Mistrzostwa Wybrzeża Kadet - Junior, Bałtycka Liga Młodzików oraz Turniej o Puchar Burmistrza Kartuz w Minizapasach i Zapasach Dziewcząt - te trzy zapaśnicze imprezy dla różnych kategorii wiekowych odbyły się w sobotę w hali przy ul. Piłsudskiego w Kartuzach. Na matach pokazało się 117 zawodników z 10 klubów, w tym goście z Kaliningradu. Gros medali i podwójny triumf w klasyfikacji drużynowej zgarnęli gospodarze z Cartusii Kartuzy, wielokrotnie na podium, w tym na drugim i trzecim stopniu jako klub, stawali też klasycy z Moreny Wegi Żukowo.
⇒ Zobacz też zdjęcia z otwarcia i walk turnieju
Turniej o Puchar Burmistrza w Kartuzach w kategoriach minizapasy i dziewczęta - wyniki
Chłopcy
Kat. 18 kg
1. miejsce Komorowski Maciej ZKS Granica Gdańsk
2. miejsce Wąs Natan ZKS Granica Gdańsk
Kat. 25 kg
1. miejsce Rudnik Leon ZKS Miastko
2. miejsce Leik Paweł GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Fąs Jakub ZKS Granica Gdańsk
3. miejsce Gdaniec Witold ZKS Granica Gdańsk
5. miejsce Stenka Hubert Morena Wega Żukowo
Kat. 27 kg
1. miejsce Leonarczyk Oskar Morena Wega Żukowo
2. miejsce Dera Borys GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Stencel Kewin GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Treder Szymon GKS Cartusia Kartuzy
5. miejsce Bendik Bartłomiej Morena Wega Żukowo
Kat. 29 kg
1. miejsce Kibort Marcel Achilles Kolbudy
2. miejsce Korolev Kirill Rosja Kaliningrad
3. miejsce Kamrowski Patryk Achilles Kolbudy
Kat. 30 kg
1. miejsce Niklas Karol GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Cieman Tyberiusz Morena Wega Żukowo
3. miejsce Stencel Kacper GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Kibort Michał Achilles Kolbudy
Kat. 31 kg
1. miejsce Regliński Filip Morena Wega Żukowo
2. miejsce Pituła Artur Morena Wega Żukowo
3. miejsce Lis Kacper GKS Cartusia Kartuzy
Kat. 33 kg
1. miejsce Mulkamonov Bogdan Rosja Kaliningrad
2. miejsce Hełminiak Alan ZKS Granica Gdańsk
3. miejsce Micun Szymon Achilles Kolbudy
3. miejsce Wensierski Jan GKS Cartusia Kartuzy
Kat. 34 kg
1. miejsce Dąbrowski Igor Morena Wega Żukowo
2. miejsce Kosecki Kamil Morena Wega Żukowo
3. miejsce Stachewicz Norbert Achilles Kolbudy
3. miejsce Leik Kamil GKS Cartusia Kartuzy
Kat. 36 kg
1. miejsce Musaev Rusian Rosja Kaliningrad
2. miejsce Niestrzęba Antoni GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Micun Adam Achilles Kolbudy
3. miejsce Nagórski Adrian UKS Ajas Gdańsk
5. miejsce Weiher Dominik Morena Wega Żukowo
6. miejsce Richert Ignacy Morena Wega Żukowo
Kat. 39 kg
1. miejsce Smirnov Grigorii Rosja Kaliningrad
2. miejsce Żynda Adrian GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Potrac Kacper GKS Cartusia Kartuzy
Kat. 42 kg
1. miejsce Wolski Noe GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Małycha Stanisław Morena Wega Żukowo
3. miejsce Gdaniec Igor ZKS Granica Gdańsk
Kat. 52 kg
1. miejsce Pawelczyk Oskar Morena Wega Żukowo
2. miejsce Chlechowicz Jakub GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Bugaev Nikita Rosja Kaliningrad
3. miejsce Łajewski Michał Morena Wega Żukowo
Kat. 58 kg
1. miejsce Serba Jan ZKS Granica Gdańsk
2. miejsce Ruszczyk Alex ZKS Miasto
3. miejsce Wiśniewski Jan UKS Ajas Gdańsk
3. miejsce Grota Paweł GKS Cartusia Kartuzy
Dziewczęta
Kat. 32 kg
1. miejsce Kałuzińska Zuzanna Morena Wega Żukowo
2. miejsce Małycha Maria Morena Wega Żukowo
Kat. 35 kg
1. miejsce Konkel Dominika GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Godzińska Aurelia GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Reglińska Maja Morena Wega Żukowo
Kat. 40 kg
1. miejsce Reiter Paulina GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Kohnke Kornelia Morena Wega Żukowo
Punktacja klubowa kategorii minizapasy i dziewczeta
