Radunia Stężyca wciąż na czele III ligi, GKS Przodkowo i Cartusia 1923 Kartuzy w czołówkach tabel IV ligi i klasy okręgowej, lokaty w dolnych połowach tabel ekip z Kamienicy Królewskiej, Sierakowic i Leźna - tak prezentują się tabele piłkarskich lig po sobocie i niedzieli.
III liga, 4. kolejka
⇒ Górnik Konin - Radunia Stężyca 1:2 (kliknij, aby przejść do relacji)
Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno 2:4
Świt Szczecin - Wda Świecie 2:2
Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański 0:1
Chemik Moderator Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia 1:3
Wierzyca Decka Pelplin - Kotwica Kołobrzeg 1:2
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin 2:2
KKS Lech II Poznań - Sokół Kleczew 1:1
Jarota Jarocin – KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0:1
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Radunia Stężyca |
4 |
9:3 |
12 |
2 |
KP Starogard Gdański |
4 |
8:2 |
10 |
3 |
Kotwica Kołobrzeg |
4 |
5:3 |
9 |
4 |
Mieszko Gniezno |
4 |
11:6 |
8 |
5 |
Bałtyk Gdynia |
4 |
5:3 |
7 |
6 |
Świt Szczecin |
4 |
4:3 |
6 |
7 |
Sokół Kleczew |
4 |
4:6 |
5 |
8 |
Jarota Jarocin |
3 |
3:2 |
5 |
9 |
KKS Lech II Poznań |
4 |
6:6 |
5 |
10 |
Wda Świecie |
4 |
6:6 |
5 |
11 |
Polonia Środa Wlkp. |
4 |
7:5 |
4 |
12 |
Wierzyca Decka Pelplin |
4 |
3:4 |
4 |
13 |
Gwardia Koszalin |
4 |
6:8 |
4 |
14 |
Chemik Moderator Bydgoszcz |
4 |
4:8 |
3 |
15 |
KKS WłókniarzZ 1925 Kalisz |
3 |
2:3 |
2 |
16 |
Bałtyk Koszalin |
4 |
4:12 |
2 |
17 |
Pogoń II Szczecin |
4 |
2:5 |
1 |
18 |
Górnik Konin |
4 |
3:7 |
1 |
IV liga
⇒ KTS-K Wikęd Luzino - GKS Przodkowo 2:1
GKS Kowale - Jaguar Gdańsk 1:1
Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 2:3
Wda Lipusz - Lechia II Gdańsk 6:3
Jantar Ustka - Gedania Gdańsk 3:0
Bytovia II Bytów - Pogoń Lębork 0:0
Stolem Gniewino - GKS Kolbudy 2:1
Powiśle Dzierzgoń – MKS Orkan Rumia 0:2
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 6:1
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Gryf Słupsk |
5 |
14:4 |
15 |
2 |
Grom Nowy Staw |
5 |
16:9 |
12 |
3 |
Powiśle Dzierzgoń |
4 |
10:2 |
10 |
4 |
Wda Lipusz |
5 |
14:11 |
10 |
5 |
Bytovia II Bytów |
5 |
5:4 |
8 |
6 |
GKS Przodkowo |
5 |
6:5 |
7 |
7 |
KTS-K Wikęd Luzino |
4 |
6:5 |
7 |
8 |
Stolem Gniewino |
5 |
8:8 |
7 |
9 |
Lechia II Gdańsk |
5 |
14:8 |
7 |
10 |
Jantar Ustka |
4 |
7:12 |
6 |
11 |
Orkan Rumia MKS |
4 |
6:6 |
5 |
12 |
Arka II Gdynia SSA |
5 |
9:8 |
5 |
13 |
Gedania Gdańsk |
5 |
6:9 |
4 |
14 |
GKS Kolbudy |
5 |
8:14 |
4 |
15 |
Kaszubia Kościerzyna |
4 |
7:10 |
3 |
16 |
Anioły Garczegorze |
4 |
2:6 |
3 |
17 |
Pogoń Lębork |
5 |
3:10 |
3 |
18 |
GKS Kowale |
4 |
3:6 |
2 |
19 |
Jaguar Gdańsk |
5 |
2:9 |
2 |
Klasa okręgowa
⇒ KS Kamienica Królewska - Czarni Pruszcz Gdański 1:2
⇒ Wietcisa Skarszewy - Cartusia 1923 Kartuzy 1:2
⇒ FSP Portowiec Gdańsk - Sporting Leźno 3:2
⇒ MKS Władysławowo - GKS Sierakowice 3:0
Zenit Łęczyce - Sztorm Mosty 6:0
GSS Potok Pszczółki - Gedania II Gdańsk 3:0
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie - Bałtyk II Gdynia 2:1
Orlęta Reda - Polonia Gdańsk 3:0
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
GSS Potok Pszczółki |
3 |
9:2 |
7 |
2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 |
7:5 |
7 |
3 |
Orlęta Reda |
2 |
7:4 |
6 |
4 |
Cartusia 1923 Kartuzy |
3 |
6:4 |
6 |
5 |
Bałtyk II Gdynia |
3 |
12:6 |
6 |
6 |
Wietcisa Skarszewy |
3 |
10:3 |
6 |
7 |
MKS Władysławowo |
3 |
11:5 |
6 |
8 |
Zenit Łęczyce |
3 |
10:7 |
4 |
9 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
3 |
4:5 |
4 |
10 |
KS Kamienica Królewska |
3 |
4:7 |
3 |
11 |
Sztorm Mosty |
3 |
3:11 |
3 |
12 |
FSP Portowiec Gdańsk |
3 |
6:8 |
3 |
13 |
Gedania II Gdańsk |
3 |
3:6 |
3 |
14 |
GKS Sierakowice |
3 |
2:5 |
2 |
15 |
Polonia Gdańsk |
2 |
2:10 |
0 |
16 |
Sporting Leźno |
3 |
2:10 |
0 |
⇒ Zobacz komplet wyników i tabele z poprzedniego weekendu
Komentarze (0)