Radunia Stężyca, mimo drugiej porażki z rzędu, zachowała pozycję wiceelidera III ligi. Jeden punkt zdobyty przez GKS Przodkowo dał mu awans z 15 na 13 miejsce w tabeli. Także w górę, ale o jedno oczko w IV lidze, przesunęła się Cartusia 1923 Kartuzy po zdobyciu czwartego punktu. W okręgówce awanse o dwie pozycje zanotowały Radunia II Stężyca i GKS Sierakowice, a Sporting Leźno mimo remisu osunął się o jedną lokatę.
III liga
Polonia Środa Wlkp. - Chemik Police 5:0
Nielba Wągrowiec - Unia Swarzędz 4:3
Unia Janikowo - Jarota Jarocin 3:1
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 1:1
Gryf Wejherowo - Bałtyk Koszalin 2:3
Flota Świnoujście - GKS Przodkowo 1:1
KP Starogard Gdański - Świt Szczecin 2:4
Pomorzanin Toruń - Radunia Stężyca 2:1
Sokół Kleczew - Elana Toruń 1:1
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 6:0
Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno 3:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Polonia Środa Wlkp. |
9 |
27 |
29:7 |
2 |
Radunia Stężyca |
9 |
21 |
28:8 |
3 |
Bałtyk Gdynia |
9 |
21 |
20:7 |
4 |
Świt Szczecin |
9 |
20 |
22:10 |
5 |
Nielba Wągrowiec |
9 |
16 |
23:16 |
6 |
Kotwica Kołobrzeg |
9 |
16 |
14:11 |
7 |
Bałtyk Koszalin |
9 |
14 |
21:15 |
8 |
Unia Janikowo |
9 |
13 |
17:21 |
9 |
Pogoń II Szczecin |
9 |
13 |
20:20 |
10 |
Pomorzanin Toruń |
9 |
13 |
12:11 |
11 |
Sokół Kleczew |
9 |
12 |
17:12 |
12 |
Jarota Jarocin |
9 |
12 |
19:15 |
13 |
GKS Przodkowo |
9 |
11 |
15:13 |
14 |
Elana Toruń |
8 |
11 |
13:8 |
15 |
Unia Swarzędz |
9 |
11 |
14:14 |
16 |
KP Starogard Gdański |
8 |
10 |
14:19 |
17 |
Flota Świnoujście |
9 |
10 |
13:22 |
18 |
Gwardia Koszalin |
9 |
10 |
12:11 |
19 |
Gryf Wejherowo |
9 |
7 |
11:24 |
20 |
Cheemik Police |
9 |
2 |
4:26 |
21 |
Górnik Konin |
9 |
1 |
5:27 |
22 |
Mieszko Gniezno |
9 |
0 |
6:32 |
IV liga
Gedania Gdańsk - Sokół Zblewo 4:2
Cartusia Kartuzy - Grom Nowy Staw 1:1
Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze 0:3
KTS-K Wikęd Luzino - Chojniczanka II Chojnice 1:5
Gryf Słupsk - MKS Władysławowo 4:0
Stolem Gniewino - Wierzyca Decka Pelplin 3:1
Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz 2:0
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Gdańsk AP 1:3
Gwiazda Karsin - Jantar Ustka 4:2
Lechia II Gdańsk - GKS Kowale 6:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Kaszubia Kościerzyna |
9 |
23 |
32:7 |
2 |
Stolem Gniewino |
8 |
22 |
21:8 |
3 |
Jaguar Gdańsk AP |
9 |
22 |
24:11 |
4 |
Anioły Garczegorze |
9 |
19 |
21:7 |
5 |
Gryf Słupsk |
9 |
17 |
27:11 |
6 |
