Radunia Stężyca została liderem III ligi po 7. kolejce sezonu. Po wysokiej wygranej z Flotą Świnoujście, zespół z Kaszub wyprzedził Polonię Środa Wielkopolska, która również ma komplet punktów, ale gorszy bilans bramek. Jedną pozycję stracił dziesiąty obecnie w stawce jest GKS Przodkowo. W dół przesunęła się też Cartusia 1923 Kartuzy, będąca już w strefie spadkowej. W okręgówce Radunia II plasuje się w górnej połowie tabeli, Sierka i Sporting w dolnej części swojej grupy.
III liga
⇒ Radunia Stężyca - Flota Świnoujście 8:1
⇒ Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo 2:2
Polonia Środa Wlkp. - Górnik Konin 2:1
Pomorzanin Toruń- Elana Toruń 0:0
KP Starogard Gdański - Unia Swarzędz 1:3
Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin 0:0
Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno 3:1
Nielba Wągrowiec - Chemik Police 2:0
Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin 4:1
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 1:1
Gryf Wejherowo - Gwardia Koszalin 0:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Radunia Stężyca |
7 |
21 |
27:5 |
2 |
Polonia Środa Wlkp. |
7 |
21 |
23:7 |
3 |
Bałtyk Gdynia |
7 |
17 |
13:6 |
4 |
Świt Szczecin |
7 |
14 |
13:8 |
5 |
JarotaJarocin |
7 |
12 |
18:11 |
6 |
Kotwica Kołobrzeg |
7 |
12 |
12:10 |
7 |
Bałtyk Koszalin |
7 |
11 |
17:9 |
8 |
Unia Swarzędz |
7 |
11 |
11:9 |
9 |
Nielba Wągrowiec |
7 |
10 |
17:12 |
10 |
GKS Przodkowo |
7 |
10 |
13:10 |
11 |
Elana Toruń |
6 |
9 |
11:6 |
12 |
Gwardia Koszalin |
7 |
9 |
11:8 |
13 |
Sokół Kleczew |
7 |
8 |
15:11 |
14 |
Flota Świnoujście |
7 |
8 |
12:21 |
15 |
KP Starogard Gdański |
6 |
7 |
10:15 |
16 |
Pogoń II Szczecin |
7 |
7 |
13:19 |
17 |
Gryf Wejherowo |
7 |
7 |
9:16 |
18 |
Pomorzanin Toruń |
6 |
6 |
6:9 |
19 |
Unia Janikowo |
6 |
6 |
9:18 |
20 |
Górnik Konin |
7 |
1 |
5:18 |
21 |
Chemik Police |
7 |
1 |
4:21 |
22 |
Mieszko Gniezno |
7 |
0 |
5:25 |
IV liga
Kaszubia Kościerzyna – Cartusia 1923 Kartuzy 6:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Jaguar Gdańsk AP |
7 |
18 |
16:5 |
2 |
Kaszubia Kościerzyna |
7 |
17 |
25:6 |
3 |
Stolem Gniewino |
6 |
16 |
15:5 |
4 |
Pogoń Lębork |
7 |
16 |
13:11 |
5 |
Gryf Słupsk |
7 |
14 |
20:7 |
6 |
Anioły Garczegorze |
7 |
13 |
14:6 |
7 |
Gedania Gdańsk |
7 |
13 |
15:9 |
8 |
MKS Władysławowo |
7 |
12 |
9:11 |
9 |
Wda Lipusz |
7 |
11 |
9:8 |
10 |
Powiśle Dzierzgoń |
7 |
9 |
12:11 |
11 |
GKS Kowale |
6 |
8 |
8:11 |
12 |
Gwiazda Karsin |
6 |
8 |
9:14 |
13 |
Sokół Zblewo |
7 |
7 |
12:16 |
14 |
Chojniczanka II Chojnice |
7 |
6 |
14:12 |
15 |
KTS-K Wikęd Luzino |
6 |
5 |
6:10 |
16 |
Lechia II Gdańsk |
5 |
3 |
7:11 |
17 |
Arka II Gdynia |
6 |
3 |
6:11 |
18 |
Jantar Ustka |
6 |
3 |
6:16 |
19 |
Cartusia Kartuzy |
7 |
3 |
6:23 |
20 |
Grom Nowy Staw |
5 |
2 |
2:9 |
21 |
Wierzyca Decka Pelplin |
6 |
2 |
5:17 |
Klasa okręgowa – grupa I
GKS Sierakowice - Orzeł Trąbki Wielkie 2:1
GLKS Różyny - Sporting Leźno 2:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Orkan Rumia |
7 |
19 |
23:9 |
2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
8 |
18 |
30:13 |
3 |
SPK Kamionka Sopot |
8 |
18 |
16:7 |
4 |
Ogniwo Sopot |
8 |
17 |
21:14 |
5 |
GLKS Różyny |
7 |
15 |
19:16 |
6 |
Zenit Łęczyce |
8 |
15 |
27:16 |
7 |
Akademia Sportu Kolbudy |
8 |
14 |
20:13 |
8 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
8 |
13 |
29:15 |
9 |
Orlęta Reda |
8 |
13 |
23:12 |
10 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
8 |
12 |
16:16 |
11 |
Błyskawica Reda Rekowo |
7 |
10 |
18:17 |
12 |
Bałtyk II Gdynia |
8 |
10 |
19:19 |
13 |
GTS Mokry Dwór |
8 |
7 |
15:24 |
14 |
GKS Sierakowice |
8 |
7 |
16:29 |
15 |
Sporting Leźno |
8 |
4 |
6:19 |
16 |
Sztorm Kosakowo |
6 |
4 |
11:19 |
17 |
GTS Goszyn |
8 |
3 |
12:30 |
18 |
Potok Pszczółki |
7 |
0 |
0:33 |
Klasa okręgowa – grupa II
Mady Ostaszewo -Radunia II Stężyca 2:2
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Borowiak Czersk |
8 |
21 |
19:6 |
2 |
Beniaminek 03 Starogard Gd. |
8 |
20 |
14:3 |
3 |
Żuławy Nowy Dwór Gd. |
7 |
16 |
29:6 |
4 |
Orzeł Subkowy |
7 |
15 |
22:10 |
5 |
Olimpia Sztum |
8 |
14 |
14:9 |
6 |
Pomezania Malbork |
8 |
12 |
24:14 |
7 |
Radunia II Stężyca |
8 |
12 |
13:13 |
8 |
Wisła Tczew |
7 |
11 |
16:13 |
9 |
Wietcisa Skarszewy |
6 |
10 |
20:14 |
10 |
Relax Ryjewo |
7 |
10 |
16:22 |
11 |
Meteor Pinczyn |
7 |
9 |
10:11 |
12 |
Pogoń Prabuty |
8 |
7 |
12:21 |
13 |
Spójnia Sadlinki |
8 |
6 |
10:18 |
14 |
Tęcza Brusy |
6 |
6 |
12:17 |
15 |
Victoria Kaliska |
8 |
4 |
9:24 |
16 |
Czarni Przemysław |
7 |
3 |
12:34 |
17 |
Mady Ostaszewo |
8 |
1 |
6:23 |
Komentarze (0)