Radunia Stężyca, dzięki wygranej z Bałtykiem Gdynia, umocniła się na pozycji wicelidera III ligi. GKS Przodkowo porażkę z Polonią Środa Wielkopolska przypłacił spadkiem o dwie kolejne pozycje. Cartusia 1923 Kartuzy po porażce z liderem pozostała na trzecim od końca miejscu w IV lidze. W okręgówce trzecia w swojej grupie jest Radunia II Stężyca, niezmiennie niższe partie tabeli okupują GKS Sierakowice i Sporting Leźno.
III liga
Unia Swarzędz - Flota Świnoujście 1:2
Chemik Police - Pomorzanin Toruń 1:0
GKS Przodkowo - Polonia Środa Wlkp. 0:2
Gwardia Koszalin - Nielba Wągrowiec 2:2
Gryf Wejherowo - KP Starogard Gdański 2:1
Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia 1:0
Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 0:0
Górnik Konin - Sokół Kleczew 0:1
Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno 7:1
Elana Toruń - Unia Janikowo 1:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Polonia Środa Wlkp. |
10 |
30 |
31:7 |
2 |
Radunia Stężyca |
10 |
24 |
29:8 |
3 |
Świt Szczecin |
10 |
21 |
22:10 |
4 |
Bałtyk Gdynia |
10 |
21 |
20:8 |
5 |
Bałtyk Koszalin |
10 |
17 |
28:16 |
6 |
Nielba Wągrowiec |
10 |
17 |
25:18 |
7 |
Kotwica Kołobrzeg |
10 |
17 |
14:11 |
8 |
Sokół Kleczew |
10 |
15 |
18:12 |
9 |
Unia Janikowo |
10 |
14 |
18:22 |
10 |
Pogoń II Szczecin |
9 |
13 |
20:20 |
11 |
Flota Świnoujście |
10 |
13 |
15:23 |
12 |
Pomorzanin Toruń |
10 |
13 |
12:12 |
13 |
Elana Toruń |
9 |
12 |
14:9 |
14 |
Jarota Jarocin |
9 |
12 |
19:15 |
15 |
GKS Przodkowo |
10 |
11 |
15:15 |
16 |
Unia Swarzędz |
10 |
11 |
15:16 |
17 |
Gwardia Koszalin |
10 |
11 |
14:13 |
18 |
Gryf Wejherowo |
10 |
10 |
13:25 |
19 |
KP Starogard Gdański |
9 |
10 |
15:21 |
20 |
Chemik Police |
10 |
5 |
5:26 |
21 |
Górnik Konin |
10 |
1 |
5:28 |
22 |
Mieszko Gniezno |
10 |
0 |
7:39 |
IV liga
Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino 1:2
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Stolem Gniewino |
9 |
25 |
23:9 |
2 |
Kaszubia Kościerzyna |
10 |
24 |
34:9 |
3 |
Jaguar Gdańsk AP |
10 |
22 |
26:14 |
4 |
Anioły Garczegorze |
10 |
22 |
22:7 |
5 |
Gedania Gdańsk |
10 |
19 |
23:14 |
6 |
Pogoń Lębork |
10 |
18 |
14:15 |
7 |
Gryf Słupsk |
10 |
17 |
27:12 |
8 |
MKS Władysławowo |
10 |
13 |
11:19 |
9 |
Chojniczanka II Chojnice |
10 |
13 |
23:16 |
10 |
Gwiazda Karsin |
9 |
12 |
16:21 |
11 |
GKS Kowale |
9 |
12 |
13:21 |
12 |
Wda Lipusz |
9 |
11 |
9:11 |
13 |
Sokół Zblewo |
10 |
11 |
21:26 |
14 |
Powiśle Dzierzgoń |
10 |
10 |
14:18 |
15 |
KTS-K Wikęd Luzino |
9 |
9 |
11:18 |
16 |
Wierzyca Decka Pelplin |
9 |
8 |
11:22 |
17 |
Lechia II Gdańsk |
8 |
8 |
19:17 |
18 |
Grom Nowy Staw |
8 |
8 |
8:12 |
19 |
Cartusia Kartuzy |
9 |
4 |
8:26 |
20 |
Arka II Gdynia |
8 |
3 |
8:18 |
21 |
Jantar Ustka |
9 |
3 |
10:26 |
Klasa okręgowa – grupa I
Sporting Leźno - Bałtyk II Gdynia 0:2
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Orkan Rumia |
11 |
31 |
47:12 |
2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
11 |
24 |
37:16 |
3 |
GLKS Różyny |
11 |
24 |
37:23 |
4 |
Zenit Łęczyce |
11 |
24 |
38:19 |
5 |
Błyskawica Reda Rekowo |
11 |
22 |
37:28 |
6 |
Ogniwo Sopot |
11 |
20 |
28:20 |
7 |
SPK Kamionka Sopot |
11 |
19 |
19:17 |
8 |
Akademia Sportu Kolbudy |
11 |
18 |
27:19 |
9 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
11 |
18 |
26:25 |
10 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
10 |
17 |
33:17 |
11 |
Orlęta Reda |
11 |
14 |
28:20 |
12 |
Bałtyk II Gdynia |
11 |
13 |
26:27 |
13 |
GKS Sierakowice |
10 |
10 |
23:34 |
14 |
Sporting Leźno |
11 |
8 |
12:24 |
15 |
GTS Mokry Dwór |
11 |
8 |
19:33 |
16 |
Sztorm Kosakowo |
11 |
7 |
21:40 |
17 |
GTS Goszyn |
11 |
6 |
18:43 |
18 |
Potok Pszczółki |
11 |
0 |
3:62 |
Klasa okręgowa – grupa II
Pomezania Malbork - Radunia II Stężyca 2:2
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Borowiak Czersk |
10 |
27 |
26:8 |
2 |
Beniaminek 03 Starogard Gd. |
10 |
24 |
20:5 |
3 |
Radunia II Stężyca |
11 |
22 |
28:14 |
4 |
Żuławy Nowy Dwór Gd. |
10 |
20 |
37:9 |
5 |
Pomezania Malbork |
11 |
19 |
32:19 |
6 |
Orzeł Subkowy |
10 |
17 |
24:16 |
7 |
Wisła Tczew |
10 |
17 |
23:18 |
8 |
Wietcisa Skarszewy |
9 |
16 |
30:20 |
9 |
Olimpia Sztum |
10 |
15 |
20:16 |
10 |
Spójnia Sadlinki |
11 |
12 |
18:24 |
11 |
Tęcza Brusy |
9 |
12 |
21:21 |
12 |
Relax Ryjewo |
10 |
10 |
19:38 |
13 |
Meteor Pinczyn |
10 |
9 |
12:22 |
14 |
Victoria Kaliska |
11 |
8 |
18:33 |
15 |
Pogoń Prabuty |
11 |
7 |
18:34 |
16 |
Czarni Przemysław |
10 |
6 |
16:47 |
17 |
Mady Ostaszewo |
11 |
4 |
10:28 |
Komentarze (0)