Cztery najlepsze drużyny II grupy A klasy zmierzyły się ze sobą w ostatni weekend. Amator po dobrym meczu zremisował u siebie z prowadzącą Gedanią, choć równie dobrze mógł wygrać, ale też przegrać, bo wyrównał kilka minut przed końcem. Jeszcze później, bo w doliczonym czasie gry bramkę straciły Mściszewice i uległy Stoczniowcowi. Gryf wygrał derby z Sulminem, Gowidlino zdobyło punkt z Portowcem, a w grupie I Chwaszczyno rozbiło Klif aż 9:0.
Grupa I
KS Chwaszczyno – Klif Chłapowo 9:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Piotr Wentk (5.), 2:0 Kamil Stawiarski (6.), 3:0 Piotr Wentk (55.), 4:0 Kamil Stawiarski (66.), 5:0 Kamil Bistroń (71.), 6:0 Piotr Wentk (72.), 7:0 Sebastian Gołębiewski (74.), 8:0 Kamil Bistroń (82.), 9:0 Piotr Wentk (90.).
Czerwona kartka: Klif (68.).
Chwaszczyno: Przemysław Kuchta - Piotr Wentk, Patryk Waleczkowski (64. Bartosz Kwidziński), Kamil Stawiarski (72. Andrzej Sirocki), Łukasz Krześniak, Filip Robakowski, Daniel Langowski (45. Patryk Sendecki), Marek Krześniak (55. Kamil Bistroń), Adrian Król (64. Piotr Mielewczyk), Andrii Nevkrytyi, Sebastian Gołębiewski.
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Pomorze Akademia Sportowa |
15 |
37 |
108:20 |
2 |
Klub Sportowy Chwaszczyno |
15 |
34 |
48:27 |
3 |
Start Mrzezino |
14 |
33 |
42:18 |
4 |
OKS Janowo |
15 |
29 |
56:33 |
5 |
Solar Władysławowo |
15 |
27 |
48:27 |
6 |
Celtic Reda |
15 |
23 |
28:40 |
7 |
Pomorzanin Erra Gdynia |
14 |
22 |
43:32 |
8 |
MKS II Władysławowo |
15 |
22 |
52:42 |
9 |
Eko-Prod Szemud |
15 |
22 |
31:31 |
10 |
Sokół Bożepole Wielkie |
15 |
20 |
34:32 |
11 |
KTS-K Wikęd II Luzino |
14 |
17 |
20:29 |
12 |
Zatoka 95 Puck |
15 |
13 |
33:64 |
13 |
LZS Dragon Bojano |
14 |
3 |
11:50 |
14 |
Klif Chłapowo |
15 |
0 |
10:119 |
Grupa II
KS Mściszewice - Stoczniowiec Gdańsk 0:1 (0:0)
Bramka: Jakub Zgliński (90+3.).
Czerwone kartki: Stoczniowiec (61.), Bartłomiej Pietruszka (90+2).
Mściszewice: Krystian Snochowski - Daniel Wójcik (88. Kamil Szewczyk), Radosław Bakulski (46. Kewin Sidor), Sebastian Hinca, Marcel Kogutowski, Aleks Hillar (85. Dominik Bejnarowicz), Bartłomiej Bemowski, Dawid Łukasik, Maciej Skibowski, Daniel Woźniak, Paweł Ignacek (46. Karol Adamiuk).
Amator Kiełpino - Gedania II Gdańsk 2:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Dawid Lamk (4.), 1:1 Paweł Wróblewski (18.), 1:2 Kacper Richert (67.), 2:2 Łukasz Kitowski (88.).
Amator: Patryk Wróbel - Michał Papina, Mateusz Miłosz, Mariusz Mejna, Kacper Szczesny (46. Robert Jereczek), Dawid Lamk, Michał Klaman, Łukasz Kitowski, Remigiusz Gac, Patryk Gojtowski, Nikodem Czaja (75. Leszek Renowski).
Gryf Goręczyno - KS Sulmin 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Piotr Żybko (54.), 2:0 Piotr Żybko (63.).
Gryf: Krzysztof Jeliński - Piotr Żybko (72. Mateusz Neubauer), Paweł Wojtala, Marek Szalewski, Szymon Stromski, Łukasz Gliwa (87. Szymon Potrykus), Tomasz Flisikowski, Paweł Radomski (84. Aleksander Niklas), Tomasz Nikel, Marcin Kolka, Maciej Dunst (70. Szymon Mateja).
Sulmin: Mateusz Kołodziejczak - Mariusz Chojnacki (46. Kamil Klawikowski), Łukasz Arent, Dominik Wenta, Maciej Miąskowski, Kacper Wyszyński, Oskar Piernicki, Alan Twardowski (63. Kamil Czarnecki), Leszek Hinz (82. Zbigniew Braun), Grzegorz Musik, Arkadiusz Prochoń (70. Kacper Wenta).
FC Gowidlino - Portowiec Gdańsk 1:1 (1:0)
Bramki: 0:1 Mariusz Naczk – samobójcza (37.), 1:1 Marcin Łabuński (76.).
Czerwone kartki: Portowiec (19.), Jarosław Wenta (25.).
Gowidlino: Damian Cybulla - Kamil Wenta (57. Mikołaj Zengierski), Jarosław Wenta, Mariusz Naczk, Marcin Łabuński, Dawid Krol, Błażej Kreft (87. Piotr Wróblewski), Patryk Górniak, Szymon Dawidowski, Krzysztof Dampc (67. Michał Dawidowski), Marcin Choszcz.
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Gedania II Gdańsk |
16 |
39 |
53:11 |
2 |
Stoczniowiec Gdańsk |
15 |
33 |
36:14 |
3 |
Amator Kiełpino |
16 |
33 |
56:27 |
4 |
KS Mściszewice |
16 |
33 |
43:25 |
5 |
Orzeł Straszyn |
16 |
33 |
30:19 |
6 |
Tres Osiczanka Osice |
16 |
33 |
54:26 |
7 |
GKS II Kowale |
16 |
26 |
33:38 |
8 |
GTS Rotmanka |
16 |
25 |
33:38 |
9 |
Jaguar II Gdańsk AP |
16 |
22 |
50:39 |
10 |
Portowiec Gdańsk |
16 |
15 |
29:55 |
11 |
Sokół Ełganowo |
16 |
12 |
23:40 |
12 |
Wisła Długie Pole |
15 |
11 |
28:50 |
13 |
KS Sulmin |
16 |
11 |
21:50 |
14 |
Gryf Goręczyno |
16 |
9 |
21:47 |
15 |
FC Gowidlino |
16 |
6 |
22:53 |
Komentarze (0)