Radunia znów ma w zasięgu mistrzostwo III ligi i awans do II ligi. Stężyczanie pokonali KP Starogard, a prowadzące rezerwy Lecha potknęły się w Szczecinie, przez co strata raduniaków do Kolejorza (ma jeden mecz na koncie mniej) i Kalisza wynosi tylko jeden punkt. Do końca sezonu drużyna Ireneusza Stencla zagra jeszcze cztery razy, w tym z oboma wyżej notowanymi rywalami. GKS Przodkowo pozostał na 5. miejscu w IV lidze, Cartusię 1923 na czele I grupy okręgówki zastąpiło Władysławowo, a Sporting i Sierakowice nie zmieniły lokat, ale zrównały się punktami.
III liga
⇒ Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański 2:0
Bałtyk Gdynia - Mieszko Gniezno 4:3
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 4:1
Górnik Konin - Gwardia Koszalin 0:1
Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin 2:1
Wierzyca Decka Pelplin - Polonia Środa Wlkp. 1:2
Świt Szczecin - KKS Lech II Poznań 1:1
Chemik Moderator Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin 1:3
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Lech II Poznań |
29 |
65 |
73:26 |
2 |
KKS Kalisz |
30 |
65 |
65:32 |
3 |
Radunia Stężyca |
30 |
64 |
67:30 |
4 |
Kotwica Kołobrzeg |
30 |
61 |
58:36 |
5 |
Mieszko Gniezno |
30 |
55 |
68:48 |
6 |
Polonia Środa Wlkp. |
30 |
54 |
53:37 |
7 |
Bałtyk Gdynia |
30 |
51 |
51:43 |
8 |
Sokół Kleczew |
30 |
49 |
44:41 |
9 |
Świt Szczecin |
30 |
48 |
40:32 |
10 |
KP Starogard Gdański |
30 |
44 |
45:29 |
11 |
Górnik Konin |
30 |
37 |
39:46 |
12 |
Pogoń II Szczecin |
30 |
35 |
42:56 |
13 |
Jarota Jarocin |
30 |
34 |
31:43 |
14 |
Bałtyk Koszalin |
30 |
33 |
50:68 |
15 |
Gwardia Koszalin |
30 |
27 |
31:60 |
16 |
Chemik Moderator Bydgoszcz |
30 |
21 |
31:61 |
17 |
Wierzyca Decka Pelplin |
29 |
14 |
30:69 |
18 |
Wda Świecie |
30 |
8 |
20:81 |
IV liga
Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk 2:0
Anioły Garczegorze - Stolem Gniewino 1:3
Arka II Gdynia - Wda Lipusz 3:2
Grom Nowy Staw - GKS Kolbudy 3:1
Kaszubia Kościerzyna - GKS Kowale 6:2
Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 2:1
Jantar Ustka - KTS-K Wikęd Luzino 4:2
Powiśle Dzierzgoń - Lechia II Gdańsk 1:0
Orkan Rumia - Bytovia II Bytów 3:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Grom Nowy Staw |
31 |
69 |
91:35 |
2 |
Gryf Słupsk |
31 |
69 |
75:34 |
3 |
Lechia II Gdańsk |
32 |
63 |
75:37 |
4 |
Stolem Gniewino |
32 |
63 |
86:45 |
5 |
GKS Przodkowo |
31 |
58 |
60:31 |
6 |
Arka II Gdynia |
31 |
58 |
90:43 |
7 |
KTS-K Wikęd Luzino |
31 |
45 |
47:51 |
8 |
Kaszubia Kościerzyna |
31 |
44 |
50:59 |
9 |
Jantar Ustka |
31 |
43 |
51:74 |
10 |
Gedania Gdańsk |
31 |
42 |
46:52 |
11 |
Powiśle Dzierzgoń |
31 |
42 |
54:55 |
12 |
GKS Kowale |
31 |
39 |
49:49 |
13 |
Pogoń Lębork |
31 |
35 |
38:47 |
14 |
Jaguar Gdańsk |
31 |
35 |
44:57 |
15 |
Wda Lipusz |
32 |
29 |
45:73 |
16 |
GKS Kolbudy |
32 |
27 |
46:80 |
17 |
Anioły Garczegorze |
31 |
25 |
24:54 |
18 |
Bytovia II Bytów |
32 |
23 |
33:83 |
19 |
Orkan Rumia |
31 |
19 |
34:79 |
Klasa okręgowa
⇒ Sporting Leźno - GKS Sierakowice 0:1
Zenit Łęczyce - MKS Władysławowo 0:4
Sztorm Kosakowo - Gedania II Gdańsk 4:1
Czarni Pruszcz Gdański - Bałtyk II Gdynia 1:0
Wietcisa Skarszewy - Polonia Gdańsk 5:0
FSP Portowiec Gdańsk - Orlęta Reda 5:3
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
MKS Władysławowo |
25 |
55 |
77:34 |
2 |
Cartusia 1923 Kartuzy |
26 |
54 |
57:31 |
3 |
Wietcisa Skarszewy |
26 |
51 |
69:37 |
4 |
Orlęta Reda |
26 |
47 |
57:52 |
5 |
GSS Potok Pszczółki |
26 |
46 |
58:40 |
6 |
Sztorm Kosakowo |
26 |
45 |
52:46 |
7 |
Czarni Pruszcz Gdański |
26 |
44 |
46:43 |
8 |
Zenit Łęczyce |
26 |
36 |
50:50 |
9 |
Bałtyk II Gdynia |
26 |
35 |
71:57 |
10 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
26 |
34 |
46:43 |
11 |
Sporting Leźno |
25 |
30 |
35:51 |
12 |
GKS Sierakowice |
26 |
30 |
36:42 |
13 |
FSP Portowiec Gdańsk |
26 |
29 |
41:59 |
14 |
Gedania II Gdańsk |
26 |
17 |
31:61 |
15 |
Polonia Gdańsk |
26 |
14 |
31:72 |
16 |
KS Kamienica |
26 |
18 |
23:62 |
⇒ Zobacz wyniki i tabele z poprzedniego tygodnia
Komentarze (0)