Radunia Stężyca rozbiła Grom Nowy Staw i wobec remisu KKS-u Kalisz została nowym liderem III ligi. Na pozycję wicelidera IV ligi wskoczył GKS Przodkowo, a Cartusia 1923 Kartuzy przesunęła się z piątej na szósta lokatę. Sporting Leźno po trzeciej kolejnej porażce znów spadł w tabeli okręgówki, tym razem o jedno oczko.
III liga
⇒ Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca 0:5
KP Starogard Gdański - Świt Szczecin 1:1
Nielba Wągrowiec - Polonia Środa Wlkp. 4:1
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 2:0
Jarota Jarocin - Chemik Police 0:1
Mieszko Gniezno - Górnik Konin 3:0
KKS Kalisz - Unia Janikowo 3:3
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 1:0
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 3:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Radunia Stężyca |
11 |
27 |
25:4 |
2 |
Mieszko Gniezno |
11 |
27 |
23:9 |
3 |
KKS Kalisz |
11 |
26 |
24:10 |
4 |
Świt Szczecin |
11 |
23 |
16:4 |
5 |
Kotwica Kołobrzeg |
11 |
21 |
24:15 |
6 |
Unia Janikowo |
11 |
18 |
23:22 |
7 |
Sokół Kleczew |
11 |
17 |
13:14 |
8 |
Pogoń II Szczecin |
11 |
16 |
17:20 |
9 |
Polonia Środa Wlkp. |
11 |
14 |
18:14 |
10 |
KP Starogard Gdański |
11 |
14 |
11:13 |
11 |
Chemik Police |
11 |
14 |
10:15 |
12 |
Gwardia Koszalin |
11 |
11 |
10:20 |
13 |
Bałtyk Koszalin |
11 |
10 |
9:16 |
14 |
Górnik Konin |
11 |
10 |
13:21 |
15 |
Nielba Wągrowiec |
11 |
9 |
13:20 |
16 |
Jarota Jarocin |
11 |
8 |
12:17 |
17 |
Grom Nowy Staw |
11 |
7 |
12:23 |
18 |
Bałtyk Gdynia |
11 |
6 |
4:20 |
IV liga
⇒ Gedania Gdańsk - GKS Przodkowo 1:2
⇒ Cartusia 1923 Kartuzy - Lechia II Gdańsk 0:2
Gryf Słupsk S.A. - Pogoń Lębork 3:0
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Gdańsk 2:1
Stolem Gniewino - Wierzyca Pelplin 7:1
Jantar Ustka - KTS-K Wikęd Luzino 1:4
GKS Kowale - Wda Lipusz 0:5
Lipniczanka Lipnica - Kaszubia Kościerzyna 0:2
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Kaszubia Kościerzyna |
10 |
26 |
31:11 |
2 |
GKS Przodkowo |
10 |
25 |
26:10 |
3 |
Gryf Słupsk |
10 |
24 |
23:11 |
4 |
Arka II Gdynia SSA |
9 |
22 |
28:12 |
5 |
Stolem Gniewino |
10 |
16 |
26:25 |
6 |
Cartusia Kartuzy |
10 |
15 |
21:19 |
7 |
Powiśle Dzierzgoń |
10 |
15 |
19:21 |
8 |
Wierzyca Pelplin |
10 |
14 |
19:25 |
9 |
Lechia II Gdańsk |
10 |
14 |
24:15 |
10 |
KTS-K Wikęd Luuzino |
10 |
13 |
16:17 |
11 |
Wda Lipusz |
10 |
13 |
20:23 |
12 |
Gedania Gdańsk |
10 |
12 |
18:16 |
13 |
Pogoń Lębork |
10 |
12 |
21:18 |
14 |
Jantar Ustka |
10 |
9 |
21:26 |
15 |
Gwiazda Karsin |
9 |
7 |
17:23 |
16 |
GKS Kowale |
10 |
7 |
9:23 |
17 |
Jaguar Gdańsk |
10 |
5 |
12:27 |
18 |
Lipniczanka Lipnica |
10 |
3 |
7:36 |
Klasa okręgowa
⇒ Zenit Łęczyce - Sporting Leźno 4:0
MKS Władysławowo - GTS Mokry Dwór 4:2
Sztorm Kosakowo - GKS Kolbudy 1:1
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie - Błyskawica Reda Rekowo 1:2
GSS Potok Pszczółki - Sopocka Akademia Piłkarska 1:3
Wietcisa Skarszewy - Bałtyk II Gdynia 3:1
Orkan Rumia - Czarni Pruszcz Gdański 0:3
Orlęta Reda - GLKS Różyny 3:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
MKS Władysławowo |
9 |
27 |
29:5 |
2 |
Wietcisa Skarszewy |
9 |
23 |
29:5 |
3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
9 |
21 |
25:9 |
4 |
Błyskawica Reda Rekowo |
9 |
14 |
25:23 |
5 |
GLKS Różyny |
9 |
13 |
23:27 |
6 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
9 |
13 |
17:14 |
7 |
GKS Kolbudy |
9 |
12 |
16:14 |
8 |
GSS Potok Pszczółki |
9 |
11 |
18:18 |
9 |
Czarni Pruszcz Gdański |
9 |
11 |
17:21 |
10 |
Sztorm Kosakowo |
9 |
11 |
16:21 |
11 |
Sporting Leźno |
9 |
10 |
11:21 |
12 |
Orlęta Reda |
9 |
10 |
18:23 |
13 |
Bałtyk II Gdynia |
9 |
9 |
22:22 |
14 |
Orkan Rumia MKS |
9 |
7 |
10:16 |
15 |
Zenit Łęczyce |
9 |
7 |
9:19 |
16 |
GTS Mokry Dwór |
9 |
3 |
12:39 |
Komentarze (0)