Reprezentanci Cartusii Kartuzy i Moreny Żukowo dobrze spisali się w ostatni weekend na matach w Miastku, gdzie rozegrano Międzynarodowe Mistrzostwa Wybrzeża w Zapasach w Stylu Klasycznym w kategoriach młodzików i minizapasów.
Cartusia w klasyfikacji drużynowej zajęła trzecie miejsce. Indywidualnie w swoich kategoriach najlepsi byli Noe Wolski, Szymon Treder i Tymoteusz Dampc.
Piąte miejsce w drużynówce zajęła Morena, dla której złote medale wywalczyli Oskar Leonarczyk, Artur Pituła, Filip Regliński i Hubert Czerwionka.
Międzynarodowe Mistrzostwa Wybrzeża w Zapasach w Miastku 2020 - wyniki
Młodzicy
Kategoria 32
1 Remlein Patryk Unia, Swarzędz
2 Rudnik Leon ZKS,
Kategoria 35
1 Andriejew Michał ZKS GRANICA, Gdańsk
2 Socha Piotr Unia, Swarzędz
Kategoria 38
1 Leonarczyk Oskar FUNDACJA MORENA, Żukowo
2 Tandecki Sebastian ZKS, Miastko
3 Potraz Jakub UKS AJAS przy S.P.16, Gdańsk
4 Stenka Hubert FUNDACJA MORENA, Żukowo
Kategoria 41
1 Pituła Artur FUNDACJA MORENA, Żukowo
2 Zygmuntowicz Dawid ZKS, Miastko
3 Stencel Kwein GKS CARTUSIA, Kartuzy
Kategoria 44
1 Regliński Filip FUNDACJA MORENA, Żukowo
2 Balcerski Kacper UKS AJAS przy S.P.16, Gdańsk
3 Torkowski Dawid ZKS GRANICA, Gdańsk
4 Stencel Kacper GKS CARTUSIA, Kartuzy
5 Wydrowski Kamil GKS CARTUSIA, Kartuzy
6 Waszczuk Krzysztof FUNDACJA MORENA, Żukowo
Kategoria 48
1 Kibort Michał KS ACHILLES KOLBUDY
2 Hełminak Alan ZKS GRANICA, Gdańsk 3 Żak Hubert Unia, Swarzędz
Kategoria 52
1 Kałużny Michał Unia, Swarzędz
2 Micun Adam KS ACHILLES KOLBUDY
3 Czarnota Tymoteusz Unia, Swarzędz
Kategoria 57
1 Wolski Noe GKS CARTUSIA, Kartuzy
2 Sobkowiak Hubert Unia, Swarzędz
3 Tylski Albert Unia, Swarzędz
4 Stasiak Dawid Unia, Swarzędz
Kategoria 62
1 Gdaniec Igor ZKS GRANICA, Gdańsk
2 Książek Jan ZKS GRANICA, Gdańsk
3 Kłos Tymoteusz ZKS GRANICA, Gdańsk
4 Teterycz Marcin ZKS, Miastko
5 Gracz Michał Unia, Swarzędz
6 Paveło Vladyslav KS ACHILLES KOLBUDY
Kategoria 68
1 Wierzbiński Mateusz Unia, Swarzędz
2 Ruszczyk Alex ZKS, Miastko
3 Leik Kamil GKS CARTUSIA, Kartuzy
4 Chlechowicz Jakub GKS CARTUSIA, Kartuzy
5 Weiher Dominik FUNDACJA MORENA, Żukowo
Kategoria 75
1 Wiśniewski Jan UKS AJAS przy S.P.16, Gdańsk
2 Karczewski Dominik GKS CARTUSIA, Kartuzy
Kategoria 85
1 Serba Jan ZKS GRANICA, Gdańsk
2 Kukliński Adrian Sparta, Dębica Kaszubska
3 Nowak Mateusz Unia, Swarzędz
Minizapasy
Kategoria 24
1 Czerwionka Hubert FUNDACJA MORENA, Żukowo
