Radunia Stężyca, mimo niefortunnej starty punktów w Szczecinie, pozostała wiceliderem III ligi. Nie skorzystała jednak z okazji, by zmniejszyć stratę do Polonii Środa Wielkopolska sensacyjnie rozbitej na własnym boisku. Świetna seria GKS-u Przodkowo wywindowała tę ekipę już na siódmą pozycję. W niższych ligach spadki zanotowały Cartusia 1923 Kartuzy i Sporting Leźno - obie ekipy są już przedostatnie w tabelach swoich lig.
III liga
⇒ Sokół Kleczew - GKS Przodkowo 0:1
⇒ Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca 3:3
Pomorzanin Toruń - Gwardia Koszalin 1:1
Nielba Wągrowiec - KP Starogard Gdański 0:2
Unia Janikowo - Chemik Police 2:0
Mieszko Gniezno - Górnik Konin 1:1
Flota Świnoujście - Gryf Wejherowo 3:1
Jarota Jarocin - Elana Toruń 1:2
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 2:2
Polonia Środa Wlkp. - Świt Szczecin 0:6
Bałtyk Gdynia - Unia Swarzędz 1:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Polonia Środa Wlkp. |
13 |
34 |
35:13 |
2 |
Radunia Stężyca |
13 |
31 |
40:11 |
3 |
Świt Szczecin |
13 |
30 |
31:10 |
4 |
Bałtyk Gdynia |
13 |
27 |
27:12 |
5 |
KP Starogard Gdański |
13 |
22 |
24:24 |
6 |
Bałtyk Koszalin |
13 |
21 |
32:21 |
7 |
GKS Przodkowo |
13 |
20 |
22:15 |
8 |
Unia Janikowo |
13 |
20 |
22:27 |
9 |
Sokół Kleczew |
13 |
18 |
20:17 |
10 |
Elana Toruń |
12 |
18 |
22:12 |
11 |
Kotwica Kołobrzeg |
12 |
18 |
17:15 |
12 |
Pogoń II Szczecin |
12 |
18 |
30:27 |
13 |
Nielba Wągrowiec |
12 |
17 |
25:21 |
14 |
Jarota Jarocin |
13 |
16 |
25:21 |
15 |
Flota Świnoujście |
12 |
16 |
18:26 |
16 |
Unia Swarzędz |
13 |
15 |
17:17 |
17 |
Pomorzanin Toruń |
13 |
14 |
13:17 |
18 |
Gwardia Koszalin |
12 |
12 |
15:18 |
19 |
Gryf Wejherowo |
11 |
10 |
14:28 |
20 |
Chemiik Police |
13 |
5 |
5:36 |
21 |
Górnik Koniin |
13 |
2 |
8:35 |
22 |
Mieszko Gniezno |
13 |
1 |
8:47 |
IV liga
⇒ GKS Kowale – Cartusia 1923 Kartuzy 1:0
Gedania Gdańsk - Pogoń Lębork 0:1
Grom Nowy Staw - Sokół Zblewo 2:0
Gwiazda Karsin - Wda Lipusz 1:0
Kaszubia Kościerzyna - Anioły Garczegorze 3:0
Gryf Słupsk - Jaguar Gdańsk 1:0
Stolem Gniewino - Chojniczanka II Chojnice 0:0
Jantar Ustka - Wierzyca Decka Pelplin 2:2
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 1:5
KTS-K Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń 3:3
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Kaszubia Kościerzyna |
13 |
33 |
45:11 |
2 |
Stolem Gniewino |
12 |
32 |
34:10 |
3 |
Jaguar Gdańsk AP |
13 |
26 |
30:16 |
4 |
Gedania Gdańsk |
13 |
25 |
26:16 |
5 |
Anioły Garczegorze |
