Radunia powiększyła przewagę nad goniącymi ją rywalami w tabeli III ligi - przynajmniej do soboty nad Bałtykiem, który przegrał z Elaną i do środy nad Świtem, którego mecz został przełożony. Także 4 listopada zagra Przodkowo i bardzo potrzebuje trzech punktów, jakie wywindowałoby go z 11. na 5. pozycję. O jedno oczko w górę przesunęły się Radunia II po zwycięstwie nad Orłem oraz Cartusia, choć w ten weekend nie zagrała - to efekt walkowera, jakim ukarana została Arka II.
III liga
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 5:0
Kotwica Kołobrzeg - Nielba Wągrowiec 3:1
Bałtyk Koszalin - Elana Toruń 1:4
Chemik Police - Pogoń II Szczecin 0:2
Unia Swarzędz - Sokół Kleczew 0:2
KP Starogard Gdański - Flota Świnoujście 0:1
Górnik Konin - Jarota Jarocin 1:9
Gryf Wejherowo - Polonia Środa Wlkp. 0:4
Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia 2:0
Świt Skolwin (Szczecin) - Pomorzanin Toruń - 4 listopada
GKS Przodkowo - Unia Janikowo - 4 listopada
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Polonia Środa Wlkp. |
14 |
37 |
39:13 |
2 |
Radunia Stężyca |
14 |
34 |
45:11 |
3 |
Świt Szczecin |
13 |
30 |
31:10 |
4 |
Bałtyk Gdynia |
14 |
27 |
27:14 |
5 |
KP Starogard Gdański |
14 |
22 |
24:25 |
6 |
Elana Toruń |
13 |
21 |
26:13 |
7 |
Sokół Kleczew |
14 |
21 |
22:17 |
8 |
Bałtyk Koszalin |
14 |
21 |
33:25 |
9 |
Pogoń II Szczecin |
13 |
21 |
32:27 |
10 |
Kotwica Kołobrzeg |
13 |
21 |
20:16 |
11 |
GKS Przodkowo |
13 |
20 |
22:15 |
12 |
Unia Janikowo |
13 |
20 |
22:27 |
13 |
Jarota Jarocin |
14 |
19 |
34:22 |
14 |
Flota Świnoujście |
13 |
19 |
19:26 |
15 |
Nielba Wągrowiec |
13 |
17 |
26:24 |
16 |
Unia Swarzędz |
14 |
15 |
17:19 |
17 |
Gwardia Koszalin |
13 |
15 |
17:18 |
18 |
Pomorzanin Toruń |
13 |
14 |
13:17 |
19 |
Gryf Wejherowo |
12 |
10 |
14:32 |
20 |
Chemik Police |
14 |
5 |
5:38 |
21 |
Górnik Konin |
14 |
2 |
9:44 |
22 |
Mieszko Gniezno |
14 |
1 |
8:52 |
IV liga
MKS Władysławowo - Grom Nowy Staw 2:0
Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk 2:2
Wda Lipusz - Lechia II Gdańsk 3:2
Arka II Gdynia - GKS Kowale 1:1
Jaguar Gdańsk - Wierzyca Decka Pelplin 4:0
Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna 0:2
Sokół Zblewo - Stolem Gniewino 0:2
Pogoń Lębork - KTS-K Wikęd Luzino 0:1
Chojniczanka II Chojnice - Gwiazda Karsin 3:1
Cartusia Kartuzy - Jantar Ustka – przełożony
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Kaszubia Kościerzyna |
14 |
36 |
47:11 |
2 |
Stolem Gniewino |
13 |
35 |
36:10 |
3 |
Jaguar Gdańsk AP |
14 |
29 |
34:16 |
