Radunia Stężyca straciła pozycję lidera III ligi, ale ma tyle samo punktów co prowadzący KP Starogard, swoją pozycję poprawił nieco GKS Przodkowo w IV lidze, podobnie jak wszystkie nasze zespoły w okręgówce - taki jest bilans minionego weekendu w III, IV i V lidze.
III liga
⇒ Świt Szczecin - Radunia Stężyca 1:1 (kliknij, aby przeczytać więcej o meczu)
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 1:4
Wierzyca Decka Pelplin - Bałtyk Gdynia 1:3
Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew 1:2
Polonia Środa Wlkp. - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0:4
Górnik Konin - Bałtyk Koszalin 3:1
Chemik Moderator Bydgoszcz - Mieszko Gniezno 2:3
Wda Świecie - Kotwica Kołobrzeg 2:2
Jarota Jarocin - KKS Lech II Poznań 0:1
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
KP Starogard Gdański |
6 |
14:3 |
16 |
2 |
Radunia Stężyca |
6 |
12:4 |
16 |
3 |
Mieszko Gniezno |
6 |
21:9 |
14 |
4 |
Bałtyk Gdynia |
6 |
11:4 |
13 |
5 |
Kotwica Kołobrzeg |
6 |
11:5 |
13 |
6 |
KKS Lech II Poznań |
6 |
9:7 |
11 |
7 |
Sokół Kleczew |
6 |
6:9 |
8 |
8 |
KKS Włókniarz 1925 Kalisz |
6 |
8:5 |
8 |
9 |
Wda Świecie |
6 |
8:8 |
7 |
10 |
Świt Szczecin |
6 |
5:8 |
7 |
11 |
Polonia Środa Wlkp. |
6 |
9:9 |
7 |
12 |
Jarota Jarocin |
6 |
3:4 |
6 |
13 |
Chemik Moderator Bydgoszcz |
6 |
9:13 |
6 |
14 |
Gwardia Koszalin |
6 |
7:12 |
4 |
15 |
Górnik Konin |
6 |
6:11 |
4 |
16 |
Wierzyca Decka Pelplin |
6 |
4:9 |
4 |
17 |
Bałtyk Koszalin |
6 |
7:18 |
2 |
18 |
Pogoń II Szczecin |
6 |
4:16 |
1 |
IV liga
Lechia II Gdańsk - GKS Kowale 1:0
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 1:1
Wda Lipusz - Stolem Gniewino 2:3
GKS Przodkowo - Jantar Ustka 4:1
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna 4:0
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw 1:3
Gryf Słupsk S.A. - Arka II Gdynia 3:5
Bytovia II Bytów - KTS-K Wikęd Luzino 1:1
Jaguar Gdańsk - Anioły Garczegorze 1:1
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Gryf Słupsk |
8 |
23:9 |
21 |
2 |
Grom Nowy Staw |
8 |
25:11 |
19 |
3 |
Powiśle Dzierzgoń |
7 |
14:5 |
14 |
4 |
KTS-K Wikęd Luzino |
7 |
12:6 |
14 |
5 |
Wda Lipusz |
8 |
20:17 |
14 |
6 |
GKS Przodkowo |
8 |
14:10 |
13 |
7 |
Lechia II Gdańsk |
8 |
17:11 |
13 |
8 |
Stolem Gniewino |
8 |
19:15 |
13 |
9 |
Arka II Gdynia |
7 |
19:12 |
11 |
10 |
Bytovia II Bytów |
8 |
10:13 |
10 |
11 |
Jaguar Gdańsk |
8 |
7:11 |
9 |
12 |
GKS Kowale |
7 |
7:8 |
8 |
13 |
Gedania Gdańsk |
8 |
12:16 |
8 |
14 |
GKS Kolbudy |
8 |
12:19 |
7 |
15 |
Jantar Ustka |
7 |
9:24 |
6 |
16 |
Pogoń Lębork |
8 |
9:18 |
6 |
17 |
Orkan Rumia |
7 |
8:15 |
6 |
18 |
Anioły Garczegorze |
7 |
4:12 |
4 |
19 |
Kaszubia Kościerzyna |
7 |
9:18 |
3 |
Klasa okręgowa
⇒ FSP Portowiec Gdańsk - Cartusia 1923 Kartuzy 1:2
⇒ Polonia Gdańsk - GKS Sierakowice 2:2
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie - Sztorm Mosty 6:3
MKS Władysławowo - Bałtyk II Gdynia 4:1
GSS Potok Pszczółki - Czarni Pruszcz Gdański 2:4
⇒ KS Kamienica Królewska - Sporting Leźno 2:2
Zenit Łęczyce - Wietcisa Skarszewy 3:2
Orlęta Reda - Gedania II Gdańsk 3:0
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Orlęta Reda |
5 |
15:6 |
13 |
2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 |
15:10 |
13 |
3 |
MKS Władysławowo |
5 |
21:6 |
12 |
4 |
Cartusia Kartuzy |
5 |
12:5 |
12 |
5 |
GSS Potok Pszczółki |
5 |
14:8 |
10 |
6 |
Wietcisa Skarszewy |
5 |
14:7 |
9 |
7 |
Zenit Łęczyce |
5 |
15:13 |
7 |
8 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
5 |
13:12 |
7 |
9 |
Bałtyk II Gdynia |
5 |
15:13 |
6 |
10 |
Sztorm Mosty |
5 |
10:18 |
6 |
11 |
Sporting Leźno |
5 |
8:14 |
4 |
12 |
KS Kamienica Królewska |
5 |
7:13 |
4 |
13 |
GKS Sierakowice |
5 |
6:9 |
4 |
14 |
FSP Portowiec Gdańsk |
5 |
8:12 |
3 |
15 |
Gedania II Gdańsk |
5 |
3:15 |
3 |
16 |
Polonia Gdańsk |
5 |
4:19 |
1 |
Komentarze (2)
• Kamienica 10.09.2018, 16:27 Zgłoś naruszenie
Komentarz usunięty przez moderatora
• Poczkaj 10.09.2018, 16:03 Zgłoś naruszenie
Sierka i KKr powoli dołują do końca tabeli, niedługo w KKr prawdopodobnie może nie być drużyny, oprócz oczywiście trampkarzy.