Siedem zespołów zagrało w kolejnym turnieju z cyklu Jako Futsal Cup w Kiełpinie, tym razem dla rocznika 2006. Zmagania miały międzynarodowy charakter, bo przyjechali na nie Rosjanie z Olimpiku Kaliningrad, którzy dotarli aż do finału. W nim jednak musieli uznać wyższość młodych kartuzian z Cartusii 1923.
Faza grupowa
Cartusia 1923 Kartuzy |
0:1 |
Cartusia 1923 II Kartuzy |
APLG |
2:0 |
KP Zaspa |
Zjednoczeni Kaczory |
6:0 |
AP Marko Gol |
Cartusia 1923 II Kartuzy |
0:1 |
Olimpik Kaliningrad |
Cartusia 1923 Kartuzy |
3:0 |
AP Marko Gol |
APLG |
0:0 |
Zjednoczeni Kaczory |
Olimpik Kaliningrad |
2:0 |
KP Zaspa |
Cartusia 1923 II Kartuzy |
1:1 |
AP Marko Gol |
Cartusia 1923 Kartuzy |
3:0 |
APLG |
AP Marko Gol |
0:1 |
Olimpik Kaliningrad |
KP Zaspa |
0:5 |
Zjednoczeni Kaczory |
Cartusia 1923 II Kartuzy |
0:0 |
APLG |
Olimpik Kaliningrad |
0:0 |
Zjednoczeni Kaczory |
AP Marko Gol |
0:2 |
APLG |
KP Zaspa |
0:7 |
Cartusia 1923 Kartuzy |
APLG |
0:0 |
Olimpik Kaliningrad |
Zjednoczeni Kaczory |
0:4 |
Cartusia 1923 Kartuzy |
KP Zaspa |
0:4 |
Cartusia 1923 II Kartuzy |
Olimpik Kaliningrad |
0:0 |
Cartusia 1923 Kartuzy |
Zjednoczeni Kaczory |
2:0 |
Cartusia 1923 II Kartuzy |
AP Marko Gol |
4:2 |
KP Zaspa |
Tabela
Drużyna |
Br. strzelone |
Br. stracone |
Bilans |
Punkty |
Miejsce |
Olimpik Kaliningrad |
4 |
0 |
+4 |
12 |
II |
Cartusia 1923 Kartuzy |
17 |
1 |
+16 |
13 |
I |
APLG |
4 |
3 |
+1 |
9 |
IV |
Zjednoczeni Kaczory |
13 |
4 |
+9 |
11 |
III |
AP Marko Gol |
5 |
15 |
-10 |
4 |
VI |
KP Zaspa |
2 |
24 |
-22 |
0 |
VII |
Cartusia 1923 II Kartuzy |
6 |
4 |
+2 |
8 |
V
|
Mecz o 5 miejsce
Cartusia 1923 II Kartuzy |
2:0 |
AP Marko Gol |
Mecz o 3 miejsce
Zjednoczeni Kaczory |
1:1 (kar. 3:2) |
APLG |
Finał
Cartusia 1923 Kartuzy |
1:0 |
Olimpik Kaliningrad |
Klasyfikacja końcowa
1. Cartusia 1923 Kartuzy
2. Olimpik Kaliningrad
3. Zjednoczeni Kaczory
4. APLG
5. Cartusia 1923 II Kartuzy
6. AP Marko Gol
7. KP Zaspa
Najlepsi strzelcy
Damian Uzarek Cartusia 1923 Kartuzy (6 bramek)
Nikodem Kryszewski Cartusia 1923 Kartuzy (6 bramek)
Wiktor Rajek Zjednoczeni Kaczory (6 bramek)
Najlepszy zawodnik
Marcel Wysiecki Cartusia 1923 Kartuzy
Najlepszy bramkarz
Amelia Garcon APLG
Składy medalistów
Cartusia 1923 Kartuzy: Maksymilian Pawłowski, Olivier Bieliński, Marcel Wysiecki, Nikdem Kryszewski, Szymon Ostoja-Lniski, Jakub Hinca, Damian Uzarek, Kacper Wydrowsk, Franciszek Lemańczyk.
Olimpik Kaliningrad: Michail Żarikow, Maksim Dorochin, Sergej Osmucha, Vadim Dudin, Vadim Popow, Dmitrij Poliszuk, Wsevolod Eżow, Bogdan Strelecki, Artem Makarow, Evgenij Peregudov.
Zjednoczeni Kaczory: Aron Wysocki, Bartosz Woźniak, Dawid Luciński, Kamil Kończak, Wiktor Rajek, Krystian Rajek, Jakub Gruntkowski, Oliwer Skowroński, Szymon Lach, Kacper Kowalczyk, Szymon Woltmann.
Komentarze (0)