Pogoń Lębork |
9 |
17 |
14:15 |
7 |
Gedania Gdańsk |
9 |
16 |
20:13 |
8 |
MKS Władysławowo |
9 |
13 |
10:16 |
9 |
Chojniczanka II Chojnice |
9 |
12 |
21:14 |
10 |
Gwiazda Karsin |
8 |
12 |
15:18 |
11 |
Wda Lipusz |
9 |
11 |
9:11 |
12 |
Sokół Zblewo |
9 |
10 |
18:23 |
13 |
Powiśle Dzierzgoń |
9 |
9 |
14:18 |
14 |
GKS Kowale |
8 |
9 |
10:19 |
15 |
KTS-K Wikęd Luzino |
8 |
8 |
8:15 |
16 |
Lechia II Gdańsk |
7 |
7 |
18:16 |
17 |
Wierzyca Decka Pelplin |
8 |
5 |
8:21 |
18 |
Grom Nowy Staw |
7 |
5 |
6:11 |
19 |
Cartusia Kartuzy |
8 |
4 |
7:24 |
20 |
Arka II Gdynia |
7 |
3 |
7:16 |
21 |
Jantar Ustka |
8 |
2 |
9:25 |
Klasa okręgowa, grupa I
GKS Sierakowice - Sztorm Kosakowo 7:3
GTS Mokry Dwór - Sporting Leźno 2:2
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Orkan Rumia |
10 |
28 |
43:12 |
2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
10 |
24 |
37:13 |
3 |
Zenit Łęczyce |
10 |
21 |
34:18 |
4 |
Ogniwo Sopot |
10 |
20 |
27:16 |
5 |
Błyskawica Reda Rekowo |
10 |
19 |
34:26 |
6 |
SPK Kamionka Sopot |
10 |
19 |
18:14 |
7 |
GLKS Różyny |
9 |
18 |
25:21 |
8 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
10 |
17 |
33:17 |
9 |
Akademia Sportu Kolbudy |
10 |
15 |
24:19 |
10 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
10 |
15 |
23:24 |
11 |
Orlęta Reda |
10 |
14 |
26:17 |
12 |
Bałtyk II Gdynia |
10 |
10 |
24:27 |
13 |
GKS Sierakowice |
10 |
10 |
23:34 |
14 |
GTS Mokry Dwór |
10 |
8 |
19:29 |
15 |
Sporting Leźno |
10 |
8 |
12:22 |
16 |
Sztorm Kosakowo |
9 |
7 |
18:32 |
17 |
GTS Goszyn |
10 |
3 |
16:42 |
18 |
Potok Pszczółki |
10 |
0 |
3:56 |
Klasa okręgowa, grupa II
Radunia II Stężyca - Spójnia Sadlinki 5:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
---|---|---|---|---|
1 |
Borowiak Czersk |
9 |
24 |
21:7 |
2 |
Beniaminek 03 Starogard Gd. |
9 |
21 |
15:4 |
3 |
Żuławy Nowy Dwór Gd. |
9 |
20 |
35:6 |
4 |
Pomezania Malbork |
10 |
18 |
30:17 |
5 |
Radunia II Stężyca |
10 |
18 |
23:15 |
6 |
Orzeł Subkowy |
9 |
17 |
23:11 |
7 |
Olimpia Sztum |
10 |
15 |
20:16 |
8 |
Wisła Tczew |
9 |
14 |
21:17 |
9 |
Wietcisa Skarszewy |
8 |
13 |
25:19 |
10 |
Tęcza Brusy |
8 |
12 |
20:19 |
11 |
Relax Ryjewo |
9 |
10 |
18:32 |
12 |
Meteor Pinczyn |
9 |
9 |
12:17 |
13 |
Spójnia Sadlinki |
10 |
9 |
12:23 |
14 |
Victoria Kaliska |
10 |
8 |
18:31 |
15 |
Pogoń Prabuty |
10 |
7 |
17:29 |
16 |
Czarni Przemysław |
9 |
6 |
15:42 |
17 |
Mady Ostaszewo |
10 |
1 |
8:28 |
Komentarze (1)
• Obserwator 29.09.2020, 21:59 Zgłoś naruszenie
Radunia dwa Stezyca ma 21 punktów i jest druga w tabeli