MUKS CWZS Bydgoszcz zdominował zmagania rocznika 2007 podczas kolejnego turnieju cyklu Jako Futsal Cup 2016/2017. Pierwszy zespół znad Wisły zdobył złoty medal, bo przez cały turniej nie stracił bramki, a w finale po remisie 0:0 pokonał w karnych ekipę Byków Słupsk. Na najniższym stopniu podium stanęły rezerwy Bydgoszczy, które w decydującym spotkaniu wygrały ze Sportingiem Leźno. Co ciekawe, w turnieju, chyba po raz pierwszy w historii, zagrały aż trzy kluby z Kartuz: gospodarze z FC oraz Jedyneczka i Cartusia.
Jako Futsal Cup dla rocznika 2007 - wyniki
Grupa A
Jedyneczka Kartuzy - FC Kartuzy 0 : 3
Sporting Leźno - Morena Gdańsk 1 : 0
Sporting Leźno - Jedyneczka Kartuzy 1 : 0
FC Kartuzy - Morena Gdańsk 0 : 1
Morena Gdańsk - Jedyneczka Kartuzy 1 : 0
FC Kartuzy - Sporting Leźno 0 : 1
1. Sporting Leźno 9 3:0
2. Morena Gdańsk 6 2:1
3. FC Kartuzy 3 3:2
4. Jedyneczka Kartuzy 0 0:5
Grupa B
PKS Jastarnia - Sparta Gdańsk 2 : 1
MUKS CWZS Bydgoszcz - FC II Kartuzy 5 : 0
MUKS CWZS Bydgoszcz - PKS Jastarnia 1 : 1
Sparta Gdańsk - FC II Kartuzy 5 : 0
FC II Kartuzy - PKS Jastarnia 0 : 3
Sparta Gdańsk - MUKS CWZS Bydgoszcz II 1 : 1
1. PKS Jastarnia 7 6:2
2. MUKS CWZS Bydgoszcz II 5 7:2
3. Sparta Gdańsk 4 7:3
4. FC II Kartuzy 0 0:13
Grupa C
Cartusia 1923 Kartuzy - Byki Słupsk 0 : 3
MUKS CWZS Bydgoszcz - AP Reissa Szczecinek 4 : 0
MUKS CWZS Bydgoszcz - Cartusia 1923 Kartuzy 1 : 0
Byki Słupsk - AP Reissa Szczecinek 2 : 2
AP Reissa Szczecinek - Cartusia 1923 Kartuzy 0 : 3
Byki Słupsk - MUKS CWZS Bydgoszcz 0 : 2
1. MUKS CWZS Bydgoszcz 9 7:0
2. Byki Słupsk 4 5:4
3. Cartusia 1923 Kartuzy 3 3:4
4. AP Reissa Szczecinek 1 2:9
Mecze o miejsca 9-12
Cartusia 1923 Kartuzy FC Kartuzy II 3:0
Jedyneczka Kartuzy - AP Reissa Szczecinek 0:5
Ćwierćfinały
Morena Gdańsk - MUKS CWZS Bydgoszcz II 0:6
MUKS CWZS Bydgoszcz - FC Kartuzy 1:0
Sporting Leźno - Sparta Gdańsk 2:0
PKS Jastarnia - Byki Słupsk 0:2
Mecz o 11. miejsce
FC Kartuzy II - Jedyneczka Kartuzy 0:0, kar. 0:2
Mecz o 9. miejsce
Cartusia 1923 Kartuzy - AP Reissa Szczecinek 1:1, kar. 2:3
Mecze o miejsca 5-8
Morena Gdańsk - FC Kartuzy 0:1
Sparta Gdańsk - PKS Jastarnia 2:1
Półfinały
MUKS CWZS Bydgoszcz II - MUKS CWZS Bydgoszcz 0:3
Sporting Leźno - Byki Słupsk 0:0, kar. 0:2
Mecz o 7. miejsce
Morena Gdańsk - PKS Jastarnia 1:1, kar. 2:3
Mecz o 5. miejsce
FC Kartuzy - Sparta Gdańsk 2:3
Mecz o 3. miejsce
MUKS CWZS Bydgoszcz II - Sporting Leźno 4:0
Finał
MUKS CWZS Bydgoszcz - Byki Słupsk 0:0, kar 3:2
Klasyfikacja Końcowa
1) MUKS CWZS Bydgoszcz
2) Byki Słupsk
3) MUKS CWZS Bydgoszcz II
4) Sporting Leźno
5) Sparta Gdańsk
6) FC Kartuzy
7) PKS Jastarnia
8) Morena Gdańsk
9) AP Reissa Szczecinek
10) Cartusia 1923 Kartuzy’
11) Jedyneczka Kartuzy
12 ) FC Kartuzy II
Wyróżnienia indywidualne
Najlepszy bramkarz - Kajetan Lubowicz (MUKS CWZS Bydgoszcz)
Najlepszy strzelec - Mateusz Kiciński (MUKS CWZS Bydgoszcz II) 6 bramek
Najlepszy zawodnik - Kacper Klinkosz (FC Kartuzy) 5 bramek
Komentarze (0)