Mimo remisu z Gwardią Koszalin, Radunia Stężyca zachowała pozycję wicelidera III ligi, zwiększyła się jednaj jej strata do KKS-u Kalisz. Także na drugim miejscu, tyle że w V lidze, plasuje się GKS Przodkowo, który powiększył do trzech punktów przewagę nad Kaszubią Kościerzyna. Przełamanie złej passy przez Cartusię 1923 Kartuzy dało jej awans na dziewiątą lokatę w tabeli. Nie zmieniły się notowania jedenastej ekipy okręgówki, czyli Sportingu Leźno.
III liga
⇒ Radunia Stężyca – Gwardia Koszalin 2:2
Sokół Kleczew 1:0 Mieszko Gniezno
Unia Janikowo 6:1 Bałtyk Koszalin
Grom Nowy Staw 0:1 Kotwica Kołobrzeg
Nielba Wągrowiec 2:1 Jarota Jarocin
Chemik Police 3:0 Górnik Konin
Polonia Środa Wlkp. 1:1 Kp Starogard Gdański
Bałtyk Gdynia 0:3 Świt Szczecin
Pogoń II Szczecin - KKS 1925 Kalisz 1:2
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
KKS Kalisz |
16 |
39 |
33:12 |
2 |
Radunia Stężyca |
16 |
36 |
34:8 |
3 |
Mieszko Gniezno |
16 |
34 |
31:15 |
4 |
Świt Szczecin |
16 |
33 |
27:7 |
5 |
Kotwica Kołobrzeg |
16 |
33 |
35:22 |
6 |
Unia Janikowo |
16 |
30 |
38:28 |
7 |
KP Starogard Gdański |
16 |
22 |
17:16 |
8 |
Chemik Police |
16 |
21 |
20:22 |
9 |
Sokół Kleczew |
16 |
21 |
17:20 |
10 |
Polonia Środa Wlkp. |
16 |
19 |
24:22 |
11 |
Pogoń II Szczecin |
15 |
17 |
19:26 |
12 |
Nielba Wągrowiec |
15 |
15 |
20:30 |
13 |
Gwardia Koszalin |
16 |
15 |
15:34 |
14 |
Bałtyk Koszalin |
16 |
14 |
13:32 |
15 |
Górnik Konin |
16 |
14 |
20:32 |
16 |
Jarota Jarocin |
16 |
14 |
17:22 |
17 |
Grom Nowy Staw |
16 |
13 |
18:31 |
18 |
Bałtyk Gdynia |
16 |
10 |
12:31 |
IV liga
⇒ KTS-K Wikęd Luzino - Cartusia 1923 Kartuzy 0:1
⇒ GKS Przodkowo - Jantar Ustka 4:3
Lechia II Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 0:0
Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń 3:0
Jaguar Gdańsk - Gryf Słupsk 2:2
Wda Lipusz - Gedania Gdańsk 1:2
Wierzyca Pelplin - Lipniczanka Lipnica 4:2
GK Kowale - Gwiazda Karsin 1:2
Arka II Gdynia - Pogoń Lębork 2:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Arka II Gdynia SSA |
15 |
38 |
46:18 |
2 |
GKS Przodkowo |
15 |
34 |
42:21 |
3 |
Kaszubia Kościerzyna |
15 |
31 |
36:19 |
4 |
Gryf Słupsk |
15 |
31 |
29:16 |
5 |
Stolem Gniewino |
15 |
28 |
42:32 |
6 |
Lechia II Gdańsk |
15 |
23 |
29:16 |
7 |
Pogoń Lębork |
15 |
21 |
29:23 |
8 |
Wierzyca Pelplin |
15 |
21 |
31:37 |
9 |
Cartusia Kartuzy |
15 |
21 |
28:30 |
10 |
Wda Lipusz |
15 |
20 |
33:33 |
11 |
KTS-K Wikęd Luzino |
15 |
19 |
29:26 |
12 |
Gedania Gdańsk |
15 |
19 |
26:27 |
13 |
Powiśle Dzierzgoń |
15 |
19 |
26:34 |
14 |
Gwiazda Karsin |
15 |
16 |
29:40 |
15 |
GKS Kowale |
15 |
14 |
16:30 |
16 |
Jaguar Gdańsk |
15 |
11 |
20:38 |
17 |
Jantar Ustka |
15 |
9 |
26:40 |
18 |
Lipniczanka Lipnica |
15 |
4 |
13:50 |
Klasa okręgowa
⇒ Bałtyk II Gdynia - Sporting Leźno 4:2
GLKS Różyny - Sztorm Kosakowo 4:3
Wietcisa Skarszewy - Zenit Łęczyce 5:1
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie - MKS Władysławowo 1:4
Sopocka Akademia Piłkarska - GKS Kolbudy 4:0
Błyskawica Reda Rekowo - Orkan Rumia 6:3
GTS Mokry Dwór - Czarni Pruszcz Gdański 1:7
Orlęta Reda - GSS Potok Pszczółki 2:2
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
MKS Władysławowo |
14 |
38 |
43:11 |
2 |
Wietcisa Skarszewy |
14 |
33 |
48:15 |
3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
14 |
30 |
34:12 |
4 |
Bałtyk II Gdynia |
14 |
24 |
40:28 |
5 |
Błyskawica Reda Rekowo |
14 |
23 |
40:34 |
6 |
GLKS Różyny |
14 |
21 |
32:36 |
7 |
Czarni Pruszcz Gdański |
14 |
20 |
32:28 |
8 |
GSS Potok Pszczółki |
14 |
20 |
30:26 |
9 |
GKS Kolbudy |
14 |
19 |
22:21 |
10 |
Sztorm Kosakowo |
14 |
16 |
26:36 |
11 |
Sporting Leźno |
14 |
15 |
17:29 |
12 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
14 |
14 |
23:31 |
13 |
Zenit Łęczyce |
14 |
14 |
18:28 |
14 |
Orlęta Reda |
14 |
12 |
26:41 |
15 |
Orkan Rumia MKS |
14 |
7 |
15:30 |
16 |
GTS Mokry Dwór |
14 |
6 |
17:57 |
Komentarze (0)