Mimo pierwszej porażki od roku, Radunia Stężyca utrzymała pozycję wicelidera III lig; kolejne z rzędu zwycięstwo wywindowało GKS Przodkowo na trzecie miejsce w tabeli IV ligi; w okręgówce na pudle pozostała Cartusia, w górę po pierwszym triumfie przesunęły się Sierakowice - tak wyniki ostatniego weekendu odbiły się na sytuacji drużyn z powiatu kartuskiego.
III liga
⇒ Radunia Stężyca - Jarota Jarocin 0:1 (kliknij, by przejść do galerii i relacji z meczu)
Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 4:2
KKS Lech II Poznań - Pogoń II Szczecin 2:0
Mieszko Gniezno - Świt Szczecin 3:0
Sokół Kleczew - Górnik Konin 1:0
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Chemik Moderator Bydgoszcz 3:1
Bałtyk Koszalin - Wda Świecie 3:2
Polonia Środa Wlkp. - Gwardia Koszalin 2:1
KP Starogard Gdański - Wierzyca Decka Pelplin 2:2
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
KP Starogard Gdański |
9 |
20:5 |
21 |
2 |
Radunia Stężyca |
9 |
19:7 |
20 |
3 |
Bałtyk Gdynia |
9 |
17:6 |
20 |
4 |
KKS Lech II Poznań |
9 |
15:9 |
17 |
5 |
Sokół Kleczew |
9 |
13:10 |
17 |
6 |
Mieszko Gniezno |
9 |
25:15 |
17 |
7 |
KKS Włókniarz 1925 Kalisz |
9 |
14:7 |
17 |
8 |
Kotwica Kołobrzeg |
9 |
17:12 |
17 |
9 |
Polonia Środa Wlkp. |
9 |
13:14 |
13 |
10 |
Świt Szczecin |
9 |
6:11 |
11 |
11 |
Jarota Jarocin |
9 |
5:7 |
9 |
12 |
Górnik Konin |
9 |
8:13 |
8 |
13 |
Bałtyk Koszalin |
9 |
12:22 |
8 |
14 |
Wierzyca Decka Pelplin |
9 |
11:13 |
8 |
15 |
Gwardia Koszalin |
9 |
9:15 |
7 |
16 |
Wda Świecie |
9 |
10:18 |
7 |
17 |
Chemik Moderator Bydgoszcz |
9 |
10:23 |
6 |
18 |
Pogoń II Szczecin |
9 |
6:23 |
1 |
IV liga
⇒ MKS Orkan Rumia - GKS Przodkowo 0:2
Anioły Garczegorze - Lechia II Gdańsk 1:2
Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk S.A. 1:1
GKS Kowale - Stolem Gniewino 3:6
KTS-K Wikęd Luzino - Pogoń Lębork 2:1
Jantar Ustka - Bytovia II Bytów 2:0
Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz 1:0
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Gdańsk 3:1
Arka II Gdynia - GKS Kolbudy 3:3
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Gryf Słupsk |
11 |
30:10 |
28 |
2 |
Grom Nowy Staw |
10 |
30:12 |
23 |
3 |
GKS Przodkowo |
11 |
25:12 |
22 |
4 |
Wda Lipusz |
11 |
23:19 |
20 |
5 |
Stolem Gniewino |
11 |
28:19 |
20 |
6 |
Lechia II Gdańsk |
11 |
24:14 |
20 |
7 |
Powiśle Dzierzgoń |
10 |
20:13 |
20 |
8 |
KTS-K Wikęd Luzino |
10 |
16:12 |
17 |
9 |
Arka II Gdynia |
10 |
25:20 |
15 |
10 |
Jantar Ustka |
10 |
18:28 |
13 |
11 |
GKS Kowale |
10 |
15:15 |
11 |
12 |
Bytovia II Bytów |
11 |
10:22 |
10 |
13 |
Jaguar Gdańsk |
11 |
11:19 |
10 |
14 |
GKS Kolbudy |
11 |
18:28 |
9 |
15 |
Kaszubia Kościerzyna |
10 |
13:22 |
9 |
16 |
Gedania Gdańsk |
10 |
14:23 |
8 |
17 |
Orkan Rumia |
10 |
11:21 |
7 |
18 |
Pogoń Lębork |
10 |
10:20 |
7 |
19 |
Anioły Garczegorze |
10 |
6:18 |
5 |
Klasa okręgowa
Wietcisa Skarszewy - GSS Potok Pszczółki 2:0
Sztorm Mosty - Orlęta Reda 1:3
⇒ Cartusia 1923 Kartuzy - Gedania II Gdańsk 3:1
Czarni Pruszcz Gdański - Polonia Gdańsk 2:1
⇒ Zenit Łęczyce - KS Kamienica Królewska 2:2
⇒ Sporting Leźno - MKS Władysławowo 1:2
⇒ Bałtyk II Gdynia - GKS Sierakowice 0:1
FSP Portowiec Gdańsk - Orzeł 1955 Trąbki Wielkie 3:3
|
|
meczu |
bramki |
punkty |
1 |
Orlęta Reda |
8 |
20:17 |
19 |
2 |
MKS Władysławowo |
8 |
26:7 |
19 |
3 |
Cartusia 1923 Kartuzy |
8 |
21:10 |
18 |
4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
8 |
18:13 |
17 |
5 |
Zenit Łęczyce |
8 |
23:18 |
14 |
6 |
Wietcisa Skarszewy |
8 |
17:10 |
13 |
7 |
GSS Potok Pszczółki |
8 |
18:12 |
13 |
8 |
Bałtyk II Gdynia |
8 |
32:17 |
12 |
9 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
8 |
20:18 |
11 |
10 |
Sporting Leźno |
8 |
14:19 |
10 |
11 |
GKS Sierakowice |
8 |
10:15 |
8 |
12 |
KS Kamienica Królewska |
8 |
11:17 |
7 |
13 |
Sztorm Mosty |
8 |
11:27 |
6 |
14 |
FSP Portowiec Gdańsk |
8 |
13:19 |
5 |
15 |
Gedania II Gdańsk |
8 |
7:21 |
5 |
16 |
Polonia Gdańsk |
8 |
9:30 |
2 |
Komentarze (0)