13 |
25 |
26:12 |
6 |
Gryf Słupsk |
13 |
24 |
33:14 |
7 |
Pogoń Lębork |
13 |
22 |
16:19 |
8 |
GKS Kowale |
12 |
19 |
21:22 |
9 |
Chojniczanka II Chojnice |
12 |
17 |
28:16 |
10 |
Gwiazda Karsin |
12 |
15 |
19:27 |
11 |
Grom Nowy Staw |
11 |
14 |
11:17 |
12 |
MKS Władysławowo |
12 |
14 |
12:22 |
13 |
Powiśle Dzierzgoń |
13 |
12 |
19:24 |
14 |
KTS-K Wikęd Luzino |
12 |
11 |
16:26 |
15 |
Sokół Zblewo |
12 |
11 |
23:34 |
16 |
Wierzyca Decka Pelplin |
12 |
11 |
14:25 |
17 |
Wda Lipusz |
12 |
11 |
10:19 |
18 |
Lechia II Gdańsk |
11 |
10 |
22:24 |
19 |
Arka II Gdynia |
11 |
9 |
16:26 |
20 |
Cartusia Kartuzy |
12 |
8 |
13:29 |
21 |
Jantar Ustka |
12 |
4 |
13:38 |
Klasa okręgowa – grupa I
GKS Sierakowice - Orkan Rumia 2:2
GTS Goszyn - Sporting Leźno 2:0
⇒ Zobacz więcej informacji o meczach V ligi
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Orkan Rumia |
14 |
34 |
54:19 |
2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
14 |
33 |
47:19 |
3 |
GLKS Różyny |
14 |
28 |
47:32 |
4 |
Zenit Łęczyce |
14 |
28 |
42:21 |
5 |
Błyskawica Reda Rekowo |
14 |
27 |
45:32 |
6 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
13 |
26 |
42:20 |
7 |
Akademia Sportu Kolbudy |
14 |
25 |
45:23 |
8 |
Ogniwo Sopot |
14 |
21 |
32:26 |
9 |
SPK Kamionka Sopot |
14 |
20 |
20:23 |
10 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
14 |
19 |
27:34 |
11 |
Orlęta Reda |
14 |
19 |
37:25 |
12 |
Bałtyk II Gdynia |
13 |
17 |
33:33 |
13 |
GKS Sierakowice |
13 |
15 |
29:39 |
14 |
Sztorm Kosakowo |
14 |
13 |
28:45 |
15 |
GTS Mokry Dwór |
14 |
11 |
30:42 |
16 |
GTS Goszyn |
14 |
9 |
21:50 |
17 |
Sporting Leźno |
14 |
8 |
13:32 |
18 |
Potok Pszczółki |
13 |
0 |
3:80 |
Klasa okręgowa, grupa II
Radunia II Stężyca – pauza
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Borowiak Czersk |
13 |
36 |
34:10 |
2 |
Żuławy Nowy Dwór Gd. |
13 |
29 |
49:9 |
3 |
Pomezania Malbork |
14 |
28 |
45:19 |
4 |
Beniaminek 03 Starogard Gd. |
13 |
26 |
26:13 |
5 |
Radunia II Stężyca |
13 |
25 |
35:18 |
6 |
Orzeł Subkowy |
13 |
24 |
31:21 |
7 |
Wietcisa Skarszewy |
12 |
23 |
37:23 |
8 |
Olimpia Sztum |
13 |
19 |
26:19 |
9 |
Wisła Tczew |
13 |
18 |
27:25 |
10 |
Spójnia Sadlinki |
14 |
13 |
20:30 |
11 |
Tęcza Brusy |
12 |
13 |
23:35 |
12 |
Relax Ryjewo |
13 |
13 |
21:44 |
13 |
Meteor Pinczyn |
13 |
13 |
16:26 |
14 |
Victoria Kaliska |
14 |
11 |
22:46 |
15 |
Czarni Przemysław |
13 |
9 |
20:55 |
16 |
Pogoń Prabuty |
13 |
7 |
22:40 |
17 |
Mady Ostaszewo |
13 |
5 |
11:32 |
Komentarze (0)