Dzięki własnej wygranej i remisie lidera III ligi Radunia Stężyca zmniejszyła stratę do Polonii Środa Wielkopolska do czterech punktów. GKS Przodkowo dzięki wyczekiwanej wygranej przesunął się z 15. na 11 miejsce w tabeli. Cartusia 1923 Kartuzy co prawda pozostała 19. zespołem III ligi, ale zmniejszyła stratę do poprzedzających ją rywali.
III liga
Pomorzanin Toruń - GKS Przodkowo 0:2
Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin 0:2
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 3:1
Polonia Środa Wlkp. - Unia Swarzędz 0:0
Sokół Kleczew - Radunia Stężyca 0:4
Nielba Wągrowiec - Świt Szczecin 0:1
Unia Janikowo - Górnik Konin 2:1
Bałtyk Gdynia - Chemik Police 6:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Polonia Środa Wlkp. |
11 |
31 |
31:7 |
2 |
Radunia Stężyca |
11 |
27 |
33:8 |
3 |
Bałtyk Gdynia |
11 |
24 |
26:8 |
4 |
Świt Szczecin |
11 |
24 |
23:10 |
5 |
Bałtyk Koszalin |
11 |
17 |
29:19 |
6 |
Nielba Wągrowiec |
11 |
17 |
25:19 |
7 |
Kotwica Kołobrzeg |
10 |
17 |
14:11 |
8 |
Unia Janikowo |
11 |
17 |
20:23 |
9 |
Sokół Kleczew |
11 |
15 |
18:16 |
10 |
Jarota Jarocin |
10 |
15 |
21:15 |
11 |
GKS Przodkowo |
11 |
14 |
17:15 |
12 |
Pogoń II Szczecin |
9 |
13 |
20:20 |
13 |
Flota Świnoujście |
10 |
13 |
15:23 |
14 |
KP Starogard Gdański |
10 |
13 |
18:22 |
15 |
Pomorzanin Toruń |
11 |
13 |
12:14 |
16 |
Elana Toruń |
9 |
12 |
14:9 |
17 |
Unia Swarzędz |
11 |
12 |
15:16 |
18 |
Gwardia Koszalin |
10 |
11 |
14:13 |
19 |
Gryf Wejherowo |
10 |
10 |
13:25 |
20 |
Chemik Police |
11 |
5 |
5:32 |
21 |
Górnik Konin |
11 |
1 |
6:30 |
22 |
Mieszko Gniezno |
11 |
0 |
7:41 |
IV liga
Gwiazda Karsin - Cartusia Kartuzy 0:3
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Stolem Gniewino |
10 |
28 |
28:9 |
2 |
Kaszubia Kościerzyna |
11 |
27 |
40:11 |
3 |
Jaguar Gdańsk AP |
11 |
23 |
26:14 |
4 |
Gedania Gdańsk |
11 |
22 |
24:14 |
5 |
Anioły Garczegorze |
11 |
22 |
22:8 |
6 |
Pogoń Lębork |
11 |
19 |
14:15 |
7 |
Gryf Słupsk |
11 |
18 |
28:13 |
8 |
GKS Kowale |
10 |
15 |
19:21 |
9 |
MKS Władysławowo |
11 |
14 |
12:20 |
10 |
Chojniczanka II Chojnice |
10 |
13 |
23:16 |
11 |
Gwiazda Karsin |
10 |
12 |
16:24 |
12 |
Sokół Zblewo |
11 |
11 |
23:32 |
13 |
Wda Lipusz |
10 |
11 |
9:12 |
14 |
Grom Nowy Staw |
9 |
11 |
9:12 |
15 |
Powiśle Dzierzgoń |
11 |
11 |
15:19 |
16 |
KTS-K Wikęd Luzino |
10 |
10 |
12:19 |
17 |
Lechia II Gdańsk |
9 |
9 |
19:17 |
18 |
Wierzyca Decka Pelplin |
10 |
9 |
11:22 |
19 |
Cartusia Kartuzy |
10 |
7 |
11:26 |
20 |
Arka II Gdynia |
9 |
3 |
8:23 |
21 |
Jantar Ustka |
10 |
3 |
10:32 |
V liga – grupa I
GKS Sierakowice - Błyskawica Reda Rekowo 2:2
Orlęta Reda - Sporting Leźno 4:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Orkan Rumia |
12 |
32 |
50:15 |
2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
12 |
27 |
41:16 |
3 |
GLKS Różyny |
12 |
27 |
41:25 |
4 |
Zenit Łęczyce |
12 |
25 |
38:19 |
5 |
Błyskawica Reda Rekowo |
12 |
23 |
39:30 |
6 |
Akademia Sportu Kolbudy |
12 |
21 |
39:19 |
7 |
Ogniwo Sopot |
12 |
20 |
29:22 |
8 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
11 |
20 |
36:18 |
9 |
SPK Kamionka Sopot |
12 |
20 |
19:17 |
10 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
12 |
18 |
26:29 |
11 |
Orlęta Reda |
12 |
17 |
32:20 |
12 |
Bałtyk II Gdynia |
12 |
14 |
29:30 |
13 |
GKS Sierakowice |
11 |
11 |
25:36 |
14 |
Sztorm Kosakowo |
12 |
10 |
23:41 |
15 |
GTS Mokry Dwór |
12 |
8 |
21:37 |
16 |
Sporting Leźno |
12 |
8 |
12:28 |
17 |
GTS Goszyn |
12 |
6 |
19:46 |
18 |
Potok Pszczółki |
12 |
0 |
3:74 |
V liga – grupa II
Radunia II Stężyca - Victoria Kaliska 5:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Borowiak Czersk |
11 |
30 |
29:10 |
2 |
Radunia II Stężyca |
12 |
25 |
33:15 |
3 |
Beniaminek 03 Starogard Gd. |
11 |
24 |
21:8 |
4 |
Żuławy Nowy Dwór Gd. |
11 |
23 |
46:9 |
5 |
Pomezania Malbork |
12 |
22 |
34:19 |
6 |
Orzeł Subkowy |
11 |
20 |
26:17 |
7 |
Wietcisa Skarszewy |
10 |
19 |
33:20 |
8 |
Wisła Tczew |
11 |
17 |
24:20 |
9 |
Olimpia Sztum |
11 |
15 |
21:18 |
10 |
Relax Ryjewo |
11 |
13 |
21:39 |
11 |
Spójnia Sadlinki |
12 |
12 |
18:26 |
12 |
Tęcza Brusy |
10 |
12 |
21:30 |
13 |
Meteor Pinczyn |
11 |
12 |
15:23 |
14 |
Victoria Kaliska |
12 |
8 |
19:38 |
15 |
Pogoń Prabuty |
11 |
7 |
18:34 |
16 |
Czarni Przemysław |
11 |
6 |
18:50 |
17 |
Mady Ostaszewo |
12 |
4 |
10:31 |
Komentarze (4)
• @@@Kazek 14.10.2020, 12:48 Zgłoś naruszenie
Godzina piętnastatrzydzieści !!
• @@Kazek 14.10.2020, 12:47 Zgłoś naruszenie
Godzina
• @Kazek 14.10.2020, 12:45 Zgłoś naruszenie
SIERKA będzie grała z Bałtykiem w KKr czyli w poniedziałek, o godzinie , zapraszamy społeczność KKr na mecz, wstęp wolny czyli bezpłatny !! Ahooojjj!!!
• Kazek 13.10.2020, 12:43 Zgłoś naruszenie
W piątej rundzie PP Sierka będzie grała z Bałtykiem( III liga) w KKr dnia 21-10, środa.