Dwa zawody w jeden weekend zaliczyli najmłodsi zapaśnicy Cartusii Kartuzy i Moreny Wegi Żukowo. W sobotę w Kartuzach odbył się Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezesa Pomorskiego Okręgowego Związku Zapaśniczego w Gdańsku, w niedzielę XXX Memoriał Tadeusza Jaworskiego w Elblągu. W obu turniejach reprezentanci Kaszub wywalczyli mnóstwo medali indywidualnych, w obu też stawali na podium jako drużyna - Cartusia na pierwszym, a Morena na trzecim miejscu.
XXX Memoriał Tadeusza Jaworskiego w Elblągu
Minizapasy
Kategoria 25 kg
1. Leik Paweł - GKS Cartusia Kartuzy
2. Stencel Kewinn- GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 29 kg
1. Niklas Karol - GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 30 kg
1. Cieman Tyberiusz - Morena-Wega Żukowo
2. Stencel Kacper - GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 31 kg
1. Regliński Filip - Morena-Wega Żukowo
Kategoria 32 kg
1. Skierka Bartłomiej - Morena-Wega Żukowo
Kategoria 33 kg
1. Dąbrowski Igor - Morena-Wega Żukowo
Kategoria 35 kg
1. Leik Kamil - GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 39 kg
1. Zelewski Wiktor - GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 45
1. Wolski Noe - GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 66 kg
1. Janzen Paweł - GKS Cartusia Kartuzy
Młodzicy
Kategoria 32 kg
2. Kohnke Nikodem - Morena-Wega Żukowo
Kategoria 35 kg
1. Cyrocki Nikodem - Morena-Wega Żukowo
Kategoria 38 kg
1. Wolski Natan - GKS Cartusia Kartuzy
5. Kohnke Damian - Morena-Wega Żukowo
Kategoria 42 kg
8. Formella Nikodem - GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 47 kg
2. Cudnik Konrad - Morena-Wega Żukowo
Kategoria 53 kg
1. Drewa Andrzej - GKS Cartusia Kartuzy
2. Stromski Eryk - GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 59 kg
1. Godziński Oliwier - GKS Cartusia Kartuzy
2. Myszk Jakub - GKS Cartusia Kartuzy
3. Brzozowski Natan - GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 66 kg
2. Szynszecki Dawid - GKS Cartusia Kartuzy
3. Miotk Błażej - GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 85 kg
5. Sawicki Nikodem - Morena-Wega Żukowo
Klasyfikacja klubowa
1. GKS Cartusia Kartuzy
2. Olimpia Elbląg
3. Morena-Wega Żukowo
4. ZKS Granica Gdańsk
5. Lidzbark Warmiński
6. KS Budowlani Olsztyn
7. Rosja Swiertłogorsk
8. KS Achilles Kolbudy
9. Sokól Lubawa
10. Marcinkowo
11. Żuławy Nowy Dwór Gdański
Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezesa POZZ w Kartuzach
Minizapasy
Kategoria 26 kg
1. Leonarczyk Oskar - Morena-Wega Żukowo
2. Konkel Dominika - GKS Cartusia Kartuzy
3. Leik Paweł - GKS Cartusia Kartuzy
5. Stencel Kewin - GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 28 kg
1. Niklas Karol - GKS Cartusia Kartuzy
3. Cieman Tyberiusz - Morena-Wega Żukowo
5. Stencel Kacper - GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 31 kg
1. Regliński Filip - Morena-Wega Żukowo
2. Skierka Bartłomiej – Morena-Wega Żukowo
3. Słupecki Michał - GKS Cartusia Kartuzy
5. Halman Jakub - Morena-Wega Żukowo
Kategoria 33 kg
3. Dąbrowski Igor - Morena-Wega Żukowo
5. Wejher Dominik - Morena-Wega Żukowo
5. Kosecki Kamil - Morena-Wega Żukowo
Kategoria 36 kg
1. Niestrzęba Antoni - GKS Cartusia Kartuzy
2. Leik Kamil - GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 40 kg
1. Wolski Noe - GKS Cartusia Kartuzy
3. Zelewski Wiktor - GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 66 kg
1. Janzen Paweł - GKS Cartusia Kartuzy
Młodzicy
Kategoria 29 kg
2. Dobka Oliwier - GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 32 kg
3. Kohnke Nikodem - Morena-Wega Żukowo
Kategoria 35 kg
1. Cyrocki Nikodem - Morena-Wega Żukowo
3. Dera Leon - GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 38 kg
1. Wolski Natan - GKS Cartusia Kartuzy
2. Kohnke Damian -Morena-Wega Żukowo
Kategoria 42 kg
4. Schwaba Piotr - GKS Cartusia Kartuzy
6. Formella Nikodem - GKS Cartusia Kartuzy
7. Wejher Maciej - Morena-Wega Żukowo
Kategoria 47 kg
4. Cudnik Konrad - Morena-Wega Żukowo
Kategoria 53 kg
1. Drewa Andrzej - GKS Cartusia Kartuzy
3. Sawicki Dawid - Morena-Wega Żukowo
5. Stromski Eryk - GKS Cartusia Kartuzy
6. Cyrocki Remigiusz - Morena-Wega Żukowo
Kategoria 59 kg
1. Godziński Oliwier - GKS Cartusia Kartuzy
4. Brzozowski Natan - GKS Cartusia Kartuzy
6. Myszk Jakub - GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 66 kg
2. Szynszecki Dawid - GKS Cartusia Kartuzy
3. Miotk Błażej - GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 85 kg
4. Sawicki Nikodem - Morena-Wega Żukowo
Klasyfikacja klubowa
1. GKS Cartusia Kartuzy
2. ZKS Granica Gdańsk
3. Morena-Wega Żukowo
4. Rosja Kaliningrad
5. KS Achilles Kolbudy
6. ZKS Miastko
7. UKS Łękinia
8. Sokół Lubawa
9. Rosja Swiertłogorsk
Komentarze (0)