Mimo klęski z rezerwami Lecha Poznań =, Radunia Stężyca utrzymała się na czwartej pozycji w III lidze. Porażka z ostatnią w tabeli Pogonią Lębork kosztowała GKS Przodkowo spadek o jedno oczko w tabeli IV ligi. W okręgówce runda jesienna dobiegła końca, Cartusia 1923 Kartuzy zakończyła ją na pozycji wicelidera, a pozostałe zespoły z powiatu uplasowały się w drugiej połowie tabeli.
III liga
⇒ Radunia Stężyca - KKS Lech II Poznań 0:5
Wda Świecie - Gwardia Koszalin 2:2
Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 1:0
Wierzyca Decka Pelplin - Chemik Moderator Bydgoszcz 2:1
Jarota Jarocin - Górnik Konin 0:1
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 2:1
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. 2:0
Bałtyk Gdynia - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 2:1
Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew 0:1
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
KKS Lech II Poznań |
16 |
41:14 |
36 |
2 |
Mieszko Gniezno |
16 |
44:21 |
36 |
3 |
KKS Włókniarz 1925 Kalisz |
16 |
34:14 |
35 |
4 |
Radunia Stężyca |
16 |
30:17 |
33 |
5 |
Sokół Kleczew |
16 |
26:20 |
32 |
6 |
Bałtyk Gdynia |
16 |
27:17 |
29 |
7 |
Kotwica Kołobrzeg |
16 |
26:24 |
28 |
8 |
KP Starogard Gdański |
16 |
28:12 |
28 |
9 |
Polonia Środa Wlkp. |
16 |
22:22 |
25 |
10 |
Świt Szczecin |
16 |
13:18 |
21 |
11 |
Górnik Konin |
16 |
21:22 |
20 |
12 |
Gwardia Koszalin |
16 |
19:29 |
17 |
13 |
Bałtyk Koszalin |
16 |
23:41 |
15 |
14 |
Jarota Jarocin |
16 |
13:24 |
13 |
15 |
Pogoń II Szczecin |
16 |
18:30 |
13 |
16 |
Wierzyca Decka Pelplin |
16 |
20:38 |
11 |
17 |
Wda Świecie |
16 |
19:38 |
8 |
18 |
Chemik Moderator Bydgoszcz |
16 |
15:38 |
7 |
IV liga
⇒ Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 3:1
Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk S.A. 4:1
Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw 2:4
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 0:7
KTS-K Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Jantar Ustka - Anioły Garczegorze 3:1
GKS Kolbudy - Jaguar Gdańsk 3:1
GKS Kowale - Orkan Rumia 3:0
Bytovia II Bytów - Gedania Gdańsk 1:1
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Gryf Słupsk SA |
17 |
43:21 |
40 |
2 |
Grom Nowy Staw |
17 |
53:18 |
39 |
3 |
Stolem Gniewino |
18 |
54:28 |
34 |
4 |
KTS-K Wikęd Luzino |
17 |
29:20 |
34 |
5 |
GKS Przodkowo |
17 |
39:19 |
32 |
6 |
Lechia II Gdańsk |
16 |
39:21 |
32 |
7 |
Wda Lipusz |
17 |
33:32 |
27 |
8 |
Arka II Gdynia SSA |
17 |
46:29 |
26 |
9 |
Powiśle Dzierzgoń |
17 |
31:28 |
25 |
10 |
Jantar Ustka |
17 |
31:44 |
24 |
11 |
GKS Kowale |
17 |
26:24 |
21 |
12 |
Gedania Gdańsk |
17 |
23:32 |
19 |
13 |
Kaszubia Kościerzyna |
17 |
23:42 |
18 |
14 |
Bytovia II Bytów |
17 |
16:39 |
14 |
15 |
GKS Kolbudy |
17 |
26:42 |
14 |
16 |
Pogoń Lębork |
17 |
16:31 |
13 |
17 |
Orkan Rumia MKS |
16 |
21:40 |
13 |
18 |
Jaguar Gdańsk |
17 |
16:33 |
13 |
19 |
Anioły Garczegorze |
17 |
10:32 |
12 |
Klasa okręgowa
⇒ GKS Sierakowice – KS Kamienica Królewska 1:1
⇒ Władysławowo - Cartusia 1923 Kartuzy 2:2
⇒ Sztorm Mosty - Sporting Leźno 5:0
Gedania II Gdańsk - Zenit Łęczyce 2:2
Czarni Pruszcz Gdański - Wietcisa Skarszewy 2:3
Polonia Gdańsk - Orzeł 1955 Trąbki Wielkie 2:4
Bałtyk II Gdynia – FSP Portowiec Gdańsk 6:2
Orlęta Reda - GSS Potok Pszczółki 1:1
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
MKS Władysławowo |
15 |
46:19 |
35 |
2 |
Cartusia 1923 Kartuzy |
15 |
34:18 |
30 |
3 |
Orlęta Reda |
15 |
35:31 |
29 |
4 |
Wietcisa Skarszewy |
15 |
34:24 |
28 |
5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
15 |
32:29 |
26 |
6 |
GSS Potok Pszczółki |
15 |
30:22 |
24 |
7 |
Sztorm Mosty |
15 |
30:30 |
24 |
8 |
Zenit Łęczyce |
15 |
35:32 |
22 |
9 |
Bałtyk II Gdynia |
15 |
49:36 |
21 |
10 |
Sporting Leźno |
15 |
24:33 |
21 |
11 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
15 |
32:30 |
20 |
12 |
KS Kamienica Królewska |
15 |
23:29 |
18 |
13 |
FSP Portowiec Gdańsk |
15 |
26:35 |
15 |
14 |
GKS Sierakowice |
15 |
16:30 |
10 |
15 |
Gedania II Gdańsk |
15 |
16:35 |
10 |
16 |
Polonia Gdańsk |
15 |
16:45 |
4 |
Komentarze (0)