Miniony weekend był bodaj pierwszym w sezonie, gdy żaden z najwyżej notowanych zespołów z powiatu nie przegrał meczu. Nie wpłynęło to jednak na pozycję ekip w tabelach, bo większość nie zmieniła swoich notowań. Wyjątkiem jest Sporting Leźno, który po wyczekiwanym zwycięstwie przesunął się o jedno miejsce wyżej w tabeli I grupy okręgówki. Radunia Stężyca wskoczyła co prawda na fotel lidera III ligi, bo zrównała się z Polonią punktami, a ma lepszy bilans bramkowy (a to on a nie mecz bezpośredni jest w tym sezonie ważniejszy), ale ekipa ze Środy Wielkopolskiej nie rozegrała w weekend swojego meczu.
III liga
⇒ Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 1:4
⇒ Jarota Jarocin - Radunia Stężyca 0:3
Unia Janikowo - Unia Swarzędz 0:0
Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin 1:1
Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin 1:0
Flota Świnoujście - Kotwica Kołobrzeg 0:1
Mieszko Gniezno - Chemik Police 1:1
Pomorzanin Toruń - Gryf Wejherowo 3:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Radunia Stężyca |
15 |
37 |
48:11 |
2 |
Polonia Środa Wlkp. |
14 |
37 |
39:13 |
3 |
Świt Szczecin |
13 |
30 |
31:10 |
4 |
Bałtyk Gdynia |
14 |
27 |
27:14 |
5 |
GKS Przodkowo |
15 |
26 |
27:16 |
6 |
Sokół Kleczew |
15 |
24 |
23:18 |
7 |
Kotwica Kołobrzeg |
14 |
24 |
21:16 |
8 |
KP Starogard Gdański |
14 |
22 |
24:25 |
9 |
Bałtyk Koszalin |
15 |
22 |
34:26 |
10 |
Unia Janikowo |
15 |
21 |
22:28 |
11 |
Pogoń II Szczecin |
14 |
21 |
33:31 |
12 |
Elana Toruń |
13 |
21 |
26:13 |
13 |
Nielba Wągrowiec |
15 |
21 |
31:27 |
14 |
Jarota Jarocin |
15 |
19 |
34:25 |
15 |
Flota Świnoujście |
14 |
19 |
19:27 |
16 |
Pomorzanin Toruń |
14 |
17 |
16:17 |
17 |
Unia Swarzędz |
15 |
16 |
18:19 |
18 |
Gwardia Koszalin |
14 |
15 |
17:19 |
19 |
Gryf Wejherowo |
14 |
10 |
16:39 |
20 |
Chemik Police |
15 |
6 |
6:39 |
21 |
Górnik Konin |
14 |
2 |
9:44 |
22 |
Mieszko Gniezno |
15 |
2 |
9:53 |
IV liga
⇒ Wierzyca Decka Pelplin - Cartusia 1923 Kartuzy 1:1
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 8:0
Lechia II Gdańsk - Chojniczanka II Chojnice 3:3
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 4:2
Gwiazda Karsin - Sokół Zblewo 7:2
Stolem Gniewino – MKS Władysławowo 6:1
GKS Kowale - Wda Lipusz 0:0
Jantar Ustka - Arka II Gdynia 4:3
KTS-K Wikęd Luzino - Gryf Słupsk 2:0
Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk 1:5
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Kaszubia Kościerzyna |
15 |
39 |
55:11 |
2 |
Stolem Gniewino |
14 |
38 |
42:11 |
3 |
Jaguar Gdańsk AP |
