie - Mieszko Gniezno 0:1
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin 0:2
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 1:1
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 0:1
Świt Szczecin - KP Starogard Gdański 0:0
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Radunia Stężyca |
10 |
21:7 |
23 |
2 |
KP Starogard Gdański |
10 |
20:5 |
22 |
3 |
KKS Lech II Poznań |
10 |
18:10 |
20 |
4 |
Sokół Kleczew |
10 |
16:11 |
20 |
5 |
Mieszko Gniezno |
10 |
26:15 |
20 |
6 |
KKS Włókniarz 1925 Kalisz |
10 |
16:8 |
20 |
7 |
Bałtyk Gdynia |
10 |
17:8 |
20 |
8 |
Kotwica Kołobrzeg |
10 |
18:13 |
18 |
9 |
Polonia Środa Wlkp. |
10 |
14:14 |
16 |
10 |
Świt Szczecin |
10 |
6:11 |
12 |
11 |
Gwardia Koszalin |
10 |
11:15 |
10 |
12 |
Jarota Jarocin |
10 |
5:9 |
9 |
13 |
Bałtyk Koszalin |
10 |
13:23 |
9 |
14 |
Wierzyca Decka Pelplin |
10 |
12:16 |
8 |
15 |
Górnik Konin |
10 |
9:15 |
8 |
16 |
Wda Świecie |
10 |
10:19 |
7 |
17 |
Chemik Moderator Bydgoszcz |
10 |
11:26 |
6 |
18 |
Pogoń II Szczecin |
10 |
6:24 |
1 |
IV liga
⇒ GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń 4:1
Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 1:2
Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna 5:0
Jaguar Gdańsk - Grom Nowy Staw 2:1
GKS Kolbudy - Orkan Rumia 2:3
KTS-K Wikęd Luzino - GKS Kowale 1:0
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 4:3
Bytovia II Bytów - Anioły Garczegorze 3:0
Wda Lipusz - Jantar Ustka 0:1
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Gryf Słupsk |
11 |
30:10 |
28 |
2 |
GKS Przodkowo |
12 |
29:13 |
25 |
3 |
Lechia II Gdańsk |
12 |
28:17 |
23 |
4 |
Grom Nowy Staw |
11 |
31:14 |
23 |
5 |
Stolem Gniewino |
12 |
33:19 |
23 |
6 |
Wda Lipusz |
12 |
23:20 |
20 |
7 |
Powiśle Dzierzgoń |
11 |
21:17 |
20 |
8 |
KTS-K Wikęd Luzino |
11 |
17:12 |
20 |
9 |
Jantar Ustka |
11 |
19:28 |
16 |
10 |
Arka II Gdynia |
11 |
28:24 |
15 |
11 |
Bytovia II Bytów |
12 |
13:22 |
13 |
12 |
Jaguar Gdańsk |
12 |
13:20 |
13 |
13 |
GKS Kowale |
11 |
15:16 |
11 |
14 |
Gedania Gdańsk |
11 |
16:24 |
11 |
15 |
Orkan Rumia |
11 |
14:23 |
10 |
16 |
GKS Kolbudy |
12 |
20:31 |
9 |
17 |
Kaszubia Kościerzyna |
11 |
13:27 |
9 |
18 |
Pogoń Lębork |
11 |
11:22 |
7 |
19 |
Anioły Garczegorze |
11 |
6:21 |
5 |
Klasa okręgowa
⇒ KS Kamienica Królewska - Cartusia 1923 Kartuzy 2:2
⇒ GKS Sierakowice - Czarni Pruszcz Gdański 2:4
⇒ Orlęta Reda - Sporting Leźno 2:3
MKS Władysławowo - Wietcisa Skarszewy 4:1
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie - Zenit Łęczyce 1:0
GSS Potok Pszczółki - FSP Portowiec Gdańsk 1:3
Polonia Gdańsk - Sztorm Mosty 0:3
Gedania II Gdańsk - Bałtyk II Gdynia 2:1
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
MKS Władysławowo |
9 |
30:8 |
22 |
2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
9 |
22:15 |
20 |
3 |
Orlęta Reda |
9 |
22:20 |
19 |
4 |
Cartusia 1923 Kartuzy |
9 |
23:12 |
19 |
5 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
9 |
21:18 |
14 |
6 |
Zenit Łęczyce |
9 |
23:19 |
14 |
7 |
Wietcisa Skarszewy |
9 |
18:14 |
13 |
8 |
Sporting Leźno |
9 |
17:21 |
13 |
9 |
GSS Potok Pszczółki |
9 |
19:15 |
13 |
10 |
Bałtyk II Gdynia |
9 |
33:19 |
12 |
11 |
Sztorm Mosty |
9 |
14:27 |
9 |
12 |
KS Kamienica Królewska |
9 |
13:19 |
8 |
13 |
FSP Portowiec Gdańsk |
9 |
16:20 |
8 |
14 |
GKS Sierakowice |
9 |
12:19 |
8 |
15 |
Gedania II Gdańsk |
9 |
9:22 |
8 |
16 |
Polonia Gdańsk |
9 |
9:33 |
2 |
Komentarze (0)