2 Mróz Bartłomiej FUNDACJA MORENA, Żukowo
3 Kozłowski Szymon ZKS, Miastko
3 Felski Mateusz FUNDACJA MORENA, Żukowo
5 Dorawa Nadia ZKS, Miastko
5 Tymoszuk Tymoteusz ZKS GRANICA, Gdańsk
7 Dróżdż Franciszek ZKS, Miastko
8 Kowalewski Marek ZKS, Miastko
9 Kaczmarek Alan ZKS, Miastko
Kategoria 26
1 Rudnik Tola ZKS, Miastko
2 Renachowski Aleksander GKS CARTUSIA, Kartuzy
3 Chmielecki Borys ZKS, Miastko
3 Petrończak Dariusz ZKS, Miastko
5 Trun Daniel ZKS, Miastko
Kategoria 29
1 Petrończak Antoni ZKS, Miastko
2 Ojowski Bartosz FUNDACJA MORENA, Żukowo
3 Labuda Tomasz GKS CARTUSIA, Kartuzy
3 Wiktorczyk Dawid ZKS, Miastko
5 Kuciel Mateusz Unia, Swarzędz
5 Tracz Aleksander Unia, Swarzędz
7 Rachota Kacper Unia, Swarzędz
8 Kossakowski Nikodem Unia, Swarzędz
9 Leonarczyk Oliwier FUNDACJA MORENA, Żukowo
10 Rodak Bartosz ZKS, Miastko
Kategoria 32
1 Nowak Filip Unia, Swarzędz
2 Rajchelt Kamil Unia, Swarzędz
3 Żynda Korneliusz GKS CARTUSIA, Kartuzy
3 Torkowski Szymon ZKS GRANICA, Gdańsk
5 Piosik Alex Unia, Swrzędz
5 Stankowski Franciszek GKS CARTUSIA, Kartuzy
7 Drywa Dawid GKS CARTUSIA, Kartuzy
8 Mydłowski Wojciech KS ACHILLES KOLBUDY
9 Buda Jakub Unia, Swarzędz
10 Synak Antoni ZKS, Miastko
11 Wożniak Patryk ZKS GRANICA, Gdańsk
Kategoria 35
1 Białasik Oliwier Unia, Swarzędz
2 Brodziński Leon ZKS, Miastko
3 Olszewski Filip ZKS, Miastko
3 Gdaniec Witold ZKS GRANICA, Gdańsk
5 Świątek Antek ZKS GRANICA, Gdańsk
5 Pavlyk Daniel ZKS, Miastko
Kategoria 38
1 Komorowski Maciej ZKS GRANICA, Gdańsk
2 Ogorzałek Kacper Unia, Swarzędz
3 Felski Sebastian FUNDACJA MORENA, Żukowo
Kategoria 41
1 Treder Szymon GKS CARTUSIA, Kartuzy
2 Żukowski Kuba ZKS, Miastko
3 Marszałkowski Nikodem GKS CARTUSIA, Kartuzy
3 Leik Paweł GKS CARTUSIA, Kartuzy
5 Drozd Jakub ZKS, Miastko
5 Gawarzewski Wojciech Unia, Swarzędz
Kategoria 44
1 Drywa Michał Stowarzyszenie, Staniszewo
2 Dunst Aleksander GKS CARTUSIA, Kartuzy
3 Kowalska Milena Zapaśnik, Słupsk
Kategoria 50
1 Micun Szymon KS ACHILLES KOLBUDY
2 Sobkowiak Konrad Unia, Swarzędz
3 Kleina Alan ZKS GRANICA, Gdańsk
Kategoria 55
1 Dampc Tymoteusz GKS CARTUSIA, Kartuzy
2 Dróżdż Jeremi ZKS, Miastko
Klasyfikacja drużynowa
1 Unia Swarzędz
2 ZKS Miastko
3 GKS Cartusia Kartuzy
4 ZKS Granica Gdańsk
5 Morena Wega Żukowo
6 UKS Ajas Gdańsk
7 KS Achilles Kolbudy
8 Stowarzyszenie Staniszewo
9 Sparta Dębica Kaszubska
10 Zapaśnik Słupsk
Komentarze (0)