Turniej pocieszenia praz podsumowanie z wręczeniem nagród zakończyło sezon 2016/2017 Przodkowskiej Ligi Orlika. Ostatnie trofeum zdobyła Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy, która w finale rozegranego na deser turnieju pokonała po rzutach karnych ekipę Auto Części Seba. Po ostatnim gwizdku wójt Andrzej Wyrzykowski oraz Bartłomiej Konkol i Jakub Klaman wręczyli nagrody zespołowe i indywidualne, w tym puchary za pierwsze miejsca w lidze dla Kwiaciarni i No Name Kartuzy.
⇒ Zobacz zdjęcia z ostatniej kolejki i tabele końcowe ligi
Turniej pocieszenia PLO - komplet wyników
Faza grupowa
Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy- No Nejm Kartuzy 2-0
Galaxia Przodkowo- Flora Trans Chwaszczyno 0-1
Auto Farbex Oldboys Przodkowo -All For Cars Team Kartuzy 0-1
Przodkowo Team- WKS Aramis 1-1
Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy- Flora Trans Chwaszczyno 3-0
Galaxia Przodkowo- No Nejm Kartuzy 2-0
Bud Wall Pomieczyno -Auto Farbex Oldboys Przodkowo 0-1
Przodkowo Team- All For Cars Team Kartuzy 0-1
Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy- Galaxia Przodkowo 1-0
WKS Aramis - Bud Wall Pomieczyno 1-0
Auto Farbex Oldboys Przodkowo- Przodkowo Team 1-0
No Nejm Kartuzy- Flora Trans Chwaszczyno 0-3
All For Cars Team Kartuzy- WKS Aramis 0-0
Przodkowo Team- Bud Wall Pomieczyno 0-2
WKS Aramis -Auto Farbex Oldboys Przodkowo 0-1
All For Cars Team Kartuzy - Bud Wall Pomieczyno 1-0
Grupa A
Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy 9pkt – I miejsce
Galaxia Przodkowo 3pkt- III miejsce
No Nejm Kartuzy 0pkt- IV miejsce
Flora Trans Chwaszczyno 6pkt- II miejsce
GrupaB
Auto Farbex Oldboys Przodkowo 9pkt- II miejsce
Przodkowo Team 1pkt- V miejsce
All For Cars Team Kartuzy 10pkt- I miejsce
WKS Aramis 5pkt- III miejsce
Bud Wall Pomieczyno 3pkt- IV miejsce
Mecz o 7. miejsce
No Nejm Kartuzy- Bud Wall Pomieczyno 0-3
Mecz o 5. miejsce
Galaxia Przodkowo - WKS Aramis 1-3
Mecz o 3. miejsce
Flora Trans Chwaszczyno - Auto Farbex Oldboys Przodkowo 1-2
Finał
Kwiaciarnia Zaremba- All For Cars Team Kartuzy 2-1
Klasyfikacja końcowa
1. Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy
2. All For Cars Team Kartuzy
3. Auto Farbex Oldboys Przodkowo
4. Flora Trans Chwaszczyno
5. WKS Aramis
6. Galaxia Przodkowo
7. Bud Wall Pomieczyno
8. No Nejm Kartuzy
9. Przodkowo Team
Komentarze (0)