Informowaliśmy już o zmianach kadrowych w zespołach z powiatu kartuskiego w III, IV i V lidze, czas na A klasę. Bardzo wielu nowych zawodników znalazło się w Amatorze Kiełpino i KS-ie Sulmin - łącznie z juniorami włączonymi do pierwszego zespołu, ekipy te pozyskały odpowiednio 16 i 13 piłkarzy. Do niewielkich roszad doszło natomiast w Sportingu Leźno i GKS-ie Żukowo - pierwsza z drużyn zanotowała jeden nabytek, do drugiej dołączyło czterech graczy z ekip juniorów i rezerw.
Zmiany kadrowe w zespołach A klasy z powiatu kartuskiego przed sezonem 2017/2018
KS Sulmin - trener Seweryn Wenta
Przybyli
Lucjan Ignacek, powrócił do gry, obrońca, rocznik 1978
Dawid Estkowski wolny zawodnik, pomocnik, 1987
Jakub Gojtowski, zespół juniorów, obrońca, 2001
Paweł Heimowski, zespół juniorów, pomocnik, 2001
Michał Klawa, zespół juniorów, pomocnik, 2001
Waldemar Kroll, transfer z zagranicy, napastnik, 1987
Bartosz Ostrowski, MKS Baszta Sławno, obrońca, 1993
Marcin Tołwiński, KP Sopot, napastnik, 1979
Jan Wasilewski, zespół juniorów, pomocnik, 2001
Kamil Warnke, wolny zawodnik, pomocnik, 1993
Jacek Sokołowski, GTS Mokry Dwór, obrońca, 1973
Błażej Pyszka, wolny zawodnik, pomocnik, 1991
Dariusz Stasiuk, GKS Wybrzeże, obrońca. 1976
Ubyli
Grzegorz Gałązka - Moreny Gdańsk
Paweł Kobylański - Ułani Grudziądz
Jacek Piszczek - zakończył karierę
GKS Żukowo - trener Piotr Kwiatkowski
Przybyli
Łukasz Pawlicki, zespół rezerw, pomocnik, 1996
Przemysław Wojciechowski, zespół rezerw, obrońca, 1985
Albert Banaszek, zespół juniorów, pomocnik, 2001
Dominik Dejk, zespół juniorów, pomocnik, 2001
Ubyli
Tomasz Janicki - kontuzja
Sporting Leźno - trener Rafał Przybyszewski
Przybyli
Maciej Młyński, GKS Przodkowo, obrońca, 1996
Ubyli
Jakub Leszkiewicz - Cartusia 1923 Kartuzy (koniec wypożyczenia)
Oskar Zmysłowski - GKS Przodkowo (koniec wypożyczenia)
Piotr Bach - GKS Przodkowo
Amator Kiełpino - trener Mariusz Lamk
Przybyli
Paweł Łykowski, ostatnio LUKS Bałucz, bramkarz, 1992
Błażej Hirsz, z zespołu juniorów, obrońca, 2000
Dorian Knop, z zespołu juniorów, obrońca, 2000
Damian Liedtke, z zespołu juniorów, obrońca, 2000
Mateusz Fierka, wznowił treningi, obrońca, 1999
Marcin Konkol, wolny zawodnik, obrońca, 1991
Nikodem Czaja, z zespołu juniorów, pomocnik, 2000
Olaf Necel, z zespołu juniorów, pomocnik, 2000
Paweł Przybysz, z zespołu juniorów, pomocnik, 2000
Jakub Domaros, z zespołu juniorów, pomocnik, 2000
Eryk Wróbel, GKS Sierakowice (powrót z wypożyczenia), pomocnik, 1995
Marek Klawiter, wznowił treningi, pomocnik, 1999
Oleksii Zelenskyi, wolny zawodnik, pomocnik, 1995
Dawid Kassin, z zespołu juniorów, napastnik, 2000
Wojciech Hufnagel, GKS Sierakowice (powrót z wypożyczenia), napastnik, 1989
Michał Kitowski, Gryf Goręczyno, napastnik, 1985
Ubyli
Patryk Wróbel, nie wznowił treningów
Maciej Zieliński, nie wznowił treningów
Dominik Plichta, nie wznowił treningów
Łukasz Szymichowski, nie wznowił treningów
Paweł Ulenberg, nie wznowił treningów
Michał Neubauer, nie wznowił treningów
Tomasz Lamk, GKS II Żukowo
Komentarze (0)