Najniżej notowany zespół z powiatu w klasie okręgowej najlepiej spisał się w miniony weekend. Sporting Leźno przegrywał, remisował, a do 90 minuty wygrywał z Orletami Reda, ale wówczas rywale wyrównali i skończyło się podziałem punktów. Równie wyrównane mecze, ale przegrane po 2:3, rozegrały GKS Sierakowice i Radunia II Stężyca.
Grupa I
Sztorm Kosakowo – GKS Sierakowice 3:2 (2:1)
Bramki: 0:1 Daniel Groth (4.), 1:1 Jacek Pieprzyk (6.), 2:1 Jacek Pieprzyk (21.), 3:1 Jacek Pieprzyk (66.), 3:2 Kacper Zengerski (73.).
Sierakowice: Jarosław Ochal - Karol Sychta, Jakub Joskowski (46. Adam Kordyl), Kacper Zengerski (86. Łukasz Miłosz), Filip Ustowski (65. Maciej Jóskowski), Filip Gilmajster, Daniel Groth, Jakub Hoffmann, Damian Konkel, Szymon Marszałkowski, Dawid Bulczak.
Sporting Leźno – Orlęta Reda 3:3 (1:1)
Bramki: 0:1 Krzysztof Idzi (38.), 1:1 Seweryn Bliźniewski (45.), 2:1 Maciej Młyński (50.), 2:2 Michał Kajak (55.), 3:2 Robert Kostuch (61.), 3:3 Marcin Oliwa (90.).
Sporting: Łukasz Kwidziński - Maciej Młyński, Rafał Hirsz, Szymon Gawron, Adam Miotk, Seweryn Bliźniewski (71. Adrian Szymichowski), Krzysztof Wanke (73. Mateusz Wadowski), Robert Kostuch, Kewin Malinowski, Szymon Laskowski, Damian Drewing.
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Akademia Sportu Kolbudy |
24 |
49 |
67:34 |
2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
23 |
49 |
73:38 |
3 |
Orkan Rumia |
23 |
47 |
80:41 |
4 |
Zenit Łęczyce |
23 |
46 |
70:36 |
5 |
GLKS Różyny |
24 |
46 |
80:55 |
6 |
Ogniwo Sopot |
24 |
45 |
74:39 |
7 |
Orlęta Reda |
24 |
36 |
72:39 |
8 |
Błyskawica Reda Rekowo |
24 |
35 |
66:63 |
9 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
23 |
35 |
46:48 |
10 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
23 |
33 |
58:48 |
11 |
SPK Kamionka Sopot |
23 |
33 |
43:44 |
12 |
Bałtyk II Gdynia |
22 |
30 |
52:55 |
13 |
GKS Sierakowice |
23 |
29 |
59:60 |
14 |
GTS Goszyn |
24 |
28 |
41:70 |
15 |
GTS Mokry Dwór |
23 |
21 |
43:62 |
16 |
Sporting Leźno |
24 |
19 |
38:56 |
17 |
Sztorm Kosakowo |
23 |
19 |
37:64 |
18 |
Potok Pszczółki |
23 |
0 |
7:154 |
Grupa II
Borowiak Czersk – Radunia II Stężyca 3:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Patryk Duda (33.), 1:1 Krzysztof Cichosz (56.), 2:1 Patryk Duda (67.), 3:1 Jakub Gronowski (72.), 3:2 Rafał Prądziński (75.).
Czerwona kartka: Damian Gębiś (90+3.).
Radunia: Bartosz Urban - Mateusz Juński (82. Adrian Tomala), Damian Gębiś, Karol Akerman, Christian Domaschke, Dawid Ziegert, Fabian Kropidłowski (46. Rafał Prądziński), Sebastian Mosz (47. Krzysztof Cichosz), Mateusz Markowski (46. Adrian Wojtołowicz), Konrad Słowiński, Paweł Kudelski (46. Jędrzej Głowiński).
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Borowiak Czersk |
22 |
54 |
55:23 |
2 |
Żuławy Nowy Dwór Gd. |
22 |
46 |
72:23 |
3 |
Beniaminek 03 Starogard Gd. |
22 |
45 |
46:30 |
4 |
Pomezania Malbork |
22 |
41 |
59:31 |
5 |
Wietcisa Skarszewy |
21 |
41 |
64:39 |
6 |
Radunia II Stężyca |
22 |
38 |
55:32 |
7 |
Orzeł Subkowy |
22 |
31 |
41:36 |
8 |
Wisła Tczew |
22 |
29 |
45:44 |
9 |
Tęcza Brusy |
21 |
28 |
38:53 |
10 |
Meteor Pinczyn |
22 |
27 |
37:34 |
11 |
Olimpia Sztum |
22 |
26 |
42:44 |
12 |
Victoria Kaliska |
22 |
25 |
43:61 |
13 |
Spójnia Sadlinki |
21 |
22 |
36:40 |
14 |
Pogoń Prabuty |
21 |
17 |
40:58 |
15 |
Mady Ostaszewo |
22 |
16 |
29:47 |
16 |
Czarni Przemysław |
21 |
15 |
28:86 |
17 |
Relax Ryjewo |
21 |
14 |
29:78 |
Komentarze (0)