4 |
Gedania Gdańsk |
14 |
26 |
28:18 |
5 |
Anioły Garczegorze |
13 |
25 |
26:12 |
6 |
Gryf Słupsk |
14 |
25 |
35:16 |
7 |
Pogoń Lębork |
14 |
22 |
16:20 |
8 |
Chojniczanka II Chojnice |
13 |
20 |
31:17 |
9 |
GKS Kowale |
13 |
20 |
22:23 |
10 |
MKS Władysławowo |
13 |
17 |
14:22 |
11 |
Gwiazda Karsin |
13 |
15 |
20:30 |
12 |
Grom Nowy Staw |
12 |
14 |
11:19 |
13 |
KTS-K Wikęd Luzino |
13 |
14 |
17:26 |
14 |
Wda Lipusz |
13 |
14 |
13:21 |
15 |
Lechia II Gdańsk |
12 |
13 |
26:22 |
16 |
Powiśle Dzierzgoń |
14 |
12 |
19:26 |
17 |
Sokół Zblewo |
13 |
11 |
23:36 |
18 |
Wierzyca Decka Pelplin |
13 |
11 |
14:29 |
19 |
Cartusia Kartuzy |
12 |
8 |
13:29 |
20 |
Arka II Gdynia |
12 |
7 |
12:29 |
21 |
Jantar Ustka |
12 |
4 |
13:38 |
Klasa okręgowa – grupa I
GLKS Różyny - GKS Sierakowice 5:3
Sporting Leźno - Ogniwo Sopot 0:5
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Orkan Rumia |
15 |
37 |
61:21 |
2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
15 |
33 |
48:22 |
3 |
GLKS Różyny |
15 |
31 |
52:35 |
4 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
14 |
29 |
45:21 |
5 |
Akademia Sportu Kolbudy |
15 |
28 |
49:23 |
6 |
Zenit Łęczyce |
15 |
28 |
42:25 |
7 |
Błyskawica Reda Rekowo |
15 |
27 |
45:33 |
8 |
Ogniwo Sopot |
15 |
24 |
37:26 |
9 |
SPK Kamionka Sopot |
15 |
23 |
21:23 |
10 |
Bałtyk II Gdynia |
15 |
23 |
38:34 |
11 |
Orlęta Reda |
15 |
22 |
52:25 |
12 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
15 |
20 |
29:36 |
13 |
GKS Sierakowice |
14 |
15 |
32:44 |
14 |
Sztorm Kosakowo |
15 |
14 |
30:47 |
15 |
GTS Mokry Dwór |
15 |
11 |
31:44 |
16 |
GTS Goszyn |
15 |
9 |
23:57 |
17 |
Sporting Leźno |
15 |
8 |
13:37 |
18 |
Potok Pszczółki |
15 |
0 |
3:98 |
Klasa okręgowa – grupa II
Orzeł Subkowy - Radunia II Stężyca 0:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Borowiak Czersk |
14 |
39 |
37:12 |
2 |
Żuławy Nowy Dwór Gd. |
14 |
32 |
53:10 |
3 |
Pomezania Malbork |
15 |
31 |
49:22 |
4 |
Radunia II Stężyca |
14 |
28 |
36:18 |
5 |
Beniaminek 03 Starogard Gd. |
14 |
26 |
27:17 |
6 |
Orzeł Subkowy |
14 |
24 |
31:22 |
7 |
Wietcisa Skarszewy |
13 |
23 |
40:27 |
8 |
Olimpia Sztum |
14 |
20 |
29:22 |
9 |
Wisła Tczew |
14 |
18 |
29:28 |
10 |
Tęcza Brusy |
13 |
14 |
26:38 |
11 |
Victoria Kaliska |
15 |
14 |
28:46 |
12 |
Spójnia Sadlinki |
14 |
13 |
20:30 |
13 |
Relax Ryjewo |
14 |
13 |
21:50 |
14 |
Meteor Pinczyn |
14 |
13 |
18:29 |
15 |
Czarni Przemysław |
14 |
10 |
22:57 |
16 |
Pogoń Prabuty |
14 |
10 |
25:42 |
17 |
Mady Ostaszewo |
14 |
6 |
13:34 |
Komentarze (0)