Pewne zwycięstwo w Kołobrzegu dało Raduni Stężyca awans na pozycję lidera III ligi - dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu zmieniła na niej również mającą komplet punktów Polonię Środa Wielkopolska. Na szóstej pozycji plasuje się beniaminek z Przodkowa. Jak wygląda sytuacja zespołów z powiatu w IV lidze i okręgówce? To pokazują poniższe tabele.
III liga
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 0:4
Gryf Wejherowo - GKS Przodkowo 2:2
Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin 3:2
Nielba Wągrowiec - Górnik Konin 4:0
KP Starogard Gdański - Chemik Police 2:0
Pomorzanin Toruń - Mieszko Gniezno 3:1
Świt Szczecin - Unia Swarzędz 0:0
Sokół Kleczew - Unia Janikowo 1:2
Flota Świnoujście - Elana Toruń 0:4
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 3:0
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 1:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
---|---|---|---|---|
1 |
Radunia Stężyca |
5 |
15 |
17:3 |
2 |
Polonia Środa Wlkp. |
5 |
15 |
17:5 |
3 |
Bałtyk Gdynia |
5 |
13 |
11:5 |
4 |
Jarota Jarocin |
5 |
10 |
16:9 |
5 |
Świt Szczecin |
5 |
10 |
11:8 |
6 |
GKS Przodkowo |
5 |
8 |
10:7 |
7 |
Kotwica Kołobrzeg |
5 |
8 |
7:7 |
8 |
Pogoń II Szczecin |
5 |
7 |
12:8 |
9 |
Flota Świnoujście |
5 |
7 |
10:12 |
10 |
Bałtyk Koszalin |
5 |
7 |
11:9 |
11 |
Gryf Wejherowo |
4 |
7 |
8:7 |
12 |
Nielba Wągrowiec |
5 |
7 |
14:10 |
13 |
Gwardia Koszalin |
5 |
6 |
10:6 |
14 |
KP Starogard Gdański |
4 |
6 |
8:11 |
15 |
Elana Toruń |
3 |
5 |
6:2 |
16 |
Unia Swarzędz |
5 |
5 |
4:7 |
17 |
Pomorzanin Toruń |
4 |
4 |
5:8 |
18 |
Unia Janikowo |
4 |
3 |
5:11 |
19 |
Sokół Kleczew |
5 |
2 |
5:10 |
20 |
Chemik Police |
5 |
1 |
3:16 |
21 |
Górnik Konin |
5 |
0 |
3:15 |
22 |
Mieszko Gniezno |
5 |
0 |
4:21 |
IV liga
|
|
punkty |
bramki |
1 |
Pogoń Lębork |
13 |
11:4 |
2 |
Jaguar Gdańsk AP |
12 |
10:5 |
3 |
Gryf Słupsk |
11 |
16:3 |
4 |
Kaszubia Kościerzyna |
11 |
15:4 |
5 |
Gedania Gdańsk |
11 |
12:6 |
6 |
Stolem Gniewino |
10 |
9:3 |
7 |
Anioły Garczegorze |
10 |
10:5 |
8 |
Powiśle Dzierzgoń |
9 |
11:6 |
9 |
MKS Władysławowo |
9 |
7:7 |
10 |
Wda Lipusz |
7 |
6:6 |
11 |
Gwiazda Karsin |
5 |
8:9 |
12 |
GKS Kowale |
5 |
4:8 |
13 |
Sokół Zblewo |
4 |
8:13 |
14 |
Lechia II Gdańsk |
3 |
5:7 |
15 |
Chojniczanka II Chojnice |
3 |
7:10 |
16 |
Cartusia Kartuzy |
3 |
5:14 |
17 |
KTS-K Wikęd Luzino |
2 |
3:10 |
18 |
Wierzyca Decka Pelplin |
2 |
4:13 |
19 |
Jantar Ustka |
2 |
5:15 |
20 |
Arka II Gdynia |
2 |
3:8 |
21 |
Grom Nowy Staw |
1 |
1:4 |
Klasa okręgowa – grupa I
|
|
punkty |
bramki |
1 |
Orkan Rumia |
15 |
18:7 |
2 |
SPK Kamionka Sopot |
15 |
13:5 |
3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
15 |
24:10 |
4 |
Akademia Sportu Kolbudy |
13 |
17:9 |
5 |
Ogniwo Sopot |
11 |
16:11 |
6 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
10 |
20:11 |
7 |
Błyskawica Reda Rekowo |
10 |
14:10 |
8 |
Orlęta Reda |
10 |
18:8 |
9 |
GLKS Różyny |
9 |
10:12 |
10 |
Bałtyk II Gdynia |
9 |
17:14 |
11 |
Zenit Łęczyce |
9 |
20:13 |
12 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
9 |
12:13 |
13 |
Sporting Leźno |
4 |
5:13 |
14 |
GKS Sierakowice |
4 |
13:24 |
15 |
Sztorm Kosakowo |
3 |
8:14 |
16 |
GTS Goszyn |
3 |
11:23 |
17 |
GTS Mokry Dwór |
1 |
8:20 |
18 |
Potok Pszczółki |
0 |
0:27 |
Klasa okręgowa – grupa II
|
|
mecze |
punkty |
1 |
Żuławy Nowy Dwór Gd. |
16 |
26:2 |
2 |
Borowiak Czersk |
15 |
14:4 |
3 |
Beniaminek 03 Starogard Gd. |
14 |
8:3 |
4 |
Pomezania Malbork |
11 |
19:8 |
5 |
Wisła Tczew |
11 |
16:12 |
6 |
Olimpia Sztum |
10 |
9:5 |
7 |
Orzeł Subkowy |
9 |
16:8 |
8 |
Radunia II Stężyca |
8 |
6:10 |
9 |
Wietcisa Skarszewy |
7 |
16:8 |
10 |
Meteor Pinczyn |
6 |
7:7 |
11 |
Spójnia Sadlinki |
6 |
7:11 |
12 |
Pogoń Prabuty |
4 |
6:14 |
13 |
Relax Ryjewo |
4 |
10:19 |
14 |
Victoria Kaliska |
4 |
9:19 |
15 |
Tęcza Brusy |
3 |
7:12 |
16 |
Czarni Przemysław |
3 |
11:30 |
17 |
Mady Ostaszewo |
0 |
3:18 |
Komentarze (0)