Jeden punkt wywalczony po dzielnej walce z KKS-em Kalisz zmniejszył niemal do zera szanse Raduni Stężyca na dogonienie Lecha II Poznań i awans do II ligi. Tylko matematyczne szanse na promocję mają też GKS Przodkowo w IV lidze i Cartusia 1923 Kartuzy w klasie okręgowej. Dwóm "naszym" zespołom, czyli Sportingowi Leźno i GKS-owi Sierakowice, grozi za to spadek z V ligi.
III liga
⇒ Radunia Stężyca - KKS Kalisz 2:2
Kotwica Kołobrzeg - KKS Lech II Poznań 3:3
Górnik Konin - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:3
Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański 3:3
Jarota Jarocin - Mieszko Gniezno 2:0
Wierzyca Decka Pelplin - Pogoń II Szczecin 1:2
Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 4:0
Świt Szczecin - Gwardia Koszalin 5:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
KKS Lech II Poznań |
31 |
69 |
79:29 |
2 |
KKS Kalisz |
32 |
66 |
67:36 |
3 |
Radunia Stężyca |
32 |
66 |
70:33 |
4 |
Kotwica Kołobrzeg |
32 |
65 |
63:39 |
5 |
Polonia Środa Wlkp. |
32 |
57 |
56:39 |
6 |
Mieszko Gniezno |
32 |
55 |
69:52 |
7 |
Bałtyk Gdynia |
32 |
54 |
56:46 |
8 |
Świt Szczecin |
32 |
54 |
47:32 |
9 |
Sokół Kleczew |
32 |
50 |
45:46 |
10 |
KP Starogard Gdański |
32 |
48 |
51:33 |
11 |
Pogoń II Szczecin |
32 |
41 |
48:58 |
12 |
Górnik Konin |
32 |
37 |
41:53 |
13 |
Bałtyk Koszalin |
32 |
37 |
55:72 |
14 |
Jarota Jarocin |
32 |
37 |
33:44 |
15 |
Gwardia Koszalin |
32 |
30 |
32:65 |
16 |
Chemik Moderator Bydgoszcz |
32 |
27 |
35:62 |
17 |
Wierzyca Decka Pelplin |
31 |
14 |
31:72 |
18 |
Wda Świecie |
32 |
8 |
20:87 |
IV liga
⇒ GKS Przodkowo - Gedania Gdańsk 4:0
Wda Lipusz - Orkan Rumia 4:0
Jaguar Gdańsk - Gryf Słupsk 3:2
GKS Kowale - Jantar Ustka 1:3
Stolem Gniewino - Arka II Gdynia 6:3
Pogoń Lębork - Kaszubia Kościerzyna 0:3
KTS-K Wikęd Luzino - Anioły Garczegorze 2:4
Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń 1:1
Lechia II Gdańsk - Grom Nowy Staw 1:2
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
---|---|---|---|---|
1 |
Grom Nowy Staw |
32 |
72 |
93:36 |
2 |
Gryf Słupsk |
32 |
69 |
77:37 |
3 |
Stolem Gniewino |
33 |
66 |
92:48 |
4 |
Lechia II Gdańsk |
33 |
63 |
76:39 |
5 |
GKS Przodkowo |
32 |
61 |
64:31 |
6 |
Arka II Gdynia |
32 |
58 |
93:49 |
7 |
Kaszubia Kościerzyna |
32 |
47 |
53:59 |
8 |
Jantar Ustka |
32 |
46 |
54:75 |
9 |
KTS-K Wikęd Luzino |
32 |
45 |
49:55 |
10 |
Powiśle Dzierzgoń |
32 |
43 |
55:56 |
11 |
Gedania Gdańsk |
32 |
42 |
46:56 |
12 |
GKS Kowale |
32 |
39 |
50:52 |
13 |
Jaguar Gdańsk |
32 |
38 |
47:59 |
14 |
Pogoń Lębork |
32 |
35 |
38:50 |
15 |
Wda Lipusz |
33 |
32 |
49:73 |
16 |
Anioły Garczegorze |
32 |
28 |
28:56 |
17 |
GKS Kolbudy |
32 |
27 |
46:80 |
18 |
Bytovia II Bytów |
33 |
24 |
34:84 |
19 |
Orkan Rumia |
32 |
19 |
34:83 |
Klasa okręgowa
⇒ Czarni Pruszcz Gdański - Cartusia 1923 Kartuzy 0:0
⇒ GKS Sierakowice - Wietcisa Skarszewy 2:2
GSS Potok Pszczółki - Orzeł 1955 Trąbki Wielkie 6:2
Polonia Gdańsk - FSP Portowiec Gdańsk 1:2
Orlęta Reda - Zenit Łęczyce 4:1
Bałtyk II Gdynia - Sztorm Kosakowo 4:4
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
MKS Władysławowo |
27 |
61 |
84:35 |
2 |
Cartusia 1923 Kartuzy |
27 |
55 |
57:31 |
3 |
Wietcisa Skarszewy |
27 |
52 |
71:39 |
4 |
Orlęta Reda |
27 |
50 |
61:53 |
5 |
GSS Potok Pszczółki |
27 |
49 |
64:42 |
6 |
Sztorm Kosakowo |
27 |
46 |
56:50 |
7 |
Czarni Pruszcz Gdański |
27 |
45 |
46:43 |
8 |
Bałtyk II Gdynia |
27 |
36 |
75:61 |
9 |
Zenit Łęczyce |
27 |
36 |
51:54 |
10 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
27 |
34 |
48:49 |
11 |
FSP Portowiec Gdańsk |
27 |
32 |
43:60 |
12 |
GKS Sierakowice |
27 |
31 |
38:44 |
13 |
Sporting Leźno |
26 |
30 |
36:55 |
14 |
Gedania II Gdańsk |
26 |
17 |
31:61 |
15 |
Polonia Gdańsk |
27 |
14 |
32:74 |
16 |
KS Kamienica |
27 |
18 |
23:65 |
Komentarze (0)