Sporting Leźno osłodził sobie nieco trudny sezon i odniósł swoje bodaj najwyższe zwycięstwo w okręgówce. Podopieczni Rafała Przybyszewskiego, plasujący się na przedostatnim miejscu w tabeli, rozbili zamykający tabelę Potok Pszczółki aż 12:1. Cenne trzy punkty przybliżające go do utrzymania zdobył GKS Sierakowice. Bez punktów znów pozostały rezerwy Raduni Stężyca, dla których awans do IV ligi staje się coraz odleglejszy.
Grupa I
GKS Sierakowice – GTS Mokry Dwór 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Kacper Zengerski (4.), 2:0 Dawid Bulczak (49.), 2:1 Karol Chrzęszczyk (76.).
Czerwona kartka: Damian Hinca (81. - druga żółta).
Sierakowice: Jarosław Ochal - Karol Sychta, Jakub Joskowski, Kacper Zengerski, Filip Ustowski (83. Maciej Jóskowski), Filip Gilmajster, Daniel Radomski, Jakub Hoffmann (90+1. Robert Wenta), Damian Nikel, Szymon Marszałkowski, Dawid Bulczak (59. Damian Hinca).
Potok Pszczółki – Sporting Leźno 1:12 (0:3)
Bramki: 0:1 Jakub Karcz – samobójcza (28.), 0:2 Szymon Laskowski (39.), 0:3 Szymon Gawron (42.), 0:4 Mikołaj Wawrzonkowski – samobójcza (51.), 0:5 Szymon Laskowski (53.), 0:6 Maciej Młyński (57.), 0:7 Maciej Młyński (59.), 0:8 Damian Bliźniewski (60.), 0:9 Damian Merchel (61.), 0:10 Krzysztof Wanke (68.), 0:11 Szymon Gawron (73.), 1:11 Jakub Jarecki (79.), 1:12 Maciej Młyński (81.).
Sporting: Łukasz Kwidziński - Mateusz Wadowski (57. Damian Bliźniewski), Maciej Młyński, Damian Merchel, Rafał Hirsz, Szymon Gawron, Krzysztof Wanke (68. Sebastian Bliźniewski), Robert Kostuch, Kewin Malinowski (68. Adrian Szymichowski), Szymon Laskowski (57. Adam Miotk), Damian Drewing.
Tabela grupy spadkowej
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
10. |
Orzeł Trąbki Wielkie |
21 |
32 |
44 - 45 |
11. |
Orlęta Reda |
22 |
32 |
67 - 36 |
12. |
GKS Sierakowice |
22 |
29 |
57 - 57 |
13. |
Bałtyk II Gdynia |
21 |
27 |
45 - 55 |
14. |
GTS Goszyn |
22 |
25 |
38 - 67 |
15. |
GTS Mokry Dwór |
22 |
21 |
43 - 55 |
16. |
Sztorm Kosakowo |
21 |
16 |
34 - 59 |
17. |
Sporting Leźno |
22 |
15 |
32 - 53 |
18. |
Potok Pszczółki |
22 |
0 |
6 - 152 |
Grupa II
Radunia II Stężyca – Pomezania Malbork 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Robert Felski (28.), 0:2 Kamil Dryjas (50.), 0:3 Kamil Dryjas (52.).
Radunia: Kacper Czajkowski - Dominik Kulwikowski, Bartosz Stencel (87. Gabriel Hirsz), Mateusz Juński (75. Jakub Majer), Damian Gębiś, Karol Akerman, Rafał Prądziński, Filip Kerlin, Christian Domaschke, Dawid Ziegert, Krzysztof Cichosz (70. Jakub Majer).
Tabela grupy mistrzowskiej
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
10. |
Orzeł Trąbki Wielkie |
21 |
32 |
44 - 45 |
11. |
Orlęta Reda |
22 |
32 |
67 - 36 |
12. |
GKS Sierakowice |
22 |
29 |
57 - 57 |
13. |
Bałtyk II Gdynia |
21 |
27 |
45 - 55 |
14. |
GTS Goszyn |
22 |
25 |
38 - 67 |
15. |
GTS Mokry Dwór |
22 |
21 |
43 - 55 |
16. |
Sztorm Kosakowo |
21 |
16 |
34 - 59 |
17. |
Sporting Leźno |
22 |
15 |
32 - 53 |
18. |
Potok Pszczółki |
22 |
0 |
6 - 152 |
Komentarze (0)