Radunia Stężyca wygrała drugi mecz na wiosnę, ale w tabeli wciąż jest czwarta, bo czołówka III ligi idzie łeb w łeb. GKS Przodkowo po wygranej z Wdą Lipusz wrócił na podium IV ligi. W klasie okręgowej z drugiej na czwartą pozycję spadła Cartusia 1923 Kartuzy, o dwa oczka lokatę poprawił ósmy obecnie Sporting Leźno, a GKS Sierakowice odrobił trochę dystansu do wyżej notowanych rywali.
III liga
⇒ Radunia Stężyca - Pogoń Ii Szczecin 6:0 (kliknij i przejdź do relacji z meczu)
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 2:2
KP Starogard Gdański – KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1:3
Mieszko Gniezno - KKS Lech Ii Poznań 1:0
Bałtyk Koszalin - Polonia Środa Wlkp.1:2
Kotwica Kołobrzeg - Chemik Moderator Bydgoszcz 2:1
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 3:1
Świt Szczecin - Wierzyca Decka Pelplin 4:0
|
|
punkty |
bramki |
1 |
KKS Włókniarz1925 Kalisz |
44 |
41:14 |
2 |
Mieszko Gniezno |
42 |
47:26 |
3 |
KKS Lech II Poznań |
42 |
46:15 |
4 |
Radunia Stężyca |
42 |
41:20 |
5 |
Sokół Kleczew |
36 |
30:24 |
6 |
Kotwica Kołobrzeg |
35 |
33:26 |
7 |
Bałtyk Gdynia |
32 |
30:24 |
8 |
KP Starogard Gdański |
31 |
31:15 |
9 |
Poolonia Środa Wlkp. |
31 |
31:26 |
10 |
Górnik Koniin |
29 |
28:24 |
11 |
Świt Szczecin |
27 |
21:21 |
12 |
Gwardia Koszalin |
18 |
22:35 |
13 |
Jarota Jarocin |
17 |
19:30 |
14 |
Pogoń II Szczecin |
16 |
22:41 |
15 |
Bałtyk Koszalin |
15 |
24:49 |
16 |
Chemik Moderator Bydgoszcz |
13 |
22:41 |
17 |
Wierzyca Decka Pelplin |
8 |
20:49 |
18 |
Wda Świecie |
8 |
20:48 |
IV liga
⇒ GKS Przodkowo - Wda Lipusz 3:1
Jaguar Gdańsk - Stolem Gniewino 1:3
Gedania Gdańsk- GKS Kowale 3:2
Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze 3:1
GKSKolbudy - Bytovia II Bytów 1:5
Pogoń Lębork - Lechia II Gdańsk 0:0
Grom Nowy Staw - Jantar Ustka 3:1
Gryf Słupsk S.A. - KTS-K Wikęd Luzino 2:0
MKS Orkan Rumia - Arka Ii Gdynia 1:2
|
|
punkty |
bramki |
1 |
Gryf Słupsk |
52 |
60:21 |
2 |
Grom Nowy Staw |
46 |
63:23 |
3 |
GKS Przodkowo |
41 |
46:23 |
4 |
Lechia II Gdańsk |
40 |
49:25 |
5 |
Stolem Gniewino |
38 |
58:34 |
6 |
Wiikęd Luzno |
37 |
30:26 |
7 |
Arka II Gdynia |
36 |
60:30 |
8 |
Powiśle Dzierzgoń |
29 |
37:35 |
9 |
Jantar Ustka |
28 |
35:58 |
10 |
Kaszubia Kościerzyna |
27 |
29:44 |
11 |
Wda Lipusz |
27 |
37:47 |
12 |
Gedania Gdańsk |
26 |
30:36 |
13 |
GKS Kowale |
25 |
32:30 |
14 |
Bytovia II Bytów |
20 |
24:49 |
15 |
Jaguar Gdańsk |
20 |
24:41 |
16 |
Pogoń Lębork |
19 |
19:33 |
17 |
Orkan Rumia |
16 |
24:49 |
18 |
GKS Kolbudy |
15 |
29:53 |
19 |
Anioły Garczegorze |
12 |
12:41 |
Klasa okręgowa
⇒ Cartusia 1923 Kartuzy - Sporting Leźno 1:2
⇒ GKS Sierakowice - Orzeł 1955 Trąbki Wielkie 1:0
Sztorm Kosakowo - Wietcisa Skarszewy 0:3
Czarni Pruszcz Gdański - FSP Portowiec Gdańsk 1:0
Polonia Gdańsk - GSS Potok Pszczółki 3:4
Bałtyk II Gdynia - Zenit Łęczyce 2:2
Orlęta Reda - MKS Władysławowo 1:1
|
|
mecze |
bramki |
1 |
MKS Władysławowo |
36 |
47:20 |
2 |
Wietcisa Skarszewy |
31 |
37:24 |
3 |
Orlęta Reda |
30 |
36:32 |
4 |
Cartusia Kartuzy |
30 |
35:20 |
5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
29 |
33:29 |
6 |
GSS Potok Pszczółki |
27 |
34:25 |
7 |
Sztorm Kosakowo |
24 |
30:33 |
8 |
Sporting Leźno |
24 |
26:34 |
9 |
Zenit Łęczyce |
23 |
37:34 |
10 |
Bałtyk II Gdynia |
22 |
51:38 |
11 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
20 |
32:31 |
12 |
FSP Portowiec Gdańsk |
15 |
26:36 |
13 |
GKS Sierakowice |
13 |
17:30 |
14 |
Gedania II Gdańsk |
13 |
19:35 |
15 |
Polonia Gdańsk |
4 |
19:49 |
16 |
KS Kamienica Królewska |
18 |
23:32 |
Komentarze (0)