Żadnych zmian w czołówce III ligi nie przyniosły mecze rozegrane w miniony weekend - najlepsza piątka, a w niej Radunia Stężyca, solidarnie wygrała swoje mecze i różnice punktowe zostały w niej utrzymane. GKS Przodkowo dzięki zwycięstwu z Wikędem wrócił na najniższy stopień podium w IV lidze. W okręgówce wszystkie "nasze" drużyny utrzymały pozycje, w tym Cartusia, która obroniła drugie miejsce w starciu z próbującą je odbić Wietcisą.
III liga
⇒ Radunia Stężyca - Górnik Konin 3:0
Bałtyk Gdynia - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:0
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 1:4
Sokół Kleczew - KKS Lech II Poznań 2:3
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wlkp. 1:1
Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin 4:1
Kotwica Kołobrzeg - Wierzyca Decka Pelplin 1:0
KKS 1925 Kalisz - Jarota Jarocin 1:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
KKS 1925 Kalisz |
21 |
50 |
48:18 |
2 |
Mieszko Gniezno |
21 |
48 |
55:29 |
3 |
KKS Lech II Poznań |
21 |
48 |
51:18 |
4 |
Radunia Stężyca |
21 |
45 |
45:22 |
5 |
Kotwica Kołobrzeg |
21 |
41 |
37:28 |
6 |
Sokół Kleczew |
21 |
36 |
35:31 |
7 |
Bałtyk Gdynia |
20 |
35 |
31:24 |
8 |
KP Starogard Gdański |
21 |
32 |
34:20 |
9 |
Polonia Środa Wlkp. |
21 |
32 |
34:31 |
10 |
Świt Szczecin |
21 |
31 |
25:22 |
11 |
Górnik Konin |
21 |
29 |
30:30 |
12 |
Pogoń II Szczecin |
20 |
19 |
26:42 |
13 |
Bałtyk Koszalin |
21 |
18 |
27:54 |
14 |
Gwardia Koszalin |
21 |
18 |
24:41 |
15 |
Jarota Jarocin |
21 |
18 |
20:32 |
16 |
Chemik Moderator Bydgoszcz |
21 |
16 |
24:43 |
17 |
Wierzyca Decka Pelplin |
21 |
11 |
23:50 |
18 |
Wda Świecie |
21 |
8 |
20:54 |
IV liga
⇒ GKS Przodkowo - KTS-K Wikęd Luzino 2:1
Gedania Gdańsk - Jantar Ustka 0:0
Lechia II Gdańsk - Wda Lipusz 3:0
GKS Kolbudy - Stolem Gniewino 2:2
Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia 3:2
Jaguar Gdańsk - OKS Kowale 0:1
Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia 1:1
Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 1:2
Pogoń Lębork - Bytovia II Bytów 5:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Gryf Słupsk |
23 |
55 |
63:24 |
2 |
Grom Nowy Staw |
23 |
50 |
68:25 |
3 |
GKS Przodkowo |
23 |
44 |
48:25 |
4 |
Lechia II Gdańsk |
22 |
43 |
52:25 |
5 |
Stolem Gniewino |
23 |
42 |
61:36 |
6 |
Arka II Gdynia SSA |
23 |
40 |
65:32 |
7 |
Wikęd Luzno |
22 |
37 |
32:32 |
8 |
Powiśle Dzierzgoń |
23 |
32 |
41:41 |
9 |
Gedania Gdańsk |
23 |
30 |
32:36 |
10 |
Kaszubia Kościerzyna |
22 |
30 |
31:47 |
11 |
Jantar Ustka |
22 |
29 |
35:58 |
12 |
GKS Kowale |
22 |
28 |
34:32 |
13 |
Wda Lipusz |
23 |
27 |
39:53 |
14 |
Pogoń Lębork |
23 |
25 |
26:34 |
15 |
Jaguar Gdańsk |
23 |
23 |
28:43 |
16 |
Bytovia II Bytów |
22 |
20 |
24:54 |
17 |
GKS Kolbudy |
23 |
19 |
34:57 |
18 |
Orkan Rumia MKS |
23 |
16 |
27:54 |
19 |
Anioły Garczegorze |
22 |
12 |
13:45 |
Klasa okręgowa
⇒ Cartusia 1923 Kartuzy - Wietcisa Skarszewy 2:1
⇒ GKS Sierakowice - MKS Władysławowo 1:4
⇒ Sporting Leźno - FSP Portowiec Gdańsk 0:1
Sztorm Kosakowo - Zenit Łęczyce 3:1
Gedania II Gdańsk - GSS Potok Pszczółki 1:2
Polonia Gdańsk - Orlęta Reda 0:1
Bałtyk II Gdynia - Orzeł 1955 Trąbki Wielkie 1:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
MKS Władysławowo |
18 |
42 |
57:23 |
2 |
Cartusia Kartuzy |
18 |
36 |
40:22 |
3 |
Wietcisa Skarszewy |
18 |
34 |
43:26 |
4 |
Orlęta Reda |
18 |
33 |
38:35 |
5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
18 |
33 |
37:30 |
6 |
GSS Potok Pszczółki |
18 |
30 |
37:31 |
7 |
Sztorm Kosakowo |
18 |
27 |
33:35 |
8 |
Bałtyk II Gdynia |
18 |
26 |
55:39 |
9 |
Sporting Leźno |
18 |
24 |
26:40 |
10 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
18 |
24 |
34:32 |
11 |
Zenit Łęczyce |
18 |
24 |
39:38 |
12 |
FSP Portowiec Gdańsk |
18 |
21 |
28:36 |
13 |
GKS Sierakowice |
18 |
16 |
23:35 |
14 |
Gedania II Gdańsk |
18 |
13 |
20:38 |
15 |
Polonia Gdańsk |
18 |
4 |
21:56 |
16 |
KS Kamienica (wycofany) |
18 |
18 |
23:38 |
Komentarze (0)