1. miejsce GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Morena Wega Żukowo
3. miejsce ZKS Granica Gdańsk
4. miejsce Rosja Kaliningrad
5. miejsce Achilles Kolbudy
6. miejsce ZKS Miastko
7. miejsce UKS Ajas Gdańsk
Bałtyckiej Lidze Młodzików - wyniki
Kat. 29 kg
1. miejsce Dobka Olivier GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Heland Grzegorz ZKS Granica Gdańsk
3. miejsce Bagirov Anar Rosja Kaliningrad
Kat. 32 kg
1. miejsce Chodorowski Błażej UKS Ajas Gdańsk
Kat. 35 kg
1. miejsce Karaśkiewicz Kacper ZKS Miastko
2. miejsce Dera Leon GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Kohnke Nikodem Morena Wega Żukowo
4. miejsce Jakubowski Szymon ZKS Granica Gdańsk
Kat. 42 kg
1. miejsce Wolski Natan GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Skalik Piotr ZKS Granica Gdańsk
3. miejsce Świerdzewski Adam UKS Ajas Gdańsk
4. miejsce Cyrocki Nikodem Morena Wega Żukowo
5. miejsce Szwaba Piotr GKS Cartusia Kartuzy
6. miejsce Kohnke Damian Morena Wega Żukowo
7. miejsce Wejer Maciej Morena Wega Żukowo
Kat. 47 kg
1. miejsce Zaicev Kiril Rosja Kaliningrad
2. miejsce Samedov Emin Rosja Kaliningrad
3. miejsce Cudnik Konrad Morena Wega Żukowo
Kat. 53 kg
1. miejsce Drewa Andrzej GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Strzelczyk Patrycja ZUKS Łękinia Koczała
3. miejsce Łużyński Filip Sokół Lubawa
4. miejsce Stromski Eryk GKS Cartusia Kartuzy
5. miejsce Mejna Maks ZKS Granica Gdańsk
Kat. 59 kg
1. miejsce Godziński Oliwier GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Myszk Jakub GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Konkol Mateusz GKS Cartusia Kartuzy
Kat. 66 kg
1. miejsce Szafraniak Bartosz Granica Gdańsk
2. miejsce Szynszecki Dawid GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Dobrowolski Jakub ZKS Miastko
4. miejsce Brzozowski Natan GKS Cartusia Kartuzy
5. miejsce Miotk Błażej GKS Cartusia Kartuzy
Kat. 85 kg
1. miejsce Komorowski Patryk ZKS Granica Gdańsk
2. miejsce Szymczak Michał ZKS Granica Gdańsk
3. miejsce Chigaev Gleb Rosja Kaliningrad
4. miejsce Sawicki Nikodem Morena Wega Żukowo
Mistrzostwa Wybrzeża Kadet - Junior - wyniki
Kat. 50 kg
1. miejsce Cyrocki Remigiusz Morena Wega Żukowo
Kat. 54 kg
1. miejsce Januszewski Filip Sokół Lubawa
2. miejsce Drewa Andrzej GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Mkhitaryan Narek GKS Cartusia Kartuzy
Kat. 58 kg
1. miejsce Kunkel Grzegorz Morena Wega Żukowo
2. miejsce Godziński Olivier GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Kuźnia Miłosz UKS Ajas Gdańsk
4. miejsce Hirsz Mateusz Morena Wega Żukowo
5. miejsce Sawicki Dawid Morena Wega Żukowo
6. miejsce Florkowski Maciej Sokól Lubawa
Kat. 63 kg
1. miejsce Steffan Krzysztof ZKS Granica Gdańsk
2. miejsce Bodel Piotr UKS Ajas Gdańsk
3. miejsce Jahn Aleks GKS Cartusia Kartuzy
Kat. 69 kg
1. miejsce Mielewczyk Aleksander GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Gajewski Radosław Sokół Lubawa
3. miejsce Bodel Łukasz UKS Ajas Gdańsk
4. miejsce Machulski Wojciech Sokół Lubawa
5. miejsce Ducher Michał GKS Cartusia Kartuzy
Kat. 76 kg
1. miejsce Metza Damian GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Królikowski Patryk ZKS Granica Gdańsk
3. miejsce Hildebrandt Jakub GKS Cartusia Kartuzy
4. miejsce Gorczyński Robert ZKS Granica Gdańsk
5. miejsce Musaev Mirakhmen Rosja Kaliningrad
6. miejsce Davtyan Babken Rosja Kaliningrad
Kat. 100 kg
1. miejsce Łuczak Kacper Sokół Lubawa
2. miejsce Zając Kacper ZKS Granica Gdańsk
Punktacja drużonowa kategorii kadet i junior
1. miejsce GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce ZKS Granica Gdańsk
3. miejsce Morena Wega Żukowo
4. miejsce Sokół Lubawa
5. miejsce UKS AJAS Gdańsk
6. miejsce Rosja Kaliningrad
7. miejsce ZKS Miastko
8. miejsce ZUKS Łękinia Koczała
źródło wyników: pozzg.pl
Komentarze (0)