Radunia Stężyca zwyciężając w Gnieźnie powiększyła przewagę w tabeli III ligi nad Mieszkiem i czwartą Kotwicą, która zremisowała w Starogardzie Gdańskim. GKS Przodkowo od kilku tygodni pozostaje na piątym miejscu w tabeli. Mimo straty punktów, także w okręgówce wszystkie zespoły z powiatu utrzymały swoje pozycje.
III liga
⇒ Mieszko Gniezno - Radunia Stężyca 0:3
Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia 6:1
KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 1:1
Polonia Środa Wlkp. - Górnik Konin 4:0
Gwardia Koszalin - Chemik Moderator Bydgoszcz 2:1
KKS Kalisz - Świt Szczecin 3:1
Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin 0:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
KKS Lech II Poznań |
28 |
64 |
72:25 |
2 |
KKS Kalisz |
29 |
62 |
62:32 |
3 |
Radunia Stężyca |
29 |
61 |
65:30 |
4 |
Kotwica Kołobrzeg |
29 |
58 |
54:35 |
5 |
Mieszko Gniezno |
29 |
55 |
65:44 |
6 |
Polonia Środa Wlkp. |
29 |
51 |
51:36 |
7 |
Sokół Kleczew |
29 |
49 |
43:37 |
8 |
Bałtyk Gdynia |
29 |
48 |
47:40 |
9 |
Świt Szczecin |
29 |
47 |
39:31 |
10 |
KP Starogard Gdański |
29 |
44 |
45:27 |
11 |
Górnik Konin |
29 |
37 |
39:45 |
12 |
Bałtyk Koszalin |
29 |
33 |
49:66 |
13 |
Pogoń II Szczecin |
29 |
32 |
39:55 |
14 |
Jarota Jarocin |
29 |
31 |
29:42 |
15 |
Gwardia Koszalin |
29 |
24 |
30:60 |
16 |
Chemik Moderator Bydgoszcz |
29 |
21 |
30:58 |
17 |
Wierzyca Decka Pelplin |
28 |
14 |
29:67 |
18 |
Wda Świecie |
29 |
8 |
20:78 |
IV liga
⇒ GKS Przodkowo - Grom Nowy Staw 1:1
Wda Lipusz - Anioły Garczegorze 0:1
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk 0:3
GKS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń 2:4
Jantar Ustka - Stolem Gniewino 1:4
Pogoń Lębork - GKS Kowale 1:1
Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk 3:0
Bytovia II Bytów - Arka II Gdynia 0:2
KTS-K Wikęd Luzino - Kaszubia Kościerzyna 2:2
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Grom Nowy Staw |
30 |
66 |
88:34 |
2 |
Gryf Słupsk |
30 |
66 |
73:33 |
3 |
Lechia II Gdańsk |
31 |
63 |
75:36 |
4 |
Stolem Gniewino |
31 |
60 |
83:44 |
5 |
GKS Przodkowo |
31 |
58 |
60:31 |
6 |
Arka II Gdynia SSA |
30 |
55 |
86:41 |
7 |
KTS-K Wikęd |
30 |
45 |
45:47 |
8 |
Gedania Gdańsk |
31 |
42 |
46:52 |
9 |
Kaszubia Kościerzyna |
30 |
41 |
44:57 |
10 |
Jantar Ustka |
30 |
40 |
47:72 |
11 |
GKS Kowale |
30 |
39 |
47:43 |
12 |
Powiśle Dzierzgoń |
30 |
39 |
53:55 |
13 |
Pogoń Lębork |
30 |
35 |
37:45 |
14 |
Jaguar Gdańsk |
31 |
35 |
44:57 |
15 |
Wda Lipusz |
31 |
29 |
43:70 |
16 |
GKS Kolbudy |
31 |
27 |
45:77 |
17 |
Anioły Garczegorze |
30 |
25 |
23:51 |
18 |
Bytovia II Bytów |
31 |
23 |
32:79 |
19 |
Orkan Rumia MKS |
30 |
16 |
31:78 |
Klasa okręgowa
⇒ GKS Sierakowice - Sztorm Kosakowo 1:2
⇒ Polonia Gdańsk - Sporting Leźno 2:1
⇒ Bałtyk II Gdynia - Cartusia 1923 Kartuzy 5:1
MKS Władysławowo - Portowiec Gdańsk 4:0
Orlęta Reda - Wietcisa Skarszewy 4:3
Potok Pszczółki - Zenit Łęczyce 0:2
Gedania II Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 3:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Cartusia 1923 Kartuzy |
26 |
54 |
57:31 |
2 |
MKS Władysławowo |
24 |
52 |
73:34 |
3 |
Wietcisa Skarszewy |
25 |
48 |
64:37 |
4 |
Orlęta Reda |
25 |
47 |
54:47 |
5 |
GSS Potok Pszczółki |
26 |
46 |
58:40 |
6 |
Sztorm Kosakowo |
25 |
42 |
48:45 |
7 |
Czarni Pruszcz Gdański |
25 |
41 |
45:43 |
8 |
Zenit Łęczyce |
25 |
36 |
50:46 |
9 |
Bałtyk II Gdynia |
25 |
35 |
71:56 |
10 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
26 |
34 |
46:43 |
11 |
Sporting Leźno |
24 |
30 |
35:50 |
12 |
GKS Sierakowice |
25 |
27 |
35:42 |
13 |
FSP Portowiec Gdańsk |
25 |
26 |
36:56 |
14 |
Gedania II Gdańsk |
25 |
17 |
30:57 |
15 |
Polonia Gdańsk |
25 |
14 |
31:67 |
16 |
KS Kamienica |
26 |
18 |
23:62 |
⇒ Zobacz tabele i wyniki z poprzedniego weekendu
Komentarze (1)
• Allen 20.05.2019, 13:22 Zgłoś naruszenie
Zawodnicy Cartusii dali sygnał - nie ma sianka to nie ma granka.