Choć Radunia Stężyca podzieliła się punktami z KKS-em Kalisz, to nie przypłaciła tego powiększeniem straty do Mieszka Gniezno - lider III ligi przegrał w Janikowie i w ten sposób w czołówce utrzymane zostało status quo. W IV lidze po drugiej porażce o kolejne oczko niżej obsunął się GKS Przodkowo i jest obecnie czwarty. Pozycje Cartusii 1923 Kartuzy i Sportingu Leźno pozostały bez zmian.
III liga
⇒ Radunia Stężyca - KKS 1925 Kalisz 0:0
Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin 0:0
Nielba Wągrowiec - Grom Nowy Staw 2:1
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 0:0
Unia Janikowo - Mieszko Gniezno 2:1
Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin 1:1
Chemik Police - Gwardia Koszalin 4:0
Świt Szczecin - Górnik Konin 2:2
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 0:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
KKS 1925 Klisz |
14 |
33 |
29:11 |
2 |
Mieszko Gniezno |
14 |
33 |
29:12 |
3 |
Radunia Stężyca |
14 |
32 |
31:6 |
4 |
Świt Szczecin |
14 |
27 |
19:7 |
5 |
Kotwica Kołobrzeg |
14 |
27 |
30:21 |
6 |
Unia Janikowo |
14 |
24 |
31:27 |
7 |
KP Starogard Gdański |
14 |
21 |
16:14 |
8 |
Sokół Kleczew |
14 |
18 |
15:18 |
9 |
Polonia Środa Wlkp. |
14 |
18 |
23:19 |
10 |
Chemik Police |
14 |
17 |
15:20 |
11 |
Pogoń II Szczecin |
13 |
16 |
17:23 |
12 |
Bałtyk Koszalin |
14 |
14 |
12:21 |
13 |
Górnik Konin |
14 |
14 |
20:28 |
14 |
Jarota Jarocin |
14 |
13 |
15:19 |
15 |
Nielba Wągrowiec |
13 |
12 |
17:25 |
16 |
Gwardia Koszalin |
14 |
11 |
11:31 |
17 |
Grom Nowy Staw |
14 |
10 |
16:29 |
18 |
Bałtyk Gdynia |
14 |
10 |
11:26 |
IV liga
⇒ GKS Przodkowo - Pogoń Lębork 1:2
⇒ Wierzyca Pelplin - Cartusia 1923 Kartuzy 2:2
Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 3:1
Jaguar Gdańsk - Gedania Gdańsk 1:1
GKS Kowale - Stolem Gniewino 2:3
Arka II Gdynia - Lipniczanka Lipnica 2:1
Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk S.A. 1:1
KT-K Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń 5:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Arka II Gdynia |
13 |
34 |
43:16 |
2 |
Kaszubia Kościerzyna |
13 |
30 |
34:14 |
3 |
Gryf Słupsk |
13 |
29 |
26:13 |
4 |
GKS Przodkowo |
13 |
28 |
33:16 |
5 |
Stolem Gniewino |
13 |
22 |
36:32 |
6 |
Pogoń Lębork |
13 |
21 |
28:20 |
7 |
Lechia II Gdańsk |
13 |
19 |
28:16 |
8 |
Wierzyca Pelplin |
13 |
18 |
26:33 |
9 |
Powiśle Dzierzgoń |
13 |
18 |
25:30 |
10 |
Cartusia Kartuzy |
13 |
17 |
25:28 |
11 |
KTS-K Wikęd Luzino |
13 |
16 |
23:24 |
12 |
Wda Lipusz |
12 |
16 |
24:28 |
13 |
Gwiazda Karsin |
12 |
13 |
25:27 |
14 |
Gedania Gdańsk |
13 |
13 |
22:25 |
15 |
GKS Kowale |
13 |
13 |
14:27 |
16 |
Jantar Ustka |
13 |
9 |
23:33 |
17 |
Jaguar Gdańsk |
13 |
7 |
15:35 |
18 |
Lipniczanka Lipnica |
13 |
4 |
10:43 |
Klasa okręgowa
⇒ Sporting Leźno - GKS Kolbudy 0:0
Wietcisa Skarszewy - GSS Potok Pszczółki 1:1
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie - Orlęta Reda 2:2
Błyskawica Reda Rekowo - MKS Władysławowo 0:2
Sopocka Akademia Piłkarska - Orkan Rumia 2:0
Bałtyk II Gdynia - Czarni Pruszcz Gdański 4:0
GLKS Różyny - Zenit Łęczyce 0:2
GTS Mokry Dwór - Sztorm Kosakowo 2:4
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
MKS Władysławowo |
12 |
32 |
34:8 |
2 |
Wietcisa Skarszewy |
12 |
30 |
41:9 |
3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
12 |
26 |
28:10 |
4 |
Bałtyk II Gdynia |
12 |
18 |
32:24 |
5 |
Błyskawica Reda Rekowo |
12 |
17 |
31:29 |
6 |
GKS Kolbudy |
12 |
16 |
19:17 |
7 |
GSS Potok Pszczółki |
12 |
16 |
24:23 |
8 |
Sporting Leźno |
12 |
15 |
15:23 |
9 |
Sztorm Kosakowo |
12 |
15 |
21:30 |
10 |
GLKS Różyny |
12 |
15 |
26:32 |
11 |
Zenit Łęczyce |
12 |
14 |
15:20 |
12 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
12 |
14 |
21:23 |
13 |
Czarni Pruszcz Gdański |
12 |
14 |
23:27 |
14 |
Orlęta Reda |
12 |
11 |
22:35 |
15 |
Orkan Rumia |
12 |
7 |
11:22 |
16 |
GTS Mokry Dwór |
12 |
6 |
16:47 |
Komentarze (0)