Po dziesiątej kolejce III ligi, w których Radunia Stężyca nie doznała żadnej porażki, plasuje się na drugim miejscu w tabeli. Nie zmieniły się notowania naszych ekip w IV lidze - GKS Przodkowo jest trzeci, a Cartusia 1923 Kartuzy piąta. Sporo, bo aż cztery pozycje stracił za to Sporting Leźno, teraz zajmujący dziesiąte miejsce w okręgówce.
III liga
⇒ Radunia Stężyca - Nielba Wągrowiec 3:0
Unia Janikowo - Jarota Jarocin 2:0
Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański 0:0
Górnik Konin - Gwardia Koszalin 2:3
Świt Szczecin - KKS 1925 Kalisz 1:0
Sokół Kleczew - Grom Nowy Staw 1:1
Bałtyk Gdynia - Mieszko Gniezno 0:1
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin 2:0
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 0:4
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
KKS 1925 Kalisz |
10 |
25 |
21:7 |
2 |
Radunia Stężyca |
10 |
24 |
20:4 |
3 |
Mieszko Gniezno |
10 |
24 |
20:9 |
4 |
Świt Szczecin |
10 |
22 |
15:3 |
5 |
Kotwica Kołobrzeg |
10 |
18 |
23:15 |
6 |
Sokół Kleczew |
10 |
17 |
13:13 |
7 |
Unia Janikowo |
10 |
17 |
20:19 |
8 |
Polonia Środa Wlkp. |
10 |
14 |
17:10 |
9 |
KP Starogard Gdański |
10 |
13 |
10:12 |
10 |
Pogoń II Szczecin |
10 |
13 |
14:20 |
11 |
Chemik Police |
10 |
11 |
9:15 |
12 |
Górnik Koniin |
10 |
10 |
13:18 |
13 |
Bałtyk Koszalin |
10 |
10 |
9:14 |
14 |
Jarota Jarocin |
10 |
8 |
12:16 |
15 |
Gwardia Koszalin |
10 |
8 |
8:20 |
16 |
Grom Nowy Staw |
10 |
7 |
12:18 |
17 |
Nielba Wągrowiec |
10 |
6 |
9:19 |
18 |
Bałtyk Gdynia |
10 |
6 |
4:17 |
IV liga
⇒ GKS Przodkowo - Cartusia 1923 Kartuzy 4:1
Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk 3:1
Jaguar Gdańsk - Stolem Gniewino 1:5
Wda Lipusz - KTS-K Wikęd Luzino 3:3
Pogoń Lębork - Lipniczanka Lipnica 8:0
Wierzyca Pelplin - GKS Kowale 2:1
Gryf Słupsk - Jantar Ustka 2:1
Lechia II Gdańsk - Gwiazda Karsin 4:2
Arka Ii Gdynia - Powiśle Dzierzgoń 3:2
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Kaszubia Kościerzyna |
9 |
23 |
29:11 |
2 |
Arka II Gdynia |
9 |
22 |
28:12 |
3 |
GKS Przodkowo |
9 |
22 |
24:9 |
4 |
Gryf Słupsk |
9 |
21 |
20:11 |
5 |
Cartusia Kartuzy |
9 |
15 |
21:17 |
6 |
Wierzyca Pelplin |
9 |
14 |
18:18 |
7 |
Stolem Gniewino |
9 |
13 |
19:24 |
8 |
Gedania Gdańsk |
9 |
12 |
17:14 |
9 |
Powiśle Dzierzgoń |
9 |
12 |
17:20 |
10 |
Pogoń Lębork |
9 |
12 |
21:15 |
11 |
Lechia II Gdańsk |
9 |
11 |
22:15 |
12 |
KTS-K Wikęd Luzino |
9 |
10 |
12:16 |
13 |
Wda Lipusz |
9 |
10 |
15:23 |
14 |
Jantar Ustka |
9 |
9 |
20:22 |
15 |
Gwiazda Karsin |
9 |
7 |
17:23 |
16 |
GKS Kowale |
9 |
7 |
9:18 |
17 |
Jaguar Gdańsk |
9 |
5 |
11:25 |
18 |
Lipniczanka Lipnica |
9 |
3 |
7:34 |
Klasa okręgowa
⇒ Sporting Leźno - MKS Władysławowo 0:3
Czarni Pruszcz Gdański - Zenit Łęczyce 0:2
GLKS Różyny - Orzeł 1955 Trąbki Wielkie 4:2
Sopocka Akademia Piłkarska - Orlęta Reda 4:2
GTS Mokry Dwór - GSS Potok Pszczółki 3:6
Błyskawica Reda Rekowo - Wietcisa Skarszewy 2:3
GKS Kolbudy - Orkan Rumia 1:1
Bałtyk II Gdynia - Sztorm Kosakowo 5:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
MKS Władysławowo |
8 |
24 |
25:3 |
2 |
Wietcisa Skarszewy |
8 |
20 |
26:4 |
3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
8 |
18 |
22:8 |
4 |
GLKS Różyny |
8 |
13 |
23:24 |
5 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
8 |
13 |
16:12 |
6 |
GKS Kolbudy |
8 |
11 |
15:13 |
7 |
Błyskawica Reda Rekowo |
8 |
11 |
23:22 |
8 |
GSS Potok Pszczółki |
8 |
11 |
17:15 |
9 |
Sztorm Kosakowo |
8 |
10 |
15:20 |
10 |
Sporting Leźno |
8 |
10 |
11:17 |
11 |
Bałtyk II Gdynia |
8 |
9 |
21:19 |
12 |
Czarni Pruszcz Gdański |
8 |
8 |
14:21 |
13 |
Orkan Rumia |
8 |
7 |
10:13 |
14 |
Orlęta Reda |
8 |
7 |
15:23 |
15 |
Zenit Łęczyce |
8 |
4 |
5:19 |
16 |
GTS Mokry Dwór |
8 |
3 |
10:35 |
Komentarze (0)