Ku końcowi zmierza już Żukowska Liga Futsalu Junior, czyli cykl turniejów organizowanych przez Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie w trzech kategoriach wiekowych. Zespoły rozegrały już trzecie zawody i ustaliły końcową kolejność w tabelach poszczególnych roczników. Ekipy z miejsc 1-4 powalczą teraz systemem pucharowym o medale, pozostałe grać będą o w grupie pocieszenia o piąte miejsce. Finały odbędą się w sobotę 28 stycznia od godz. 9, po zakończeniu zmagań w każdym roczniku zaplanowano dekoracje uczestników.
Kategoria U9
Wyniki III turnieju
Qumple - GKS Przodkowo 1:1
AS Piłeczka Pruszcz Gdański - GKS II Żukowo 5:0
GTS Straszyn - GKS Żukowo 0:1
Tigers Straszyn - EX Siedlce Gdańsk 2:0
Qumple - AS Piłeczka Pruszcz Gdański 1:1
GKS II Żukowo - GTS Straszyn 0:5
GKS Przodkowo - EX Siedlce Gdańsk 0:1
GKS Żukowo - Tigers Straszyn 0:2
GTS Straszyn - Qumple 1:1
AS Piłeczka Pruszcz Gdański - GKS Przodkowo 0:0
Tigers Straszyn - GKS II Żukowo 5:0
EX Siedlce Gdańsk - GKS Żukowo 7:0
Tabela końcowa rozgrywek grupowych U-9
1. Tigers Straszyn 21 19:0
2. EX Siedlce Gdańsk 14 15:3
3. GKS Przodkowo 11 6:4
4. AS Piłeczka Pruszcz Gd. 9 7:4
5. GTS Straszyn 8 8:5
6. Qumple 7 6:12
7. GKS Żukowo 7 5:12
8. GKS II Żukowo 0 0:26
Harmonogram gier finałowych
O miejsca V-VIII
godz. 14.00 GTS Straszyn - GKS II Żukowo
godz. 14.13 Qumple - GKS Żukowo
O miejsca I-IV
godz. 14.26 Ex Siedlce Gdańsk - GKS Przodkowo
godz. 14 39 Tigers Straszyn - AS Piłeczka Pruszcz Gdański
Kategoria U11
Wyniki III turnieju
Jaguar Gdańsk - GKS Żukowo 0:5
KS Sulmin - MKS Pro Fan Gościcino 5:0
GKS Kowale - Kaszuby Zina Połchowo 2:1
KS Chwaszczyno - GKS Żukowo 2:0
Sporting Leźno - Jaguar Gdańsk 5:0
KS Sulmin - GKS Kowale 0:1
Kaszuby Zina Połchowo - KS Chwaszczyno 0:1
GKS Żukowo - Sporting Leźno 0:1
KS Chwaszczyno - KS Sulmin 0:2
GKS Kowale - MKS Pro Fan Gościcino 5:0
Sporting Leźno - Kaszuby Zina Połchowo 0:1
Tabela końcowa
1. KS Sulmin 16 13:1
2. GKS Kowale 14 10:3
3. KS Chwaszczyno 13 7:5
4. Kaszuby Zina Połchowo 12 10:9
5. Sporting Leźno 12 9:5
6. GKS Żukowo 7 8:8
7. Jaguar Gdańsk 3 1:18
8. MKS Pro Fan Gościcino 0 0:19
Harmonogram gier finałowych kategorii U-11
O miejsca V - VIII
godz. 11.30 Sporting Leźno - MKS Pro Fan Gościcino
godz. 11.43 GKS Żukowo - Jaguar Gdańsk
O miejsca I-IV
godz. 11.56 GKS Kowale - KS Chwaszczyno
godz. 12.09 KS Sulmin - Kaszuby Zina Połchowo
Kategoria U13
Wyniki III turnieju
Jacek Team - Poldek Team 0:3
Kaszuby Zina Połchowo - GKS II Żukowo 0:5
GTS Straszyn - GKS Żukowo 3:0
Tigers Straszyn - MKS Pro Fan Gościcino 5:0
Jacek Team - Kaszuby Zina Połchowo 2:2
GKS II Żukowo - GTS Straszyn 0:5
Poldek Team - MKS Pro Fan Gościcino 3:0
GKS Żukowo - Tigers Straszyn 0:0
GTS Straszyn - Jacek Team 11:0
Kaszuby Zina Połchowo - Poldek Team 0:5
Tigers Straszyn - GKS II Żukowo 1:1
MKS Pro Fan Gościcino - GKS Żukowo 2:0
Tabela końcowa rozgrywek grupowych U-13
1. GTS Straszyn 21 35:0
2. Poldek Team 15 17:6
3. GKS Żukowo 13 8:5
4. MKS Pro Fan Gościcino 12 10:13
5. Tigers Straszyn 11 17:5
6. Jacek Team 4 4:26
7. GKS II Żukowo 4 6:13
8. Kaszuby Zina Połchowo 1 3:26
Terminarz spotkań finałowych
O miejsca V-VIII
godz. 9.00 TIgers Straszyn i Kaszuby Zina Połchowo
godz. 9.13 Jacek Team - GKS II Żukowo
O miejsca I-IV
godz. 9.26 Poldek Team - GKS Żukowo
godz. 9.39 GTS Straszyn - MKS Pro Fan Gościcino
⇒ Zobacz też wyniki i zdjęcia z poprzedniego turnieju ŻLF Junior
Komentarze (0)