15 |
32 |
39:17 |
4 |
Gedania Gdańsk |
15 |
26 |
29:23 |
5 |
Anioły Garczegorze |
14 |
25 |
28:16 |
6 |
Gryf Słupsk |
15 |
25 |
35:18 |
7 |
Pogoń Lębork |
15 |
22 |
16:28 |
8 |
Chojniczanka II Chojnice |
14 |
21 |
34:20 |
9 |
GKS Kowale |
14 |
21 |
22:23 |
10 |
Gwiazda Karsin |
14 |
18 |
27:32 |
11 |
MKS Władysławowo |
14 |
17 |
15:28 |
12 |
KTS-K Wikęd Luzino |
14 |
17 |
19:26 |
13 |
Grom Nowy Staw |
13 |
17 |
15:21 |
14 |
Wda Lipusz |
14 |
15 |
13:21 |
15 |
Lechia II Gdańsk |
13 |
14 |
29:25 |
16 |
Powiśle Dzierzgoń |
14 |
12 |
19:26 |
17 |
Wierzyca Decka Pelplin |
14 |
12 |
15:30 |
18 |
Sokół Zblewo |
14 |
11 |
25:43 |
19 |
Cartusia Kartuzy |
13 |
9 |
14:30 |
20 |
Jantar Ustka |
13 |
7 |
17:41 |
21 |
Arka II Gdynia |
13 |
7 |
15:33 |
Klasa okręgowa
GKS Sierakowice - Potok Pszczółki 10:0 (3:0)
Kamionka Sopot - Sporting Leźno 1:4
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Orkan Rumia |
16 |
37 |
62:26 |
2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
16 |
36 |
55:24 |
3 |
GLKS Różyny |
16 |
34 |
58:37 |
4 |
Zenit Łęczyce |
16 |
31 |
46:26 |
5 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
15 |
29 |
45:23 |
6 |
Akademia Sportu Kolbudy |
16 |
28 |
50:25 |
7 |
Ogniwo Sopot |
16 |
27 |
42:27 |
8 |
Błyskawica Reda Rekowo |
16 |
27 |
47:40 |
9 |
Bałtyk II Gdynia |
16 |
26 |
40:35 |
10 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
16 |
23 |
31:36 |
11 |
SPK Kamionka Sopot |
16 |
23 |
22:27 |
12 |
Orlęta Reda |
16 |
22 |
53:28 |
13 |
GKS Sierakowice |
15 |
18 |
42:44 |
14 |
GTS Mokry Dwór |
16 |
14 |
34:45 |
15 |
Sztorm Kosakowo |
16 |
14 |
31:51 |
16 |
Sporting Leźno |
16 |
11 |
17:38 |
17 |
GTS Goszyn |
16 |
9 |
25:63 |
18 |
Potok Pszczółki |
16 |
0 |
3:108 |
Radunia II Stężyca - Czarni Przemysław 8:0 (7:0)
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Borowiak Czersk |
14 |
39 |
37:12 |
2 |
Żuławy Nowy Dwór Gd. |
14 |
32 |
53:10 |
3 |
Pomezania Malbork |
15 |
31 |
49:22 |
4 |
Radunia II Stężyca |
15 |
31 |
44:18 |
5 |
Orzeł Subkowy |
15 |
27 |
34:24 |
6 |
Beniaminek 03 Starogard Gd. |
14 |
26 |
27:17 |
7 |
Wietcisa Skarszewy |
14 |
26 |
45:29 |
8 |
Olimpia Sztum |
15 |
23 |
34:24 |
9 |
Wisła Tczew |
15 |
18 |
31:33 |
10 |
Meteor Pinczyn |
15 |
16 |
22:29 |
11 |
Tęcza Brusy |
14 |
15 |
28:40 |
12 |
Victoria Kaliska |
16 |
14 |
30:51 |
13 |
Spójnia Sadlinki |
15 |
13 |
22:33 |
14 |
Relax Ryjewo |
14 |
13 |
21:50 |
15 |
Pogoń Prabuty |
15 |
11 |
27:44 |
16 |
Czarni Przemysław |
15 |
10 |
22:65 |
17 |
Mady Ostaszewo |
15 |
6 |
13:38 |
Komentarze (0)