Wszystkie wiadomości

GKS Żukowo - Wisła II Płock 28:34 (12:18). Beniaminek nie zdobył pierwszych punktów w sezonie

GKS Żukowo przegrał z rezerwami Wisły Płock w 3. kolejce I ligi piłki ręcznej. Oba zespoły przed tym spotkaniem były bez punktów i liczyły na pierwsze[Więcej...]

1. Bieg Arasmusa. Setki biegaczy w Kiełpinie, najszybsi Dominic Mailu Musyimi oraz Dominika Nowakowska - zdjęcia

1. Bieg Arasmusa w Kiełpinie przeszedł do historii. W biegu głównym na starcie stanęło 375, do tego setki osób w różnym wieku pobiegło w towarzyszących[Więcej...]

GKS Żukowo - Wisła II Płock i Cartusia Kartuzy - Wybrzeże II Gdańsk, czyli sobota z piłką ręczną

Kibice lokalnej piłki ręcznej mają co robić w sobotni wieczór - o godz. 17 obejrzeć mogą inaugurację II ligi w Kartuzach, a zaraz potem pojechać do Żukowa[Więcej...]

Przodkowo – Chwaszczyno, Kamienica – Sierakowice, Amator II - Amigo i inne mecze tego weekendu

Dwa derbowe mecze rozegrane zostaną w sobotę w tym samym czasie na dwóch boiskach powiatu kartuskiego - w III lidze Przodkowo podejmie Chwaszczyno, a[Więcej...]

Andrzej Wroński mistrzem świata weteranów 2016. Po raz szósty z rzędu

Andrzej Wroński znów na szczycie podium - wywalczył złoty medal podczas Mistrzostw Świata Weteranów w Zapasach w Stylu Klasycznym 2016, które odbywają[Więcej...]

Kiełpino przygotowane na Bieg Arasmusa. Na bieg i obchody 775-lecia wsi zjedzie co najmniej kilkaset osób

Od kilku dni Kiełpino przygotowywało się do największego sportowego wydarzenia w swojej historii - Biegu Arasmusa. Dziś niemal wszystko jest już gotowe[Więcej...]

Rodzina Makurat z Sierakowic i miłość do koszykówki. Tata działacz, mama trenerka, a każda z trzech córek to inna, ale świetna zawodniczka

Ona mogła grać na najwyższym poziomie, ale na przeszkodzie stanęła kontuzja. On uczył się rzutów od Jordana i z sierakowickimi chłopakami awansował do[Więcej...]

Biegi Brzegami Raduni 2016. Ponad 500 uczniów pobiegło w Sarnim Dworze pod Somoninem

Setki biegaczy kolejny raz pojawiły się w leśnictwie Sarni Dwór koło Somonina, by wystartować w Powiatowych Biegach „Brzegami Raduni”. Rywalizowali w[Więcej...]

GKS Cartusia Kartuzy rozpoczyna sezon II ligi. Sparing z Tytanami, poważne wzmocnienia w składzie

Szczypiorniści Cartusii Kartuzy rozegrali pierwszy i ostatni sparing przez sezonem - pokonali Tytanów Wejherowo 25:23. W sobotę o godz. 17 rozegrają pierwszy[Więcej...]