Trzecie zwycięstwo z rzędu odniósł KS Chwaszczyno. Reprezentanci gminy Żukowo wygrali tym razem w Chłapowie i awansowali na najniższy stopień podium. Przełamał się wreszcie Gryf Goręczyno - w siódmym meczu odniósł pierwsze zwycięstwo w derbach z Sulminem. Po dwóch potknięciach, ponownie wygrał też Amator i to w bardzo ważnym meczu na szczycie z rezerwami Gedanii. Decydującą bramkę w ósmej minucie doliczonego czasu gry zdobył Mariusz Mejna.
A klasa, grupa I
Klif Chłapowo - KS Chwaszczyno 1:4 (0:1)
Bramki: 0:1 Piotr Wentk (42.), 0:2 Andrii Nevkrytyi (54.), 1:3 Łukasz Klein (70.), 1:4 Łukasz Klein (77.).
Chwaszczyno: Przemysław Kuchta - Wojciech Łupak (46. Dawid Kwiatkowski), Kamil Bistroń (65. Łukasz Klein), Andrii Nevkrytyi, Bartosz Kwidziński, Tomasz Mroziński, Artur Radziak (55. Łukasz Krześniak), Filip Robakowski, Kamil Stawiarski, Patryk Waleczkowski (60. Maciej Kruża), Piotr Wentk (73. Wojciech Herka).
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Start Mrzezino |
6 |
15 |
19:5 |
2 |
Pomorze Akademia Sportowa |
6 |
15 |
39:6 |
3 |
KS Chwaszczyno |
7 |
15 |
20:14 |
4 |
Solar Władysławowo |
6 |
15 |
28:4 |
5 |
Sokół Bożepole Wielkie |
7 |
12 |
18:19 |
6 |
OKS Janowo |
7 |
10 |
21:16 |
7 |
KTS-K Wikęd II Luzino |
5 |
10 |
12:3 |
8 |
Eko-Prod Szemud |
7 |
10 |
17:12 |
9 |
Zatoka 95 Puck |
7 |
9 |
17:23 |
10 |
MKS II Władysławowo |
6 |
7 |
12:20 |
11 |
Celtic Reda |
6 |
7 |
10:24 |
12 |
LZS Dragon Bojano |
6 |
6 |
8:18 |
13 |
Pomorzanin ERRA Gdynia |
5 |
4 |
10:14 |
14 |
Kaszubia Starzyno |
6 |
3 |
14:29 |
15 |
Klif Chłapowo |
7 |
0 |
5:43 |
A klasa, grupa II
Stoczniowiec Gdańsk - KS Mściszewice 5:1 (2:1)
Bramka: 0:1 Daniel Wójcik (6.).
Czerwone kartki: Daniel Łukasik (24.), Sebastian Hinca (79. - druga żółta).
Mściszewice: Krzysztof Kożyczkowski - Maciej Skibowski (17. Marcel Kogutowski), Dawid Łukasik, Karol Adamiuk, Radosław Bakulski (72. Mateusz Kozikowski), Bartłomiej Bemowski, Maciej Grygorowicz, Aleks Hillar, Sebastian Hinca, Kewin Sidor, Daniel Wójcik (77. Kamil Szewczyk).
KS Sulmin - Gryf Goręczyno 0:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Marcin Kolka (66.), 0:2 Marcin Kolka (79.).
Sulmin: Mateusz Kołodziejczak - Tomasz Barbarowicz, Alan Twardowski, Oskar Piernicki, Piotr Kędzierski (60. Kacper Arabski), Maciej Miąskowski (80. Damian Folerzyński), Szymon Rogucki (38. Kacper Wenta, 79. Leszek Hinz), Łukasz Arent, Mariusz Chojnacki, Mariusz Halman (75. Michał Klawa).
Gryf: Tomasz Brillowski - Patryk Drążkiewicz, Tomasz Flisikowski (53. Piotr Żybko), Błażej Kluge, Marcin Kolka, Szymon Lahuta, Wojciech Magulski, Szymon Mateja, Paweł Radomski, Szymon Stromski, Paweł Wojtala.
Portowiec Gdańsk - FC Gowidlino 3:3 (3:1)
Bramki: 1:1 Damian Kolke (16.), 3:2 Mariusz Naczk (58.), 3:3 Damian Kolke (90+3).
Gowidlino: Damian Cybulla - Szymon Dawidowski (46. Ireneusz Bulczak), Patryk Górniak, Damian Kolke, Błażej Kreft, Kamil Krefta, Dawid Krol (63. Jacek Konkel), Mariusz Maszk (76. Michał Dawidowski), Mariusz Naczk, Jarosław Wenta, Kamil Wenta (67. Krzysztof Dampc).
Gedania II Gdańsk - Amator Kiełpino 1:2 (0:0)
Bramki: 1:1 Błażej Wróbel (70.), 1:2 Mariusz Mejna (90+8.).
Amator: Mateusz Kaszyński - Nikodem Czaja, Patryk Gojtowski, Sebastian Kąkol, Grzegorz Keliński, Łukasz Kitowski, Michał Klaman, Karol Kosek (64. Michał Papina), Mariusz Mejna, Mateusz Miłosz (87. Kacper Szczesny), Błażej Wróbel.
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Amator Kiełpino |
7 |
16 |
22:9 |
2 |
Gedania II Gdańsk |
6 |
15 |
21:4 |
3 |
Orzeł Straszyn |
6 |
15 |
12:5 |
4 |
GKS II Kowale |
7 |
15 |
15:10 |
5 |
KS Mściszewice |
7 |
13 |
20:15 |
6 |
GTS Rotmanka |
7 |
13 |
14:11 |
7 |
Stoczniowiec Gdańsk |
6 |
12 |
18:7 |
8 |
Jaguar II Gdańsk AP |
7 |
10 |
19:14 |
9 |
Tres Osiczanka Osice |
5 |
7 |
17:15 |
10 |
Sokół Ełganowo |
6 |
6 |
10:18 |
11 |
KS Sulmin |
6 |
4 |
6:17 |
12 |
Portowiec Gdańsk |
6 |
4 |
10:19 |
13 |
FC Gowidlino |
7 |
4 |
8:20 |
14 |
Gryf Goręczyno |
7 |
3 |
11:25 |
15 |
Wisła Długie Pole |
6 |
3 |
10:24 |
Komentarze (1)
• Obserwator 16.09.2020, 18:29 Zgłoś naruszenie
Ooo derby Gdańska dla Stoczniowca