Radunia niezmiennie przewodzi III lidze, Przodkowo spadło na środek tabeli po porażce, Cartusia plasuje się w czołówce, a w niższych rejonach tabeli, choć już nie na samym dole, plasują się Kamienica, Sierakowice i Sportng - prezentujemy tabele i komplety wyników III, IV i V ligi po ostatnim weekendzie.
III liga – 5. kolejka
Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin 4:0
Bałtyk Koszalin - Chemik Moderator Bydgoszcz 2:3
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 2:0
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wlkp. 0:2
Wda Świecie - Jarota Jarocin 0:0
⇒ Radunia Stężyca - Wierzyca Decka Pelplin 2:0
Mieszko Gniezno - Pogoń II Szczecin 7:1
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - KKS Lech II Poznań 1:2
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 3:0
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Radunia Stężyca |
5 |
11:3 |
15 |
2 |
KP Starogard Gdański |
5 |
10:2 |
13 |
3 |
Kotwica Kołobrzeg |
5 |
9:3 |
12 |
4 |
Mieszko Gniezno |
5 |
18:7 |
11 |
5 |
KKS Lech II Poznań |
5 |
8:7 |
8 |
6 |
Polonia Środa Wlkp. |
5 |
9:5 |
7 |
7 |
Bałtyk Gdynia |
4 |
5:3 |
7 |
8 |
Wda Świecie |
5 |
6:6 |
6 |
9 |
Jartoa Jarocin |
5 |
3:3 |
6 |
10 |
Świt Szczecin |
5 |
4:7 |
6 |
11 |
Chemik Moderator Bydgoszcz |
5 |
7:10 |
6 |
12 |
Sokoł Kleczew |
5 |
4:8 |
5 |
13 |
KKS Włókniarz 1925 Kalisz |
5 |
4:5 |
5 |
14 |
Wierzyca Decka Pelplin |
5 |
3:6 |
4 |
15 |
Gwardia Koszalin |
5 |
6:10 |
4 |
16 |
Bałtyk Koszalin |
5 |
6:15 |
2 |
17 |
Górnik Konin |
4 |
3:7 |
1 |
18 |
Pogoń II Szczecin |
5 |
3:12 |
1 |
IV liga – 6. kolejka
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 4:1
Lechia II Gdańsk - Stolem Gniewino 2:1
Grom Nowy Staw - Orkan Rumia Mks 6:1
Jaguar Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 1:0
⇒ GKS Przodkowo - GKS Kowale 1:2
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 3:2
GKS Kolbudy - KTS-K Wikęd Luzino 0:3
Bytovia II Bytów - Wda Lipusz 1:1
Gryf Słupsk S.A. - Jantar Ustka 5:0
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Gryf Słupsk. |
6 |
19:4 |
18 |
2 |
Grom Nowy Staw |
6 |
22:10 |
15 |
3 |
Powiśle Dzierzgoń |
6 |
14:5 |
13 |
4 |
Wda Lipusz |
6 |
15:12 |
11 |
5 |
Lechia II Gdańsk |
6 |
16:9 |
10 |
6 |
KTS-K Wikęd Luzino |
5 |
9:5 |
10 |
7 |
Bytovia II Bytów |
6 |
6:5 |
9 |
8 |
Gedania Gdańsk |
6 |
10:10 |
7 |
9 |
GKS Przodkowo |
6 |
7:7 |
7 |
10 |
Stolem Gniewino |
6 |
9:10 |
7 |
11 |
Pogoń Lębork |
6 |
6:12 |
6 |
12 |
Jantar Ustka |
5 |
7:17 |
6 |
13 |
Orkan Rumia MKS |
6 |
7:14 |
5 |
14 |
GKS Kowale |
5 |
5:7 |
5 |
15 |
Jaguar Gdańsk |
6 |
3:9 |
5 |
16 |
Arka II Gdynia SSA |
5 |
9:8 |
5 |
17 |
GKS Kolbudy |
6 |
8:17 |
4 |
18 |
Kaszubia Kościerzyna |
5 |
7:11 |
3 |
19 |
Anioły Garczegorze |
5 |
3:10 |
3 |
Klasa okręgowa, grupa I – 4. kolejka
⇒ Sztorm Mosty - KS Kamienica Królewska 4:1
⇒ Cartusia Kartuzy - Polonia Gdańsk 4:0
⇒ Sporting Leźno - Zenit Łęczyce 4:2
Gedania IiI Gdańsk - MKS Władysławowo 0:6
Czarni Pruszcz Gdański - Orzeł 1955 Trąbki Wielkie 4:3
Wietcisa Skarszewy - FSP Portowiec Gdańsk 2:1
⇒ GKS Sierakowice - Orlęta Reda 2:2
Bałtyk II Gdynia - GSS Potok Pszczółki 2:3
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
GSS Potok Pszczółki |
4 |
12:4 |
10 |
2 |
Orlęta Reda |
4 |
12:6 |
10 |
3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 |
11:8 |
10 |
4 |
Cartusia Kartuzy |
4 |
10:4 |
9 |
5 |
MKS Władysławowo |
4 |
17:5 |
9 |
6 |
Wietcisa Skarszewy |
4 |
12:4 |
9 |
7 |
Bałtyk II Gdynia |
4 |
14:9 |
6 |
8 |
Sztorm Mosty |
4 |
7:12 |
6 |
9 |
Zenit Łęczyce |
4 |
12:11 |
4 |
10 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
4 |
7:9 |
4 |
11 |
KS Kamienica Królewska |
4 |
5:11 |
3 |
12 |
FSP Portowiec Gdańsk |
4 |
7:10 |
3 |
13 |
GKS Sierakowice |
4 |
4:7 |
3 |
14 |
Sporting Leźno |
4 |
6:12 |
3 |
15 |
Gedania II Gdańsk |
4 |
3:12 |
3 |
16 |
Polonia Gdańsk |
4 |
2:17 |
0 |
Komentarze (0)