Radunia Stężyca nie zwalnia tempa i po sześciu kolejkach III ligi ma na koncie komplet punktów. Nie wystarcza to jednak na pozycję lidera, bo równie dobrze, a nawet skuteczniej na początku sezonu prezentuje się Polonia Środa Wielkopolska. Połowę tego co najlepsze ekipy w stawce zgromadził GKS Przodkowo, co wystarcza mu do miejsca w górnej połowie tabeli. Ósma w swojej grupie jest Radunia II Stężyca, dolne pozycje w tabelach okupują póki co Cartusia 1923 Kartuzy, Sporting Leźno i GKS Sierakowice.
III liga
⇒ GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 1:1
⇒ Radunia Stężyca - Nielba Wągrowiec 2:1
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 0:2
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 0:7
Bałtyk Koszalin - Unia Janikowo 6:0
Unia Swarzędz - Gryf Wejherowo 4:1
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 1:3
Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia 0:1
Górnik Konin - Flota Świnoujście 1:1
Jarota Jarocin - Pomorzanin Toruń 1:1
Elana Toruń - Polonia Środa Wlkp. 1:4
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Polonia Środa Wlkp. |
6 |
18 |
21:6 |
2 |
Radunia Stężyca |
6 |
18 |
19:4 |
3 |
Bałtyk Gdynia |
6 |
16 |
12:5 |
4 |
Świt Szczecin |
6 |
13 |
13:8 |
5 |
Jarota Jarocin |
6 |
11 |
17:10 |
6 |
Kotwica Kołobrzeg |
6 |
11 |
10:8 |
7 |
Bałtyk Koszalin |
6 |
10 |
17:9 |
8 |
GKS Przodkowo |
6 |
9 |
11:8 |
9 |
Elana Toruń |
5 |
8 |
11:6 |
10 |
Unia Swarzędz |
6 |
8 |
8:8 |
11 |
Flota Świnoujście |
6 |
8 |
11:13 |
12 |
Pogoń II Szczecin |
6 |
7 |
12:15 |
13 |
KP Starogard Gdański |
5 |
7 |
9:12 |
14 |
Gryf Wejherowo |
6 |
7 |
9:15 |
15 |
Nielba Wągrowiec |
6 |
7 |
15:12 |
16 |
Gwardia Koszalin |
6 |
6 |
10:8 |
17 |
Sokół Kleczew |
6 |
5 |
12:10 |
18 |
Pomorzanin Toruń |
5 |
5 |
6:9 |
19 |
Unia Janikowo |
5 |
3 |
5:17 |
20 |
Górnik Konin |
6 |
1 |
4:16 |
21 |
Chemik Police |
6 |
1 |
4:19 |
22 |
Mieeszko Gniezno |
6 |
0 |
4:22 |
IV liga
⇒ Carusia 1923 Kartuzy – KTS-K Wikęd Luzino 0:3
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Jaguar Gdańsk AP |
6 |
15 |
15:5 |
2 |
Kaszubia Kościerzyna |
6 |
14 |
19:5 |
3 |
Anioły Garczegorze |
6 |
13 |
14:5 |
4 |
Stolem Gniewino |
5 |
13 |
12:5 |
5 |
Pogoń Lębork |
6 |
13 |
11:10 |
6 |
Gedania Gdańsk |
6 |
12 |
15:9 |
7 |
Gryf Słupsk |
6 |
11 |
18:6 |
8 |
Wda Lipusz |
6 |
10 |
9:8 |
9 |
Powiśle Dzierzgoń |
6 |
9 |
12:9 |
10 |
MKS Władysławowo |
6 |
9 |
7:11 |
11 |
GKS Kowale |
5 |
8 |
8:8 |
12 |
Sokół Zblewo |
6 |
7 |
11:14 |
13 |
Chojniczanka II Chojnice |
6 |
6 |
13:10 |
14 |
Gwiazda Karsin |
5 |
5 |
8:14 |
15 |
KTS-K Wikęd Luzino |
6 |
5 |
6:10 |
16 |
Lechia II Gdańsk |
4 |
3 |
7:10 |
17 |
Arka II Gdynia |
6 |
3 |
6:11 |
18 |
Cartusia Kartuzy |
6 |
3 |
5:17 |
19 |
Jantar Ustka |
5 |
2 |
5:15 |
20 |
Wierzyca Decka Pelplin |
6 |
2 |
5:17 |
21 |
Grom Nowy Staw |
4 |
1 |
1:8 |
V liga – grupa I
⇒ Czarni Pruszcz Gdański - GKS Sierakowice 4:1
⇒ Sporting Leźno - Orkan Rumia 1:4
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Orkan Rumia |
6 |
18 |
22:8 |
2 |
SPK Kamionka Sopot |
7 |
18 |
15:5 |
3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
7 |
15 |
25:12 |
4 |
Ogniwo Sopot |
7 |
14 |
19:13 |
5 |
Orlęta Reda |
7 |
13 |
20:8 |
6 |
Akademia Sportu Kolbudy |
7 |
13 |
19:12 |
7 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
7 |
13 |
26:11 |
8 |
GLKS Różyny |
6 |
12 |
17:16 |
9 |
Zenit Łęczyce |
7 |
12 |
23:13 |
10 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
7 |
12 |
15:14 |
11 |
Błyskawica Reda Rekowo |
7 |
10 |
18:17 |
12 |
Bałtyk II Gdynia |
7 |
9 |
17:17 |
13 |
GTS Mokry Dwór |
7 |
4 |
11:21 |
14 |
Sporting Leźno |
7 |
4 |
6:17 |
15 |
GKS Sierakowice |
7 |
4 |
14:28 |
16 |
Sztorm Kosakowo |
5 |
3 |
9:17 |
17 |
GTS Goszyn |
7 |
3 |
11:25 |
18 |
Potok Pszczółki |
7 |
0 |
0:33 |
V liga, grupa II
⇒ Radunia II Stężyca - Pogoń Prabuty 5:1 (2:0)
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Borowiak Czersk |
7 |
18 |
17:6 |
2 |
Beniaminek 03 Starogard Gd. |
7 |
17 |
11:3 |
3 |
Żuławy Nowy Dwór Gd. |
7 |
16 |
29:6 |
4 |
Olimpia Sztum |
7 |
13 |
11:6 |
5 |
Orzeł Subkowy |
6 |
12 |
21:10 |
6 |
Pomezania Malbork |
7 |
11 |
21:11 |
7 |
Wisła Tczew |
6 |
11 |
16:12 |
8 |
Radunia II Stężyca |
7 |
11 |
11:11 |
9 |
Wietcisa Skarszewy |
5 |
10 |
20:11 |
10 |
Meteor Pinczyn |
6 |
9 |
8:8 |
11 |
Relax Ryjewo |
6 |
7 |
13:20 |
12 |
Spójnia Sadlinki |
7 |
6 |
8:13 |
13 |
Pogoń Prabuty |
7 |
4 |
7:19 |
14 |
Victoria Kaliska |
7 |
4 |
9:22 |
15 |
Tęcza Brusy |
5 |
3 |
9:16 |
16 |
Czarni Przemysław |
6 |
3 |
11:31 |
17 |
Mady Ostaszewo |
7 |
0 |
4:21 |
Komentarze (0)