Porażka w meczu na szczycie kosztowała Radunię Stężyca fotel lidera III ligi. Traci teraz trzy punkty do Polonii Środa Wielkopolska, a jej przewaga nad kolejnymi zespołami znacznie stopniała. GKS Przodkowo po kolejnym meczu bez zwycięstwa spłynął na 13. miejsce w tabeli. O jedno oczko niżej przesunęła się też Cartusia 1923 Kartuzy, pozycje "naszych" ekip w okręgówce pozostały bez zmian.
III liga
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 1:4
Unia Swarzędz - Kotwica Kołobrzeg 0:1
Chemik Police - Flota Świnoujście 0:0
Górnik Konin - Pomorzanin Toruń 0:3
GKS Przodkowo - Nielba Wągrowiec 1:2
Świt Szczecin - Gryf Wejherowo 5:0
Mieszko Gniezno - Unia Janikowo 1:4
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia 1:1
Radunia Stężyca - Polonia Środa Wlkp. 0:1
Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański 0:2
Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 0:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Polonia Środa Wlkp. |
8 |
24 |
24:7 |
2 |
Radunia Stężyca |
8 |
21 |
27:6 |
3 |
Bałtyk Gdynia |
8 |
18 |
14:7 |
4 |
Świt Szczecin |
8 |
17 |
18:8 |
5 |
Kotwica Kołobrzeg |
8 |
15 |
13:10 |
6 |
Nielba Wągrowiec |
8 |
13 |
19:13 |
7 |
Jarota Jarocin |
8 |
12 |
18:12 |
8 |
Bałtyk Koszalin |
8 |
11 |
18:13 |
9 |
Sokół Kleczew |
8 |
11 |
16:11 |
10 |
Unia Swarzędz |
8 |
11 |
11:10 |
11 |
Unia Janikowo |
8 |
10 |
14:20 |
12 |
Pogoń II Szczecin |
8 |
10 |
17:20 |
13 |
Pomorzanin Toruń |
8 |
10 |
10:10 |
14 |
Elana Toruń |
7 |
10 |
12:7 |
15 |
GKS Przodkowo |
8 |
10 |
14:12 |
16 |
KP Starogard Gdański |
7 |
10 |
12:15 |
17 |
Gwardia Koszalin |
8 |
9 |
11:10 |
18 |
Flota Świnoujście |
8 |
9 |
12:21 |
19 |
Gryf Wejherowo |
8 |
7 |
9:21 |
20 |
Chemik Police |
8 |
2 |
4:21 |
21 |
Górnik Konin |
8 |
1 |
5:21 |
22 |
Mieszko Gniezno |
8 |
0 |
6:29 |
IV liga
Gedania Gdańsk - Chojniczanka II Chojnice 1:2
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 4:1
GKS Kowale - Gwiazda Karsin 2:2
Wda Lipusz - KTS-K Wikęd Luzino 0:1
MKS Władysławowo - Pogoń Lębork 1:1
Sokół Zblewo - Gryf Słupsk 4:3
Wierzyca Decka Pelplin - Grom Nowy Staw 2:1
Jantar Ustka - Stolem Gniewino 2:3
Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 1:5
Lechia II Gdańsk - Jaguar Gdańsk AP 5:5
Pauza: Cartusia 1923 Kartuzy
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Kaszubia Kościerzyna |
8 |
20 |
30:7 |
2 |
Stolem Gniewino |
7 |
19 |
18:7 |
3 |
Jaguar Gdańsk AP |
8 |
19 |
21:10 |
4 |
Pogoń Lębork |
8 |
17 |
14:12 |
5 |
Anioły Garczegorze |
8 |
16 |
18:7 |
6 |
Gryf Słupsk |
8 |
14 |
23:11 |
7 |
Gedania Gdańsk |
8 |
13 |
16:11 |
8 |
MKS Władysławowo |
8 |
13 |
10:12 |
9 |
Wda Lipusz |
8 |
11 |
9:9 |
10 |
Sokół Zblewo |
8 |
10 |
16:19 |
11 |
Powiśle Dzierzgoń |
8 |
9 |
13:15 |
12 |
GKS Kowale |
7 |
9 |
10:13 |
13 |
Gwiazda Karsin |
7 |
9 |
11:16 |
14 |
Chojniczanka II Chojnice |
8 |
9 |
16:13 |
15 |
KTS-K Wikęd Luzino |
7 |
8 |
7:10 |
16 |
Wierzyca Decka Pelplin |
7 |
5 |
7:18 |
17 |
Lechia II Gdańsk |
6 |
4 |
12:16 |
18 |
Arka II Gdynia |
7 |
3 |
7:16 |
19 |
Jantar Ustka |
7 |
3 |
8:19 |
20 |
Cartusia Kartuzy |
7 |
3 |
6:23 |
21 |
Grom Nowy Staw |
6 |
2 |
3:11 |
V liga – grupa I
Sporting Leźno – Potok Pszczółki 4:1
Zenit Łęczyce – GKS Sierakowice 2:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Orkan Rumia |
9 |
25 |
31:12 |
2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
9 |
21 |
32:13 |
3 |
SPK Kamionka Sopot |
9 |
19 |
18:9 |
4 |
Zenit Łęczyce |
9 |
18 |
29:16 |
5 |
Ogniwo Sopot |
9 |
17 |
21:16 |
6 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
9 |
16 |
31:15 |
7 |
Błyskawica Reda Rekowo |
9 |
16 |
28:21 |
8 |
GLKS Różyny |
8 |
15 |
21:19 |
9 |
Akademia Sportu Kolbudy |
9 |
15 |
22:15 |
10 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
9 |
15 |
23:18 |
11 |
Orlęta Reda |
9 |
13 |
24:15 |
12 |
Bałtyk II Gdynia |
9 |
10 |
19:21 |
13 |
GTS Mokry Dwór |
9 |
7 |
17:27 |
14 |
Sporting Leźno |
9 |
7 |
10:20 |
15 |
GKS Sierakowice |
9 |
7 |
16:31 |
16 |
Sztorm Kosakowo |
8 |
7 |
15:25 |
17 |
GTS Goszyn |
9 |
3 |
14:37 |
18 |
Potok Pszczółki |
9 |
0 |
3:44 |
V liga – grupa II
Radunia II Stężyca – Relax Ryjewo 5:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Borowiak Czersk |
9 |
24 |
21:7 |
2 |
Beniaminek 03 Starogard Gd. |
8 |
20 |
14:3 |
3 |
Żuławy Nowy Dwór Gd. |
8 |
17 |
29:6 |
4 |
Orzeł Subkowy |
8 |
16 |
22:10 |
5 |
Olimpia Sztum |
9 |
15 |
17:12 |
6 |
Pomezania Malbork |
9 |
15 |
26:15 |
7 |
Radunia II Stężyca |
9 |
15 |
18:14 |
8 |
Wisła Tczew |
8 |
11 |
18:16 |
9 |
Wietcisa Skarszewy |
7 |
10 |
21:16 |
10 |
Relax Ryjewo |
8 |
10 |
17:27 |
11 |
Spójnia Sadlinki |
9 |
9 |
11:18 |
12 |
Tęcza Brusy |
7 |
9 |
15:18 |
13 |
Meteor Pinczyn |
8 |
9 |
11:14 |
14 |
Pogoń Prabuty |
9 |
7 |
13:23 |
15 |
Czarni Przemysław |
8 |
6 |
15:36 |
16 |
Victoria Kaliska |
9 |
5 |
12:27 |
17 |
Mady Ostaszewo |
9 |
1 |
6:24 |
Komentarze (0)