Już tylko cztery kolejki pozostały do końca sezonu 2019/2020 w Żukowskiej Lidze Futsalu. Trudno przypuszczać, by kolejny tytuł pozwolił sobie wyrwać z rąk Top Trans tym bardziej, że wygrał z trzecim dotąd Dormarem. Zespól z Żukowa porażka kosztowała spadek z trzeciego na piąte miejsce w tabeli, bo okazje na wyprzedzenie rywala wykorzystały Lak Mar i Wronex.
Jeszcze mniej, bo tylko po trzy mecze, pozostały do rozegrania w I i II lidze, którym przewodzą Drewnbud i Sulmin.
Kolejne mecze ŻLF odbędą się 2 lutego.
Superliga - wyniki 10. kolejki
Lak Mar Kiełpino Górne - Idealtech.pl 4:3
Beach Boys Gdynia - Budmax Przodkowo 2:7
Boterm Stacje Paliw - Wronex 2:4
Top Trans Toporek - Dormar Meble Żukowo 5:3
1. Top Trans Toporek 30 pkt. 66:24
2. Budmax Przodkowo 25 pkt. 52:23
3. Lak Mar Kiełpino Górne 15 pkt. 41:45
4. Wronex 15 pkt. 49:41
5. Dormar Meble Żukowo 14 pkt. 35:27
6. Boterm Stacje Paliw 9 pkt. 25:54
7. Idealtech .pl 7 pkt. 19:34
8. Beach Boys Gdynia 3 pkt. 21:61
I liga - 8. kolejka
Drewnobud Przodkowo - Amigo Przyjaźń 3:1
Dreamcars USA Import Żybko - Pomorscy Aptekarze 3:13
KS Chwaszczyno - Armin Style Lamkar 4:5
Wyjście Awaryjne - LZS Donimierz 9:4
Alfa Foxarming Rodex - Szulbud 2:3
Czarne Diabły Żukowo - Zielke Team 4:2
1. Drewnobud Przodkowo 21 pkt. 30:15
2. Zielke Team 18 pkt. 44:17
3. KS Chwaszczyno 16 pkt. 34:22
4. Czarne Diabły Żukowo 13 pkt. 31:18
5. Szulbud 13 pkt. 24:19
6. Armin Style Lamkar 13 pkt. 26:31
7. Alfa Foxarming Rodex 12 pkt. 38:30
8. Amigo Przyjaźń 10 pkt. 21:24
9. Wyjście Awaryjne 10 pkt. 23:27
10. Pomorscy Aptekarze 9 pkt. 32:41
11. LZS Donimierz 3 pkt. 22:44
12 Dreamcars USA Import Żybko 3 pkt. 17;53
II liga - 8. kolejka
Oldboys Żukowo - Gdańskie Autobusy i Tramwaje 0:3
Mats - Pizzeria u Braci 9:3
Wilmar KS Łapino - Sulmin Team 3:3
Radunia Niestępowo - Radunia Glincz 4:2
Elas Pol Niestępowo - Power Czaple 5:2
Dream Team Małkowo - Tercja Transport 5:0 v.o.
1. Sulmin Team 22 pkt. 59:13
2. Elas Pol Niestępowo 19 pkt. 45:16
3. Radunia Niestępowo 17 pkt. 36:23
4. Wilmar KS Łapino 17 pkt. 39:23
5. Dream Team Małkowo 15 pkt. 37:27
6. Tercja Transport 12 pkt. 32:33
7. Radunia Glincz 9 pkt. 37:38
8. Gdańskie Autobusy i Tramwaje 9 pkt. 17:43
9. Mats 7 pkt. 31;40
10. Oldboys Żukowo 7 pkt. 17:30
11. Power Czaple 6 pkt. 26:34
12. Pizzeria u Braci 0 pkt. 10:67
Komentarze (0)